wmaraci reklam
lidertakipci

Tumblr Backlink'in Faydasını Gören Oldu mu?

19 Mesajlar 1.860 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
arkadaşlar her backlink faydalıdır. mesela benim tumblr bloğum da : 32 pa : 42 ve 5 yaşında bu bloğumdan ne alırsanız alın yararlı, deryaerdil arkadaşın dediği gibi google gibi getir yapmazsanız tabii ki zor indeks alıyor, ben paylaşımlarıma google gibi getir yapıyorum.
Kısacası alım yaptığınız hesaplar güçlü değil ise yaramıyor, eğer tumblr, twitter, facebook hesapları güçlü ise ve linkwheel olarak paylaşım yapıyorsa çookkkk büyük yararı olacaktır. Benden alım yapan herkes olumlu bildirdi, ben sadece sosyal medyada paylaşım yaparak bilgi sitemi 13 K 'ya getirdim, ağırlık tumblr ve twitter...

Bu paketimi incelerseniz paylaşım yapılan her hesap güçlü olmalı mantığı ortaya çıkar >> https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/linkwheel-backlink-100-organik-50-tl-isteyene-search-engine-optimization-hizmeti-30-tl-536097.html

zamanında bende aldım 1-2 yıl önce her sosyal medyayı yazmış, geldi rapor örnek twitter takipçisi 1-2 attığı twit 5-10 twitter profilde resim bile yok bak diyor backlink verdim :) aynı şekilde açmış 5-10 tane Facebook sayfa takipçi sıfır bak diyor backlink, böyle bir paket alırsanız alırsak yararı değil zararı bile olur...

İyi forumlar..

wmaraci
reklam

metinoz metinoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

deryaerdil adlı üyeden alıntı

İyide siz indexletmediyseniz kendisi zor indexliyor google search console ekleyin ve indexletin

Derya hanım biraz bilgi eksikliğim var bağışlayın 200 farklı hesaptan tumblr backlink aldığımızda 200 farklı hesabı search console a nasıl ekleyebilirim hesaplar benim değil sonuçta ?

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

metinoz adlı üyeden alıntı

Google tarafından indexlenmeyen backlinkin faydası olmaz. 2 kez aldım fayda görmedim.

deryaerdil adlı üyeden alıntı

İyide siz indexletmediyseniz kendisi zor indexliyor google search console ekleyin ve indexletin

Indekslenmiyor derken? 100 150 link alıp indeks beklemeniz saçma olur tabii düzgün miktarlar da alınır ve sürekli devam ederse sonuç bu oluyor. Aherfs moz majestic 3unden de gorebiliyorum. .xyz uzantilari da tumblr hesaplarim

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
bir diğer olayda şu :

hesap tumblr veya twitter hesabı hangisi olursa olsun arkadaşlar mutlaka paylaşım yapan hesap olmalı.

şöyle ki;

alım yapıyorsunuz bakıyorsunuz o hesapta sadece satış yaptığı backlinklere link vermiş, arka arkaya nalbur, hırdavatçı, soğancı, patatesçi yardırmış yardırmış, başka bir paylaşım bile yok, arada resim at, insanlara rt ver beğen yap, günaydın yaz ki hesap organik olsun.

Örneğin benim hesabım gerçek bire bir kullandığım hesabım, 100 tane sohbet ve organik paylaşım varsa 1 tane reklam var, üzerine 50 paylaşım 1 reklam gibi olmalı, yoksa zaten alacağınız backlink ha sosyal medya ha web sitesi değeri olmaz. aynı şey web siteleri içinde geçerli sitede 120 yazı var yarısı reklam yarısı makale bu da olmaz.

ama en güzel backlink tüm sosyal medyalarda hesap büyütüp linkwheel yöntemiyle kendinize yaptığınızdır.

wmaraci
wmaraci

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medyanın google açısından zerre değeri yok. Google kale bile almıyor. Bunu defalarca dile getirdiler. Sadece size trafik sağlayan siteler olarak değerlendirin diyorlar. Sosyal medyada saatlerce zaman harcamak zaman kaybı. Buna ayırdığınız zamanı sitenize ayırırsanız daha iyi.
metinoz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
İşte hep görüş meselesi bu da bir yorum saygı duyarım. Bence çılgın gibi var sosyal medya yoksa site yok :) seo puanında bile sosyal medya takipçi sayına bakıyor seo araçları hepsi biribirine bağlı.

