freelance iş ilanları

türkler için sosyal ağ kurmak

72 Mesajlar 8.940 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)

wild adlı üyeden alıntı

site salamworld değilmi ? Şuan kapalı olan ama uzun yıllardır üzerinde çalışılan türkiyede pazarlamasını islami facebook diye yapan oluşum ?

Hayır hocam bahsettiğiniz projeyi duymuştum ama bu bildiğiniz cep telefonunu kendi operatöründen arattıran, arama öncesi sponsorlarının veya reklam verenlerinin reklamını dinleten bunun karşılığında 5 dakikalık heryöne konuşma imkanı sağlayan sosyal paylaşım platformu.ne olursan ol gel diyor ama din min takmıyor yani.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wild wild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

WebmasterBurada adlı üyeden alıntı

Hayır hocam bahsettiğiniz projeyi duymuştum ama bu bildiğiniz cep telefonunu kendi operatöründen arattıran, arama öncesi sponsorlarının veya reklam verenlerinin reklamını dinleten bunun karşılığında 5 dakikalık heryöne konuşma imkanı sağlayan sosyal paylaşım platformu.ne olursan ol gel diyor ama din min takmıyor yani.

Anladım dostum bekliyelim bakalım. Merak ettim fazlasıyla açıkcası ismini cismini

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

wild adlı üyeden alıntı

site salamworld değilmi ? Şuan kapalı olan ama uzun yıllardır üzerinde çalışılan türkiyede pazarlamasını islami facebook diye yapan oluşum ?

heh ya aklıma gelmiyodu aynen salamworld adıyla türemişlerdi bir ara hatta mumlu falan giriş sayfaları vardı öyle kaldı bidaha :)

aa adamlar yine bişeyler yapıyormuş , ana sayfasında facebook sayfa linkleri paylaşan sosyal ağ : http://www.salamworld.com/tr/
WebmasterBurada

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

heh ya aklıma gelmiyodu aynen salamworld adıyla türemişlerdi bir ara hatta mumlu falan giriş sayfaları vardı öyle kaldı bidaha :)

aa adamlar yine bişeyler yapıyormuş , ana sayfasında facebook sayfa linkleri paylaşan sosyal ağ : http://www.salamworld.com/tr/

Bi ara açıldı ama rağbet görmedi bakalım şimdi neyin peşindeler bi konferans görüntüsünde neden gayrimüslimlerin sitesini kullanalım bizimde artık bi sitemiz var tarzında konuşmaları vardı. Din üstünden sömürü tabanlı sistemin bunlarda yeni bir kolu
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Benim kurgulamaya bile teşebbüs ederken heyecanlandığım e-ticaret / sosyal ağ projem var ama tam olarak sistemi kuramadım. fikri bile yapım aşamasında yani.. ne dersiniz bu işe?

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

Benim kurgulamaya bile teşebbüs ederken heyecanlandığım e-ticaret / sosyal ağ projem var ama tam olarak sistemi kuramadım. fikri bile yapım aşamasında yani.. ne dersiniz bu işe?

paylaşırsan tartışır geliştiririz. Eğer fikirden öte proje ise yapılma şansıda var ise belki hayata bile geçer. Benimde var öyle bi e-ticaret projem ama phyton bilgim yetmediğin hala havada bi ara gerçekleştiricem..

• Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)

wild adlı üyeden alıntı

paylaşırsan tartışır geliştiririz. Eğer fikirden öte proje ise yapılma şansıda var ise belki hayata bile geçer. Benimde var öyle bi e-ticaret projem ama phyton bilgim yetmediğin hala havada bi ara gerçekleştiricem..

Güzel bir şey olacağını düşünüyorum, tavsiyeler, ucuzluk ve kampanya paylaşımları, şu bunu aldı, arkadaşına şunu tavsiye etti, 50 arkadaşına tavsiye et %10 indirim kazan falan gibi.. tutarsa pazar araştırmalarına bile istatistik satılabilir. sistem içerisindeki akışı alışverişe gittiğimizde durum neyse online yapabilme imkanı.. kişiler kendi satışlarını yaparken sosyal bir akış içinde olmalılar yani.. tam net değil henüz..

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

Güzel bir şey olacağını düşünüyorum, tavsiyeler, ucuzluk ve kampanya paylaşımları, şu bunu aldı, arkadaşına şunu tavsiye etti, 50 arkadaşına tavsiye et %10 indirim kazan falan gibi.. tutarsa pazar araştırmalarına bile istatistik satılabilir. sistem içerisindeki akışı alışverişe gittiğimizde durum neyse online yapabilme imkanı.. kişiler kendi satışlarını yaparken sosyal bir akış içinde olmalılar yani.. tam net değil henüz..

Baya iç içe girmiş komplike bişey düşünüyorsunda şunuda düşünmek lazım bence bizim insanlarımız sosyal ağlarda zor dolaşıyor o karışıklığı sence başarabilirmi. Proje güzel fakat bide son kullanıcı gözüyle bakmak gerekiyor.
WebmasterBurada

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Kullanıcılar yani müşteriler oluyor burada.. Ben müşteri olarak online alışveriş yapacaksam bir arkadaşıma danışıyorum veya önce bir araştırma yapıyorum.. bunu sisteme döktüğümüzde nasıl ki e-ticaret sitelerini karşılaştırıyoruz fiyat/yorum/kalite bakımından, sistemde aynı şekilde çok talep gördü, 400 kişi tavsiye etti, gibi alışverişe teşvik edici faktörler yer alması gerekiyor. firmalarla / bireysel satıcıların yarışabileceği bir platform olabilir belkide..
wild

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Mantıklı haylide geniş çaplı bi proje dostum ne diyim umarım hayata geçirebilirsin fikirden öteye gider.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al