wmaraci reklam

Video stüdyosu ve yemek tarifi

21 Mesajlar 1.982 Okunma
wmaraci reklam

denizbe3558 denizbe3558 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ederim düşünceleriniz için araştırma aşamasındayım şuan 2 3 ay içerisinde bütün ekipmanları ve mutfağı hazır hale getirip başlamayı düşünüyorum. Rakip çok fazla ve çok ilerlemiş bir kategori bakalım göreceğiz ne kadar başarılı olacağımızı :)
Gglog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Bu arada sizin için biraz baktım şöyle bir yorum gördüm internette
Nikon d5000 serisi (d5100, d5200, d5300) makinalarla artık dizi veya tv programı bile çekiyolar. Geçen gün nurselin mutfağı programını izlerken bir anda kamera diğer kameramana döndü baktım elinde bu tip bir makina ve full hd çekiyo..
denizbe3558

kişi bu mesajı beğendi.

Little things affect little minds.

• Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Çok çok teşekkür ederim

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Genel öneri.
Gopro tarzı aksiyon cameraları da işinizi göre bilir efendim, 2 adet almanız durumunda farklı açılara sabitleye bilirsiniz. Büyük bir camera size yük olacağını düşünüyorum. 2 yıl önce ofismizde bizde kendi aramızda videolar çekerdik bunları gopro ile hallettik ve çokta kaliteli videolar çıkarta bilirsiniz.

Malzeme önerisi.
Stüdyo kuracağınız için google stüdyo malzemeleri yazın toptan satan firmalar var iletişim kurarsanız size daha detaylı bilgiler verecektir.

Reklam önerisi.
Çektiğiniz videoları kısa partlar halinde facebook instagram gibi sosyal medyalarda sposnorlu reklam verebilirsiniz bunu wmaracin'da iyi yapan kişiler vardır, yoksa yine google'dan arayarak bulabilirsiniz, tavsiyem ajanslar ile çalışmanızdır. Bionluk'da bu işi yapan bir çok kişi mevcut.

Website önerisi.
Eğer site kuracaksanız da wordpress'in newspaper temasının video demosunu incelemenizi öneririm. cdn kullanarak videoları barındıra bileceğiniz bir hizmet satın alabilirsiniz, ve farklı yöntem bunları youtube kanalı açarak hem youtube üzerinden para kazana bilir hemde sitenizde yayınlaya bilirsiniz buda sizi ekstra hizmetlerden kurtarır.

Başarılı olacağınıza inanıyorum, farklı görüş alışverişi isterseniz yardımcı olurum.

Not: Kelime cümle vb hatalar olmuş olabilir saat geç hak verin :)
denizbe3558

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Gecenin bu saatinde bu kadar uğraşıp detaylı yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederim...
Ek olarak sitem için hazır sistem kullanmayacağım kendim sitemin kodlamasını yaptım bile sistem hazır olarak duruyor
Eğer müsait olursanız şuan geç olduğu için ve yarın erken kalkmam gerektiği için sizinle yarın gün içerisinde Skype yada başka bir platform üzerinden bir kaç tecrübenizden yararlanabileceğim sorular sormak isterim
dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
denizbe3558, Rica ederim efendim şuan aklımdan geçenler bu kadar detaylar için elbette yardımcı olmak isterim, skype adresim imzamda mevcut @dincerdirlik eklerseniz bilgi alışverişi yapmak isterim.
denizbe3558

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Çok teşekkürler yarın geri dönüş sağlayacağım :)
dincerdirlik

kişi bu mesajı beğendi.

gaometri gaometri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 178 / 179
  • Ticaret 4, (%100)
İlla kamera almana gerek yok elinde bulunan telefon ile de yapabilirsin. Şuan ki telefonlar dijital kamera özelliğinde. Sana tavsiyem eğer gerçekten profesyonel bir iş çıkarmak istiyorsan modern dizayn yani sadelik gözü yormayacak biçimde veya dikkati dağıtmayacak şekilde videolar çekmelisin. Örnek olarak kullanacağın masaya, tavaya, tabaklara dikkat edeceksin o kadar. İyi bir çekim yapmak sadece bir kamera alıp yapmakla olmaz bilgine.

Ayrıca bunun yanında çekeceğin videoları çok güzel editlemen lazım. Bu editleme için sana after efect öneririm. Bu şekilde çok çok iyi işler yapabilirsin. Sponsorlar bile yakalayabilirsin
denizbe3558

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ederim yorum ve düşünceleriniz için

medyaex medyaex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 54 / 83
  • Ticaret 2, (%100)
Youtube platformunda yüksek takipçili tanınmış yemek konsepti olan kanallar ile anlaşıp birlikte video çekebilirsiniz. Belli bir ücret karşılığında kendi kanalınızın viral reklamını yapabilirsiniz. Yani bi nevi karşı tarafın kanalı için video cekiceksiniz ve o kişi sizin tanıtımınızı yapıcak video başı veya sonunda.

( Elimde youtube video çekim için aldığım nikon d3400 + tripodu mevcut toplamda 150-200 fotoğraf çekildi sadece. Tertemiz sıfır kutusu, garantisi, cantası ile birlikte köşede duruyor. Eğerki düşünürseniz özelden ulaşabilirsiniz. )
denizbe3558

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al