wmaraci reklam

Vefat edenleri düşünen bir proje – mezar.im – Proje, Fikir

48 Mesajlar 6.787 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

goldenwings goldenwings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)
Değerli arkadaşlar,
Proje etik değil bence de. Lakin bu arkadaşımız bana göre herkesin düşünemeyeceği bir fikir bulmuş, iyi ya da kötü önemli değil. Belki ileride daha etik ve güzel bir projeye imza atacak hevesini kırmadan uygun bir dille anlatmanız daha iyi olurdu.

Konuyu açan kardeşim sana gelince, bu proje etik değil. Ama belli ki zeki bir arkadaşımızsın. Çoğu insanın saksı olarak başının içinde tuttuğu şeyi çalıştırıyor olmanı takdir ettim. Senden daha güzel bir paylaşım bekliyoruz.
Ulusoy C4N

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MKunkcu MKunkcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
cok gereksiz bir proje ve actıgı konulardan anladıgım kadarıyla gereksiz user.

ferhatkorkut ferhatkorkut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 35 / 55
  • Ticaret 2, (%100)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

Dostum birkaç ay olmuş üye olalı ve mesaj sayın 13, yani paylaşım yapmakta yavaş davranmışsın. Bir fikir belirtmişsin ve çoğunluk hoş görmemiş. Bu, seni paylaşım yapmaktan soğutmasın her zaman doğru olamayız ve bu anlarda taşlanmanız gerekmez bunu iletmek istiyorum öncelikle sana.

Fikrine gelince, bence çok düşünmüşsün. Projenin taslak hali olumsuzluklar içerse de sonuçta başlangıç fikir bu. Güncelleştirilmeye açık yani. Projen benim gözümde haddim olmayarak “Aferin” aldı. Bence, bunu meşhur kişiler üstünden yapmalısın. Örneğin Kemal Sunal. Hayranları, unutmamak için hala aklımdasın butonuna basabilir. Tarihte bu gün eklentisi ile o kişileri yayınlayabilirsin. Bu o kişi ve ailesine hakareti bırak onure etmek olur. Güzel olur. Fakat işi paraya dökmek konusunda belki site giderlerini karşılamak için Google reklamı çok nadir yerlere yada bağış butonu olabilir. Ama vatandaş değilde unutmamamız gereken kişiler olmalı. Fahit Sultan Mehmet örneğin. Gibi gibi gibi, her fikir hoş olmaya bilir ama fikir olmadan gelişim olmaz. Her yeni fikrini paylaşıma açarak farklı farklı bakış açılarına sahip olmamız adına (ki forumun amacı da bu olmalı) Ben kendi adıma seni destekliyorum

Hocam çok haklısınız bu konuda .. vatandaşa ait mezar yapıp ta tozlandırmak hakaret olur , ancak ünlü isimler için yapılırsa tam aksine onure edici olacaktır .. :)

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
kim bilir daha neler görecez.100 sene sonra bakarsınız iron man kostümü gerçek olur herkes ironman gibi sağa sola uçar füze atar:D

www.mucahitguner.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

oceanmist oceanmist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Başarı ihtimali düşük, bu işten para kazanmak ise etik değil, mezar taşı tozlanması, pislenmesi vb şeyler tamamen saçmalık.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)

goldenwings adlı üyeden alıntı

Değerli arkadaşlar,
Proje etik değil bence de. Lakin bu arkadaşımız bana göre herkesin düşünemeyeceği bir fikir bulmuş, iyi ya da kötü önemli değil. Belki ileride daha etik ve güzel bir projeye imza atacak hevesini kırmadan uygun bir dille anlatmanız daha iyi olurdu.

Konuyu açan kardeşim sana gelince, bu proje etik değil. Ama belli ki zeki bir arkadaşımızsın. Çoğu insanın saksı olarak başının içinde tuttuğu şeyi çalıştırıyor olmanı takdir ettim. Senden daha güzel bir paylaşım bekliyoruz.

Gözlerimiz yaşardı. Bu projeyi birlikte yapın. İkinizde aynı kafadansınız.

goldenwings goldenwings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Gözlerimiz yaşardı. Bu projeyi birlikte yapın. İkinizde aynı kafadansınız.

Mesajı iyi oku, gözlerin yaşardı ise projeye sen dahil ol. Tersten okuyup kendine pay çıkardıysan onu bilemem.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Yuh !

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al