Ama sosyal medya yerine otoriter web sitelerinden alacağınız backlinkler daha kalitrli oluyor ancak 6 ay sonra silinen linkler bence zarar veriyor, kalıcı alınmayacaksa bence yararı geçici oluyor.

Şahsi olarak benim sosyal medyada vakit geçirme amacım sosyal medyadan para kazandığım içindir. Haber sitemden satamadığım kadarını hep sosyal medya backlink satarak kazanıyorum.

Eğer hedefiniz sadece siteyi büyütmek ise TheSecret arkadaşa katılırım. Yazı girin günde 20 tane makale girin bak site nasıl uçuyor. Ama siz mutlaka sosyal medyada paylaşın zaten sosyal medyada paylaşınca özellikle twitter hızlı indeks almanıza yararı oluyor.

Ve mümkünse;

1- otoriter yaşlı domaine sahip da/pa/pr değeri yüksek sitelerden backlink alın...
2- linkwheel metodu ile sosyal medya ağırlıklı ama her bir hesap % 100 organik olan yine yaşlı en az 2-3-5 yaşındaki hesaplardan backlink alın...

• Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Indekslenmiyor derken? 100 150 link alıp indeks beklemeniz saçma olur tabii düzgün miktarlar da alınır ve sürekli devam ederse sonuç bu oluyor. Aherfs moz majestic 3unden de gorebiliyorum. .xyz uzantilari da tumblr hesaplarim

Benim mesajım algılanmadı galiba search console tarafından ibaresini kullandım. Semrush, ahref demedim. Sitemizin tumblr bloguda var düzenli oradan paylaşım yapıyoruz diğer 10 farklı hesaptan (livejournal, issue, plurk, google plus ...) yaptığımız gibi. Ancak instagram facebook twitterı saymazsak bunlar arasından search console da görünmeyen sadece tumblr var.

Ben kullanmayın demiyorum, search consoleda olması önemli de olmayabilir ama ben birden çok almış olduğum tumblr backlink paketi için yaptığım gözlemimi dile getirdim. Ben faydasını görmedim paket olarak aldıklarımızdan.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

metinoz adlı üyeden alıntı

Benim mesajım algılanmadı galiba search console tarafından ibaresini kullandım. Semrush, ahref demedim. Sitemizin tumblr bloguda var düzenli oradan paylaşım yapıyoruz diğer 10 farklı hesaptan (livejournal, issue, plurk, google plus ...) yaptığımız gibi. Ancak instagram facebook twitterı saymazsak bunlar arasından search console da görünmeyen sadece tumblr var.

Ben kullanmayın demiyorum, search consoleda olması önemli de olmayabilir ama ben birden çok almış olduğum tumblr backlink paketi için yaptığım gözlemimi dile getirdim. Ben faydasını görmedim paket olarak aldıklarımızdan.

Search console olayı da aynen bu şekilde görünür ama her tumblr link yansımıyor veya uzun vadede yansıyor bunu belirtmek istedim.

Hocam 3 aylık hesap da link veriyor 3 senelikte
10k takipcili hesap da link veriyor 200k takipcili de
Aylik 1 milyon etkilesim alan da veriyor 10k etkilesimi zor alanda.

Her işte oldugu gibi bunun da iyisi ve kötüsu var. Deneyimleyip iyi sonuç aldiginizla yola devam etmeniz en iyi secim olur. Yoksa yazdiklariniza bir sey demedim sadece hepsi ayni kefeye konulmamali
metinoz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Backlinkcigeldi Dediklerinizde haklısınız hocam hesaptan hesaba değişebilir. Yakın zamanda sizin paketleride inceleyeceğim. Bu konuda yanılırsam mutlu olurum sonuçta hepimizin amacı sitelerimizi üst sıralara çıkartmak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al