wmaraci reklam

Türkiye'de okuma oranını arttırmak ve düzenli kitap okuma alışkanlığı kazandırmak. Rafsız Kütüphane

25 Mesajlar 3.608 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

umayya umayya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Senarist/yazar/icerik editoru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 130 / 43
  • Ticaret 30, (%100)
Okumaya ve okutmaya dair böyle güzel düşüncelerin, projelerin ortaya çıkması ne harika. İnşallah çok büyük destekler alırsınız. Sadece para ve çıkar düşünülmeden yapılmış, soruna değil çözume odaklanan bir proje. Sizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. İlk fırsatta web sitenize göz atacağım. Ama ıg de ekledim faaliyetlerinizi takipteyim artık.
maxilife

kişi bu mesajı beğendi.

umayya40@gmail.com
wmaraci
reklam

maxilife maxilife WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

emrealtlr adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Projenizi şahsen çok beğendim. Umarız çok çok güzel yerlere gelir çalışmanız. Benim bir eğitim sitem mevcut. Eğer sizin içinde uygunsa bize tanıtım yazınızı gönderin, sitemizde paylaşalım. Bizim de bir katkımız olsun 😊😊

Değerli hocam bu güzel düşünceniz için çok çook teşekkür ederiiz. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde bir tanıtım yazısı hazırlayıp göndermeyi çok isteriz. Eğitim ile ilgileniyoruz sitenizi takip etmemiz için bize özel mesaj ile iletebilir misiniz? 🤗

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Projenin gerçekten çok güzel umarım başarılı olursunuz.
maxilife

kişi bu mesajı beğendi.

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
ramazayn kargo ücretine direk kitap alabilirsiniz zaten. Kitap çadırları kuruluyor bizim burada. 3 TL ye sıfır kitap alabiliyorsunuz. Bu yüzden evet bence sorun. Örnek olarak İzmir Bornova şehrinde bulunan kişiler elden takas yöntemi ile değiş tokuş yapabilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

maxilife maxilife WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
3 liraya 50 liralık kitabı alabiliyorsanız tabii buyrun gidip oradan alıp okuyun hocam. Hatta böyle uygunsa bizde oradan alalım kitapları. Çünkü üyelerin 3 lira kargo parası ödeyerek okuduğu kitapları biz 30 lira ila 80 lira arası bir fiyata alıyoruz. Bizim amacımız sadece ücretsiz kitap okutmak değil, insanlar için süreklilik kazandırmak. Ayrıca herkes sizin yaşadığınız bölgede yaşamıyor. Umarım sizin için tatmin edici bir cevap olmuştur hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al