wmaraci reklam

wmaraci üyeleri para kazanma zamanı

91 Mesajlar 12.142 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
bilgisayar üzerine herşeyi biliyoruz. yanlız bilgiyi ticarete çeviremiyoruz. Kendi aramızda Türkiye çapında ticari bir site kuralım. wmaraci üyelerinden ortakları olsun. siteyi yönetelim ve parayı kıralım. Üç beş kuruş harçlık ile bu bilgiler hakkını bulmuyor. parlak fikri olan olan var mı arkadaşlar?
fyurdakulblog mesadbal tezyazimerkezi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kamilaydin kamilaydin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 26
  • Ticaret 22, (%100)
Doğru katılıyorum. Bazı arkadaşlar SEO'cu, bazı arkadaşlar ise ürün ekleme, diğerleri'de siteyi düzeltebilir.

Bilmece Bilmece WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Ticari bir site derken aklinda ki site ne acaba parayi kirabilecegin? Ve bilgin ne neler biliyorsun?

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
sahibinden.com tarzı bişey. biz onlar gibi insanları kaz diye yolmayacağız. alın terimizi alacağız. tabi format farklı. kazanç aynı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)
eğer yapmaya gönüllü kişiler varsa bence web tasarım firması bilişim firması açılıp birkaç kişi yürütülebilir her alanda olan kişilerden rahatçada büyüyebilir :) konuyu takipteyim ; bir mevzu olursa güzelce işimizi yürütebileceksek ortaklığımı koyarım :)

prodoviz.com

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Maddi destek sağlayabilirim güzel ortak ve proje olabilirse tabi herkez elini taşın altına koyması lazım bu işler daha çok görüşülüp yapılması tercihimdir. Örneğin istanbul vs yerlerden olursa bir kafede oturup bilgi alışverisi yapılabilir daha sonra diğer illerde bulunan ortaklalada görüşülüp bilgiler verilebilir.
patavatsiz rkorkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

fyurdakulblog fyurdakulblog Codlio Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 98 / 48
  • Ticaret 12, (%100)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

sahibinden.com tarzı bişey. biz onlar gibi insanları kaz diye yolmayacağız. alın terimizi alacağız. tabi format farklı. kazanç aynı

haklısınız ama bu tür işler bir araya gelmeden ve birbirinizi görmeden hiç bir halta yaramayacağını düşünüyorum sahibinden çalışanlar bir araya gelmeden mi bu siteleri kurmuşlar sonra birleşmişler :confused:

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Arkadaşlar tüm ebat ve formatları destekleyecebilecek bir banner değişim sistemi öneriyorum. Bu projeyi olgunlaşırsa hayata geçirelim. Ben bizzat ilgilenenlerden biri olmaya adayım.
bugrahanisbakan

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

fyurdakulblog adlı üyeden alıntı

haklısınız ama bu tür işler bir araya gelmeden ve birbirinizi görmeden hiç bir halta yaramayacağını düşünüyorum sahibinden çalışanlar bir araya gelmeden mi bu siteleri kurmuşlar sonra birleşmişler :confused:

üyeler arasında görev paylaşımı olunca yılda bir kaç kez bir araya gelsekte olur. önemli olan herkesin görevini bilmesi. 50 üye ile bu işe kalkışsak alexa bile bize bir ayda ilk 100 ü gösterir. ticari sitemizde aynı zamanda forum da olacak. her yönden insanları bu siteye toplayacağız. ticaret isteyene ticaret. bilgi isteyene bilgi. herkes fikrini koyar ortaya... inanın bu iş ekip işi, zaten bize 50 kişi de yetmez tüm illere bir kişi bakması lazım.
bybucali haber58

kişi bu mesajı beğendi.

fyurdakulblog fyurdakulblog Codlio Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 98 / 48
  • Ticaret 12, (%100)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

üyeler arasında görev paylaşımı olunca yılda bir kaç kez bir araya gelsekte olur. önemli olan herkesin görevini bilmesi. 50 üye ile bu işe kalkışsak alexa bile bize bir ayda ilk 100 ü gösterir. ticari sitemizde aynı zamanda forum da olacak. her yönden insanları bu siteye toplayacağız. ticaret isteyene ticaret. bilgi isteyene bilgi. herkes fikrini koyar ortaya... inanın bu iş ekip işi, zaten bize 50 kişi de yetmez tüm illere bir kişi bakması lazım.

bilgide teknoloji anlamında ben yardım etmek isterim sitenin özgün tasarım hakkında görüşlerimide söyleye bilir hatta cizebilirim bile fakat bu aralar çizim yapamıyorum
beytullahyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al