freelance iş ilanları

Ticaret İçin Fikir ve Öneri

21 Mesajlar 2.598 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
------

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.
wmaraci
reklam

cold459 cold459 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO & Wordpress Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** Y**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 32 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
çicekcilik güzel meslek ama satış yapabilirsen anahtarcılık demissin abim yapıyor bana sorarsan anahtarcılıkta pek para yok gibi geliyor bana ama imbolizer çipli anahtar kopyalama yaparsan onda güzel para var bence köşeye bir miktar para koymadan kalkışma derim çünkü iş yapmıcak bi yer seni masrafa sokar ülkede nüfüs öyle bir arttıki insan ne yapacağını şaşırıyor açıkcası tabi bunlar benim düşüncelerim katılmak veya katılmamak size kalmış

İzmir SEO Uzmanı | proji.com.tr

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ne iş yaparsanız yapın para için yapmayın aylık 10 bin liradan fazlada alsanız mutlu olamıyabilrsiniz çiçeklik işini iyi araştırın mantıklı geldi bana yapabilirsiniz çiğ köfte dükkanıda artık heryerde var tutturamadığınız anda güme gidersiniz.

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
en iyi çay ocağı hocam :) ne batırır ne çıkarır kendi kendine çevirir

wmaraci
wmaraci

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
istanbul tahtakale uygun bişeyler alıp satabilirsin

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Takipteyim hocam bende. Benimde kafamda olan ek gelir imkanı sağlayacak bir şeyler yapmak. Eticaret işi olabilir kategori bazlı belli bi ürün yelpazesi olacak şekilde. İnstagram ve Facebook dan yavaş yavaş ek birşeyler yapılıp daha sonra gidişata göre büyütülebilir. Tedarikçi bulup bir şeyler yapmayı düşünüyorum bende.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
-Hafta sonları çay ocağı işi yapabilirsin. Turistik konuma sahip yerlerde ayaklı olanı daha pratik. Özellikle yazın piknik alanlarında çok iyi gider. Çayın yanında extra içeceklerde olabilir. Yazın çok sıcak olan yerlerde çay+soğuk içecek. Soğuk meyve suları vs.
-Hafta sonları restoran ya da düğün salonlarında garsonluk. Ayda toplam 800 TL ek gelir yapabilirsin.
-Hafta sonları yapabilirsen taksicilik yap. Bir durak ile konuş. Ayrıntıları bilmiyorum.

Bunlarda zarar etme durumun yok.

-Bir spor salonuna ortaklık teklifi ya da tecrüben varsa işlek bir yerde bir spor salonu satın almak. İşini bilirsen içecekler+body sporu+taekwondo+box sporlarını bir arada yaptırırsan paraya para demezsin. 2 bölümlü olup ilk bölümü body sporu, diğer bölümü belli saatlerde diğer sporlar. 2 alanda en az 100'er metre kare olsa yeterli. İşe girmeden önce gittiğim spor salonunu 75 bine satmışlar. Haberim olsa çekerdim krediyi. Borç 2 senede rahat biterdi ve çoktan bitmişti. Yalnız salonun gelişmesine en önemli katkı, terbiye ve edep'e dikkat ettireceksin. Çünkü çok çocuk geliyor.

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Çay ocağı banada mantıklı geliyor.Bardağını 1 liradan işlek bir yerde günlük 200 300 bardak çay satsan güzel getirisi olur.Zaten dükkan masrafı olmaz gördüğüm kadarıyla çay ocakları hep ufak dar dükkanlardan oluşuyor.

sillyman sillyman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** U**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 40 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Valla arkadaşlarla kahvede oturken ulan şu kahvenin geliri bir saat de nedir diye konuştuk. İşlek bir yerdi. Oturduk hesapladık içilen çayları kahveleri vs. Saatlik minimum 150 tl kazanıyor. İşlek saatti tabi.

Konumuza gelirsek çayın kahvenin maliyeti nedir. 1 çay bardağı cay içiyor adam 1 TL veriyor ulan ben evde yaptığım çaydan 10 bardak çıkarıyorum zaten ve paketin daha %90 duruyor. 10 kere çay demlesem 100 bardak yapar minimum. 100 bardak X 1 TL
etti mi sana 100 TL maliyeti çıkar su masrafı çay masrafı geriye sana 80 Tl kalıyor.

