wmaraci reklam

Vefat edenleri düşünen bir proje – mezar.im – Proje, Fikir

48 Mesajlar 6.788 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç yakıştıramadım. Diriler bitti ölülere geldi sıra. En azından para kazanma uğruna ölüleri alet etmeyin. Sonra yapıldı diyelim adam ekledi ölüsünü. Adama hakarettir mezar taşını tozlandırmak vs. İğrenç. Menfeat dünyası. Parayla dua da olmaz kuran da okunmaz. Yapan olursa da ben ölümü koymam oraya.

wmaraci
reklam

injizz injizz Remember My Name Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 16 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Bunu yazarken ne içtiniz bilmiyorum ama lütfen bir daha içmeyin.

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum birkaç ay olmuş üye olalı ve mesaj sayın 13, yani paylaşım yapmakta yavaş davranmışsın. Bir fikir belirtmişsin ve çoğunluk hoş görmemiş. Bu, seni paylaşım yapmaktan soğutmasın her zaman doğru olamayız ve bu anlarda taşlanmanız gerekmez bunu iletmek istiyorum öncelikle sana.

Fikrine gelince, bence çok düşünmüşsün. Projenin taslak hali olumsuzluklar içerse de sonuçta başlangıç fikir bu. Güncelleştirilmeye açık yani. Projen benim gözümde haddim olmayarak “Aferin” aldı. Bence, bunu meşhur kişiler üstünden yapmalısın. Örneğin Kemal Sunal. Hayranları, unutmamak için hala aklımdasın butonuna basabilir. Tarihte bu gün eklentisi ile o kişileri yayınlayabilirsin. Bu o kişi ve ailesine hakareti bırak onure etmek olur. Güzel olur. Fakat işi paraya dökmek konusunda belki site giderlerini karşılamak için Google reklamı çok nadir yerlere yada bağış butonu olabilir. Ama vatandaş değilde unutmamamız gereken kişiler olmalı. Fahit Sultan Mehmet örneğin. Gibi gibi gibi, her fikir hoş olmaya bilir ama fikir olmadan gelişim olmaz. Her yeni fikrini paylaşıma açarak farklı farklı bakış açılarına sahip olmamız adına (ki forumun amacı da bu olmalı) Ben kendi adıma seni destekliyorum
krrgh Ulusoy ferhatkorkut

kişi bu mesajı beğendi.

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Keşke başlığa aldanıp okumasaydım diyorum. Resmen para kazanmayı ölümde buldum demişsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
:o Kolayca kimseyi eleştirmem ama çocukca bir proje.Şöyle söyleyim malumunuz bazı sözlük siteleri vesilesiyle gençler küfür hoş görür hale geldiler ana bacıya küfür etmekten haz duyan bir haysiyetsiz ve namussuz bir nesil türedi.Diziler vesilesiyle de hayasızlıgı ve ahlaksızlıgı hoş gören bir nesil türedi.Şimdi en azından cenazelerde bilmese de aminlere el kaldıran bir nesil vardı ona da siz göz diktiniz sanırım :)

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Çok düşününce işte böyle oluyor :)

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Kimse kırılmasın, darılmasın. Sanırım ***'daki artist bir çok üye buraya toplandı. Bir zamanlar insanlar ***da konu açmaya korkar olurdu. - REPler havada uçuşur, hakaretler diz boyu, çocuk gibi dalga geçmelerim haddi hesabı olmazdı. Bir an ***da hissettim kendimi. Birisi bir alaycı yorum yapar insanlar sanki espiri yarışına girer. Arkadaş bir proje sunmuş adı üzerinde beyin fırtınası. Beyni fırtına estiremeyenler lütfen ileriye gitmesin. En azından arkadaş uzunca bir makale hazırlamış ve tavsiyede bulunmuş.Bize düşen projenin ses getirip getirmeyeceğini tartışmaktır. Yok imam senmisin, tvlere çıkarsın, ölüyü internete gömelim .... alaycı tavırlar güzel değil.

Tamam bence de proje tutmaz. Ama insanları kırmamak, utandırmamak alay etmemek en güzeli.

bulutweb bulutweb Web & Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 224
  • Beğeniler 33 / 61
  • Ticaret 10, (%100)
Kişisel fikrimi sorarsan; Kesinlikle duyduğum en saçma proje, yapılmasını da tasvip etmem açıkçası.

Ama proje tutarmı diye soruyorsan bence tutar. Hemde ciddi anlamda tutar. Forumda bile bu kadar eleştiri geldiğine göre insanların dikkatini çekmeyi başardın demektir. Abartmadan söylüyorum, bu proje ile Haberlere konu olursun. İyi de paralar kazanırsın. Şimdi başa dönelim:

Kişisel fikrimi sorarsan; Kesinlikle duyduğum en saçma proje, yapılmasını da tasvip etmem açıkçası. :)

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

Rednoize adlı üyeden alıntı

Çok düşününce işte böyle oluyor :)

İlahi hocam :)

davutkara davutkara Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
anladığım kadırlya konuda arkadaş geniş düşünmüş. (Geniş düşüneni severim). Ama çoğu arkadaş projeyle dalge geçme eğiliminde. :)

Tabi fikir olabliir sonuçta böyle bir şey gerçeklemiş değil.

Bana sorarsan ölen insanların anısına en azından hayatında yaptıkları şeyleri yaşadığı zaman boyunca ne yapmış ne etmiş biyografi tarzında yakınları ekelyebilir ama mezar olarak değilde hani kalbimizde yaşıyor mantığıyla bir isim olmalı :)

davutkara.com | DAVUT KARA BLOG | Wordpress Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al