wmaraci reklam
lidertakipci

T-Shirt Temin Baskı Satış

4 Mesajlar 516 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba arkadaşlar her şeyden önce Kırşehir'de yaşıyorum ve ana sıkıntı bu :D Burada ne Tekstil işi yapan ne Baskı işi yapan adam var baskı yapsa bile kalitesi kötü. O yüzden size bir danışayım dedim öncelikle kendi tasarladığım tshirtler olacak ancak gerçekten kaliteli baskı ve tshirt olsun istiyorum çünkü kendi markamı yapmak istiyorum. Aklımda projeye göre aylık 1 tasarım yeterli yani her ay sadece 1 tshirt satacağım o yüzden en azından başlangıçta aman aman müşteri bulamayabilirim o açıdan bakınca toptan sınırına belki ulaşamayabilirim. Neyse sonuç olarak şu soruların cevaplarını merak ediyorum bu işi yapan kişiler yada bilen kişiler varsa.

- Nereden temin edebilirim? (Kalitesi güzel olmalı) En az kaç tane almak gerekir? Fiyat ne kadar? Şuan aklıma gelmeyen ancak temin etmek ile alakalı anlatacak neyiniz varsa dinlerim.

- Baskıyı nerede ve nasıl yaptırabilirim? (Kaliteli) En kaç ürüne baskı yapılmalı? Fiyat ne kadar? Şuan aklıma gelmeyen ancak baskı ile alakalı anlatacak neyiniz varsa dinlerim.

Bunlar dışında t shirt ile alakalı ne biliyorsanız anlatırsanız sevinirim.

Ek olarak: Ürünleri koyacağım kutuya da baskı yaptırmak istiyorum bunu da nerede yaptırabilirim?

wmaraci
reklam

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam tisho.com var bi bakın tam aradığınız galiba

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
noktapanel Kendi web sitem üzerinden satış yapacağım ve kendi markam olsun istiyorum bu açıdan bakınca hem baskı kalitesi hemde tshirt kalitesi sınıfta kalıyor sanki tisho'nun

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Su bazlı organik emprime baskı yöntemi gibi bir yöntemle karşılaştım baskı da baya kaliteliymiş bu baskıyı yapan yerler biliyor musunuz? Fiyatlandırması nedir?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al