İşlek bir yerde kahvem olsun hayat bayram olsun :D
Tabi bu sadece bir boyutu vergi vs. başka giderler ne kadardır bilemem.

Ben oyumu Kahveden yana kullanıyorum :D
DarkJoueur

kişi bu mesajı beğendi.

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Çay ocağı banada mantıklı geliyor.Bardağını 1 liradan işlek bir yerde günlük 200 300 bardak çay satsan güzel getirisi olur.Zaten dükkan masrafı olmaz gördüğüm kadarıyla çay ocakları hep ufak dar dükkanlardan oluşuyor.

Bakalım araştırmaya devam ediyorym.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

-Hafta sonları çay ocağı işi yapabilirsin. Turistik konuma sahip yerlerde ayaklı olanı daha pratik. Özellikle yazın piknik alanlarında çok iyi gider. Çayın yanında extra içeceklerde olabilir. Yazın çok sıcak olan yerlerde çay+soğuk içecek. Soğuk meyve suları vs.
-Hafta sonları restoran ya da düğün salonlarında garsonluk. Ayda toplam 800 TL ek gelir yapabilirsin.
-Hafta sonları yapabilirsen taksicilik yap. Bir durak ile konuş. Ayrıntıları bilmiyorum.

Bunlarda zarar etme durumun yok.

-Bir spor salonuna ortaklık teklifi ya da tecrüben varsa işlek bir yerde bir spor salonu satın almak. İşini bilirsen içecekler+body sporu+taekwondo+box sporlarını bir arada yaptırırsan paraya para demezsin. 2 bölümlü olup ilk bölümü body sporu, diğer bölümü belli saatlerde diğer sporlar. 2 alanda en az 100'er metre kare olsa yeterli. İşe girmeden önce gittiğim spor salonunu 75 bine satmışlar. Haberim olsa çekerdim krediyi. Borç 2 senede rahat biterdi ve çoktan bitmişti. Yalnız salonun gelişmesine en önemli katkı, terbiye ve edep'e dikkat ettireceksin. Çünkü çok çocuk geliyor.

Yorumun için çok teşekkürler hafta sonu diyorsun sadece bir pazar günüm var ve gececi olduğum haftada pazar 9 a kadar vaktim var yani haftada sadece 10 saat boş bir günüm var diyebilirim. İşleri vardiya sistemine göre ayarlamam lazım mı 3-11 de imkansız bir şey ek olarak.

Taksicilik konusunda da dediğim gibi zaman zaman yok arta kalan 8-6 çalışmış olsaydım çoğu şeyi yapabilirdim.

seoisleri adlı üyeden alıntı

en iyi çay ocağı hocam :) ne batırır ne çıkarır kendi kendine çevirir

Herkes böyle söylüyor. Gerçekten bana da en çok mantıklı gelen bu..

berkaypasa58 adlı üyeden alıntı

Hocam ne iş yaparsanız yapın para için yapmayın aylık 10 bin liradan fazlada alsanız mutlu olamıyabilrsiniz çiçeklik işini iyi araştırın mantıklı geldi bana yapabilirsiniz çiğ köfte dükkanıda artık heryerde var tutturamadığınız anda güme gidersiniz.

Hocam insan kendi işi olduktan sonra nasıl severek yapmasın yahu. Ben şuan çalıştığım işi küfrederek yapıyorum.

cold459 adlı üyeden alıntı

çicekcilik güzel meslek ama satış yapabilirsen anahtarcılık demissin abim yapıyor bana sorarsan anahtarcılıkta pek para yok gibi geliyor bana ama imbolizer çipli anahtar kopyalama yaparsan onda güzel para var bence köşeye bir miktar para koymadan kalkışma derim çünkü iş yapmıcak bi yer seni masrafa sokar ülkede nüfüs öyle bir arttıki insan ne yapacağını şaşırıyor açıkcası tabi bunlar benim düşüncelerim katılmak veya katılmamak size kalmış

Yorumunu dikkate alacağım teşekkürler kardeşim.

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al