wmaraci reklam

Üyelere içerik girdirmek?

8 Mesajlar 936 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

izl84 izl84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Site Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar herkese merhaba. Bir forumum var burada ders notları paylaşıyorum.

Ders notlarını genellikle dosya şeklinde yüklüyorum. Yaklaşık 15 gün öncesine kadar 100 üye vardı. Toplamda 3 yıldır aktif bir forum. 15 gün önce dosyaları sadece üyelerin görebileceği şekilde ayarlama yaptım. Dosyaları görebilmeleri için Üye olmaları gerekiyor..Şuan üye sayısı 550 oldu. 30-40 üye geliyo günlük. Aceba diyorum bi çılgınlık yapıp dosyaları görebilmeleri için üye olmanın yanında en az bir adet döküman paylaşma olayı getirsem? Günde 30-40 olmasada yine birkaç tane üye ve döküman gelir diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin pc sinde ders notu, konu özeti vs bişeyler var. Eğer forumdan gerçekten faydalanmak istiyorsa bir tane döküman yüklemeyi göze alırlar diye düşünüyorum. En azından deneyeceğim. Olmadı tekrar kaldırırım.

Şimdi gelelim asıl probleme. Bu olayı bir cümle ile en güzel şekilde nasıl açıklarım? Yani ziyaretçi arama motorunda arama yaptı ve benim foruma geldi diyelim. Orada karşılacağı cümle onun içerik yüklemesine veya çıkıp gitmesine neden olacak bir cümle olacak. En etkili şekilde nasıl anlatırım bu olayı. Örnek olarak bir tane vereyim mesela sizden yaratıcı şeyler bekliyorum:)

"Dosyaları görebilmeniz için kayıt olmalı ve en az 1 adet döküman paylaşmalısınız"

gibi...

wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Üye olma özelliği yeterli adam hiç gelmez foruma.
cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

MediaApps MediaApps Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
izl84

''Bu Notlardan Faydanlamak İstiyorsanız Sizde en az 1 Notunuzu Paylaşmalısınız''

olabilir bence fakat bunu yapmanız yarardan çok zarar olacağı görüşündeyim, bunun yerine üyelikle beraber yorum yapmayı zorunlu koşarsanız sizin için daha iyi olacaktır, en azından yorum yapılmış olur, spam engelleyiciler ilede spam yorumları kapatırsınız tamamen 'asgaojs' gibi yorumlarda yazılmamış olur böylece.
cagatay169

kişi bu mesajı beğendi.

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Icerik paylasanlara ozel dokuman sunabilirsin
mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

osmanex osmanex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Şahsen ben bir öğrenci olarak bunu kabul etmezdim üye olmak yeterli diye düşünüyorum . ancak şöyle birşey yaparsanız daha iyi olabilir kendimce ; üye olan kişilere belli bir dökümana bakma şansı tanırken her yüklenen içerik için üyelerin bakabileceği döküman sayısı artabilir böyle bir sitem yapma imkanınız varsa iyi olur . birde pm alabilirmiyim siteye göz atmak isterim ..

# capitan pilot

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Site Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Zararlı olur olmasına ama diğer türlü de bir yere kadar ilerleyebiliyor. Kendi kendini yürütecek seviyeye gelmesini çok istiyorum. Ben tek başıma bir forumu bir yere kadar götürebiliyorum. Mesela yorum olayı zorunlu olsa sizce yaparlar mı? Mesela bi arkadaşım geçenlerde bahsediyordu 3 ay uğraştım yine yazar olamadım ekşide falan diye. Tabi kıyas bile götürmez ekşi ile ama burada da bir fayda söz konusu.

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Site Sahibi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Phpbb de sizin dediğiniz bir özelleştirmeyi yapabilir miyim bilmiyorum. Ayrıca kısmen mantıklı kısmen değil. Çünkü öğrenci oraya nokta atışı bir içerik için geliyor onu alıp çıkıyor. Yani daha çok içeriği görmek umrunda olmayacaktır diye tahmin ediyorum. İşini görüp gider fazlasını ne yapsın gibi geliyor..
88644

kişi bu mesajı beğendi.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
izl84 Üye olan 30 gün boyunca faydalansın. 30 gün sonrasında 1 adet ders notu paylaşan 1 yıl daha faydalansın. Ders notu paylaşmasının sebebininde diğer kullanıcılara faydalı bir site olmasını sağlamak.

iqhaber.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al