wmaraci reklam

Türk yayıncıların sitesi

5 Mesajlar 794 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar , aklımdaki fikir twitch yayını yapan tüm Türk yayıncıları bir sitede toplamak ve ziyaretçiler tüm yayıncıların bilgilerini hangi saatte yayın yaptıklarını hangi oyunlarını oynadıklarını öğrenicek ve yeni yayıncılar tanıyabilecek.Güncellik bakımından yayıncılarla röportajlar konucak , özel videolar eklenicek geçmiş yayınlar , popüler olanların.Dilerse izleyeci site üzerindende yayncıyı izleyebilecek.Ek olarak youtube kanalları olan türklerinkide eklenebilir.Amaç bir rehber ve tüm bu sektörde olanları bir sitede toplamak.Araştırma yaptım çok olumlu yorumlar aldım .

Ama tasarım konusunda nasıl bir şey yapıcam bana maliyeti ne kadar olur , düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.Nasıl birşey kurmak gerekir.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Twitch de dili türkçe seçersen zaten en üstte tüm türk yayıncılar (türkçe yayın yapanlar) gözükmekte. Gayet kullanışlı insanlar seni neden tercih etsin?

Öyle değil de orasını burasını gösteren hatunları bir araya toplayıp onları kategorilendirirsen emin ol daha çok tutar.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Twitch de dili türkçe seçersen zaten en üstte tüm türk yayıncılar (türkçe yayın yapanlar) gözükmekte. Gayet kullanışlı insanlar seni neden tercih etsin?

Öyle değil de orasını burasını gösteren hatunları bir araya toplayıp onları kategorilendirirsen emin ol daha çok tutar.

Öyle bir seçenek varda benmi bilmiyorum.En fazla örnek dota2 tıklıyorsun türkçe yayın yapanlar üstte gözüküyor , fakat o an online olan varsa.Ben tüm yayıncıları eklemeyi düşünüyorum ve güncel tutulucak.Birisi siteye girip kafasına uyan tanımadığı yayıncıları tanıyacak , kafası uyarsa izleyebilecek yayın saatlerine bakıp.Twitch'de böyle bir imkan tanımıyor.Bilmiyorum ne kadar içindesiniz bu twitch'in ama ben bayadır içindeyim.

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
afk.tv gibi birşey diyorsunuz sanırım.

Hostapot.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

seyitalidogan adlı üyeden alıntı

afk.tv gibi birşey diyorsunuz sanırım.

AFK.TV sadece kendi aralarında kurulmuş bir ekip.Bir tv kanalının oyuncuları gibi düşün.Ama benim sitede tüm yayıncıların olucak.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al