freelance iş ilanları

Wm Aracı İçerik Kalitesi Tartışması

33 Mesajlar 3.106 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

adslturk adslturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Ek olarak; bir webmaster forumu içerisinde içerik paylaşımı vb konularda şikayetinizi dile getirip "ben webmaster değilim" demekte çok ironik olmuş.

İnsanları yönlendirecek derecede bilgiye sahip değilim. Bu sitede olmamın en önemli nedenlerinden biride webmasterlik konusunda bilgi edinmek. Gelişmek.
Ayrıca yorumunuzdan dolayı teşekkürler

Ek Olarak:

Mert Can Eyriyer adlı üyeden alıntı

Buyurun edin ama forum kurallarını iyi okuyun. Ben yöneticiler ile iletişime geçmiştim zaten. Bir sorun yok yani...

Ek Olarak:

Site benim değil ki sitemin linkini vereyim.

Kardeş senin yazdığın yorumun içerisine ben yada başkası link yerleştiremez. Formu sallarken içerisine yukardan düşmüş sanırım

wmaraci
reklam

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

adslturk adlı üyeden alıntı

İnsanları yönlendirecek derecede bilgiye sahip değilim. Bu sitede olmamın en önemli nedenlerinden biride webmasterlik konusunda bilgi edinmek. Gelişmek.
Ayrıca yorumunuzdan dolayı teşekkürler

Ek Olarak:

Kardeş senin yazdığın yorumun içerisine ben yada başkası link yerleştiremez. Formu sallarken içerisine yukardan düşmüş sanırım

Linki kaldırmamı istediyseniz kaldırdım. Ama tam olarak ne dediğinizi anlamış değilim. Neyse konuyu uzatmayalım.

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
forumu değerli yapan bilgi paylaşımıdır. ne kadar çok öğreniyor ve sorunuma çözüm buluyorsam benim için o kadar değerli olur. sohbet sitesi değil sonuçta. son zamanlarda baktığımızda twitterdan toplu şekilde insanları nasıl takip edersin konuları aldı başını gitti. bunun için buraya gelen kaç kişi var? bunun için burdan giden kaç kişi var?

paylaşımın değeri artmalı. ayrıca blogger kısmı için bilgili insan çok az. (benim ilgilendiğim kısım)

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6005
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)
Söylediğiniz çoğu şeye katılmıyorum. Üye tarihime bakmayın uzun zamandır takip ediyorum demişsiniz de ne kadar takip edebilirsiniz ki? WM Aracı 4 buçuk yıldır açık bir foruma sahip. 1 aylık üyesiniz ve WM Aracı'na tam olarak katılım sağlıyorsunuz.

Şimdi saydığınız sebeplere gelelim.

1- Forumlarda yaş ortalamasının düşmesi

Hayır, WM Aracı'na istisnalar hariç 18 yaş altı kullanıcılar zaten katılım gösteremez. Mert Can gibi öğrenmek isteyen, kurallara uyan genç arkadaşlarımıza ise her zaman kapımız açık. Forumun yaş ortalaması ise 25+'dır.

1. Ben webmaster değilim.
2. O İşin espirisiydi
3. Yorumun içinde koyduğun link yukarıda amacın yorum yapmak değil sitene link vermek..

Mert Can adlı arkadaşımız sizin açtığınız konuları göstermek için resmini çekip bir resim yükleme sitesine koymuş ancak siz bunda bile bir artniyet aramışsınız:

Verilen linke önce bir tıklayın:

Bu konular sizin açtığınız konular. >>>>Siteni Ekle Backlink Kazan<<<<< adlı konunuz nedir allah aşkına? Bu başlık nedir? Böyle bir başlık ile dikkat çekmeye çalışırken forumu çöplük haline getiriyor, WM Aracı'nın içerik kalitesini düşürüyorsunuz. Kişi kendinden bilirmiş diye boşuna dememişler.

Bu yaptığınızı da verdiğiniz 3. maddeye örnek olarak gösterebiliriz:

3- Forumların kullanım amacı neresinden kendime çıkar sağlarıma dönüşmesi

Forumu sitenize hit çekmek için kullanıyorsunuz.

Ha bu arada şimdi baktımda konun ilk mesajına şimdide linkinizi eklemişsiniz. Buradaki amacınız nedir? Backlink kasmak değil mi? Kişi kendinden bilirmiş sözünün tam bir canlı örneğisiniz :)

Kendi yaptığınız şeyleri başkaları yapıyor diye de böyle bir konu açmanız ayrıca anlamlı.
Batuhan

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
wmaraci

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,

Beni de genel olarak rahatsız eden programlama kategorisine açılan konuların paylaşımdan çok sorun odaklı olması.

Yazınızda en azından kendi adıma konuşursam "Yardımlaşma neredeyse bitmiş." cümlesine katılmıyorum. Birisi de çıksın sana sordum, yanıtlamadın, ücret talep ettin, cevaplamadın desin. Bu zamana kadar açılan tüm programlama konularında pm atarak tw üzerinden yardımcı oldum.

Onun dışında forumda sizin gibi sorgulayan, aktif üyeleri görmek beni sevindirir.

Herkese kolay gelsin.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Psycho adlı üyeden alıntı

Söylediğiniz çoğu şeye katılmıyorum. Üye tarihime bakmayın uzun zamandır takip ediyorum demişsiniz de ne kadar takip edebilirsiniz ki? WM Aracı 4 buçuk yıldır açık bir foruma sahip. 1 aylık üyesiniz ve WM Aracı'na tam olarak katılım sağlıyorsunuz.

Kardeş sen beni boşver sitenin içeriğinden memnun değilsin işin özü bu yani. Kısaca böyle söyle.

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Wmaracına ne zaman kayıt olduğumu bilgilerimden görebilirsiniz. Girdiğim günden bu yana kim ne derse desin ben bu foruma toz kondurmam adaş. Tamam bir yerde haklısınız evet üye olduğumdan bu yana artık eskisi gibi kaliteli yazarların yazdıklarında bir düşüş var. Fakat bunu genelleme yapıp forum adında barındırmak bana manasız geldi. Zira bu bir forum eğer burada ki bilgi düşüşünden şüphe ediyorsak herkes bunu kendisinde aramalıdır diye düşünüyorum. Çünkü sen ben paylaşmassak burada bilgiyi gelip kim paylaşacak ? Şunu hayatınızdan atın okudum öğrendim bitti değil Okuyun öğrenin ve bunu yayın. Forumun da amacı budur zaten.

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 19 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

MertKoseoglu adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Beni de genel olarak rahatsız eden programlama kategorisine açılan konuların paylaşımdan çok sorun odaklı olması.

Yazınızda en azından kendi adıma konuşursam "Yardımlaşma neredeyse bitmiş." cümlesine katılmıyorum. Birisi de çıksın sana sordum, yanıtlamadın, ücret talep ettin, cevaplamadın desin. Bu zamana kadar açılan tüm programlama konularında pm atarak tw üzerinden yardımcı oldum.

Onun dışında forumda sizin gibi sorgulayan, aktif üyeleri görmek beni sevindirir.

Herkese kolay gelsin.

Güzel yorum sadece ve net

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6005
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)

Kardeş sen beni boşver sitenin içeriğinden memnun değilsin işin özü bu yani. Kısaca böyle söyle.

Ben WM Aracı'nın içeriğinden gayet memnunum. Sizin girdiğiniz içeriklerden memnun değilim.

Ayrıca onca şey yazdım, bunu mu söyleyebildiniz sadece?

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

Her şeyde bir art niyet arıyorsunuz, biraz mantıklı olun.

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al