wmaraci reklam

Türkiye'de okuma oranını arttırmak ve düzenli kitap okuma alışkanlığı kazandırmak. Rafsız Kütüphane

25 Mesajlar 3.641 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

maxilife maxilife WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

CHMedya adlı üyeden alıntı

Çok başarılı bir proje, umarım her şey istediğiniz şekilde olur, proje için Google Play ve App Store'de de uygulama çıkarılabilir aslında düşününce mantıklı geldi.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam. Birkaç ay içerisinde önce web sitemizi ardından uygulamamızı hazırlayacağız. Harikasınıız

wmaraci
reklam

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

10 yıl önce aves kitap adında bir proje çalışması yapmıştım.(aves Latince kuş) para yok, belediyeye gittim olmadı.

Yılda ortalama 30 kitap okuyan biri olarak ben bile artık yılda en fazla 15 civarı kitap alıyorum. Geri kalan dijital, platformu dijital yapsanız üye olurum. Bu düşüncede benimde planım vardı ancak, kitaba verilen değer malum.

İnşallah başarılı olursunuz.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz hocam. Eğer bu yönde gir projede bulunacak olursanız elimizden gelen desteği sağlamayı çok isteriiz

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

dogubaklaci adlı üyeden alıntı

Proje gerçekten çok hoş gidişatı okudum mentorluk için garanti partner etohum gibi kuluçka merkezlerine başvurabilirsiniz tabii Türkiye'de girişim başvurusu yapınca direk gelir kaynağını ve pazar araştırmasını istiyorlar öyle bir ülkeye döndük ki her şey paraymış gibi eğer başvurursanız böyle yerlere geri dönüş almak için en azından reklam gelirleri vs olacaktır diyin. Onun dışında proje çok faydalı

Bahsettiğiniz kuluçka merkezlerine başvuracağım önerileriniz için çok teşekkür ederim hocam. Bizim için yol gösterici nitelikte oldu. Harikasınıız

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

maxilife adlı üyeden alıntı

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz hocam. Eğer bu yönde gir projede bulunacak olursanız elimizden gelen desteği sağlamayı çok isteriiz

Benim planım şuydu, online kütüphane, yeni yazarlardan ve klasiklerden başlayarak kitapları dijital ortamda ücretsiz sunmaya başlamaktı, yazarlara telif hakları ödemekti.

Örneğin Zülfü Livaneli ye ulaşıp platform için bir kitap yazmasını telif ücretini ödeyeceğimi iletirdim. Tabi önce teklifsiz ve yeni yazarlarla başlayacaktım.

Gerçekçi olalım sadece Türkiye'de değil tüm dünyada dijitalleşmeye gidiyoruz, bakın mesela Amazon ciddi yatırım yaptı.

Milletin yaptığını on yıl sonra yapmaya çalışıyoruz.

Sizin sistemde kitap gönderim ücretleri ve ortak zaman ayarlamak zor olur. Onun yerine dijital kütüphane neredeyse sıfır masraf, online toplantı salonu (görüntülü) ayarlandığında sınırlar kalkar. V.b.

Ama şuanda çok farklı alanlardayım, kitap yazacaktım, onu bile ertekeyerek bir çok konuyu blogda yayınlayacağım, özel kısımları kitaplaştıracağım hem maliyeti düşürecek hemde gereksiz konulardan arındıracağım. Ama önce para kazanmam gerekli, arkada maddi destek olmayınca sponsorlar yarı yolda bırakabilir.

Saygılar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Bizim projemizde sadece 1 defa buluşuyoruz oda tanışmak, projeyi tam anlamıyla aktarmak amacıyla. Kargo ücreti 3 TL. Dünya dijitalleşiyor biz de dijitalleşiyoruz. Yakında web sitemizden herşey otomatik olarak gerçekleşecek fakat bizler kitapları pdf olarak sunmak yerine baskılı bir şekilde sunacağız. Tek fark bu 🙏
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
benim anlamadığım kitabı yolladığımız zaman niye kargo ücretini biz veriyoruz? Kitabı teslim alan kişinin vermesi gerekmez mi?

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hayır, kitabı alan kişinin vermesi gerekmez. Birşey değişmiyor. Sadece 1 defa kargo ücreti ödüyorsunuz. Karşı ödeme ile uğraştırmaya hiç gerek yok. Alırken ödemek ile gönderirken ödemek arasında bir fark yok 🤗
cihatnet

kişi bu mesajı beğendi.

RAZADOR RAZADOR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 4 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Çok güzel bir proje umarım bu projede başarılı olursunuz
maxilife

kişi bu mesajı beğendi.

emrealtlr emrealtlr Mühendis, Eğitimci ve Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 29, (%100)
Merhabalar. Projenizi şahsen çok beğendim. Umarız çok çok güzel yerlere gelir çalışmanız. Benim bir eğitim sitem mevcut. Eğer sizin içinde uygunsa bize tanıtım yazınızı gönderin, sitemizde paylaşalım. Bizim de bir katkımız olsun 😊😊
maxilife

kişi bu mesajı beğendi.

ramazayn ramazayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** U**
  • Mesajlar 614
  • Beğeniler 19 / 251
  • Ticaret 9, (%100)
anilcagliyan Böyle güzel bir projede gerçekten tek sorun bu mu ?

Çok güzel proje elinize sağlık vaktim olursa eğer katılacağım.
maxilife

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al