wmaraci reklam

Yemek tarifleri sitesinde neler yapılır, isim değerini nasıl arttırırız?

8 Mesajlar 928 Okunma
smmexpress

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
Günlük 400 ila 1000 arasında tekil ziyaretçinin giriş yaptığı, daha çok sosyal medya hesaplarından beslenen yemek tarifi siteme ne gibi uygulamalar ekleyebilirim? Piyasada bir çok değişik konsepte sahip tarif sitesi var. Ve birde kategorinin iktidarı olan nefis yemek tarifleri var tabi. Bu sitelerin arasından nasıl sıyrılabilirim? siteismi.com/video şeklinde bir uzantı açıp film sitesi misali, video sitelerinden kategori bazlı videoları çeksem işe yarar mı? bilmiyorum, biriniz bir yol göstersin artık.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Örnek vermiş olduğun sitenin arasından sıyrılmak için çok fazla çaba ve para lazım.
Eger ki geçmek veya sıyrılmak gibi bir hayalin varsa botla video cekmek falan hiç işe yaramaz.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Örnek vermiş olduğun sitenin arasından sıyrılmak için çok fazla çaba ve para lazım.
Eger ki geçmek veya sıyrılmak gibi bir hayalin varsa botla video cekmek falan hiç işe yaramaz.

sınırsız sermayemizin olduğunu düşünerek yapıcı cevaplar bekliyorum sizden. zor olduğunun farkındayım.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

• Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

sınırsız sermayemizin olduğunu düşünerek yapıcı cevaplar bekliyorum sizden. zor olduğunun farkındayım.

O zaman daha iyi. Sınırsız sermaye var olduğunu dusunursek boyle bi konuya gerek bile yok. Logonuzu degistirerek başlamalisiniz mesela. Ayrıca özgün fikirler üreterek hanımları siteye çekebilmelisiniz. Hanımların yoğun olduğu sosyal medya hesaplarina ve instagrama reklam çalışması yapabilirsiniz. Özgün bir tasarım da şart, hali hazirda bir tema ile olmaz diye düsünuyorum.
İşin özü, sınırsız sermaye varsa şimdiden hayırlı olsun, umarim hayallerin gercek olur.:)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

Mertcan adlı üyeden alıntı

O zaman daha iyi. Sınırsız sermaye var olduğunu dusunursek boyle bi konuya gerek bile yok. Logonuzu degistirerek başlamalisiniz mesela. Ayrıca özgün fikirler üreterek hanımları siteye çekebilmelisiniz. Hanımların yoğun olduğu sosyal medya hesaplarina ve instagrama reklam çalışması yapabilirsiniz. Özgün bir tasarım da şart, hali hazirda bir tema ile olmaz diye düsünuyorum.
İşin özü, sınırsız sermaye varsa şimdiden hayırlı olsun, umarim hayallerin gercek olur.:)

evet, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyoruz zaten; 1. sayfa, 2. sayfa, sayfa 3, grup 1, twitter şeklinde uzayıp gidiyor bu liste. sorun şu ki; yazdığınız gibi özgün fikirler arıyorum burada. ayrıca siteyi incelediniz mi bilmiyorum ama; daha önce bu tasarımı kullanan herhangi bir site gördünüz mü acaba? url

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

• Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

evet, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyoruz zaten; 1. sayfa, 2. sayfa, sayfa 3, grup 1, twitter şeklinde uzayıp gidiyor bu liste. sorun şu ki; yazdığınız gibi özgün fikirler arıyorum burada. ayrıca siteyi incelediniz mi bilmiyorum ama; daha önce bu tasarımı kullanan herhangi bir site gördünüz mü acaba? url

Ben şuan mobilden bakiyorum kusura bakmayin. Mobil tema uzerinde gordugum logo hic hos degil ve bulanik duruyor. Mobil olarak bakildiginda da bi blog sitesi gibi. Bayanlarin cogu telefonu tezgaha koyar tarife baka baka yapar. Kolay gelsin, iyi aksamlar.

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
sınırsız kaynak varsa sadece adwors kullan hitin artsın :) şaka bi yana facebook reklamlarını etkin bir şekilde kullanarak sayfalarını daha aktif yapabilirsin sınırsız kaynak mevcutsa 1000 tl lik reklam ver gelen kişi saysı hitini 3 e katlasın. Bunun yanı sıra bolca tanıtım yazısı mantıklı bir tercih olur yemek sitesi gibi bir sitede özellikle. Forum ve sözlük tanıtımları ile desteklemende iyi olur. He birde bi yolunu bulursan yemek oyunları kısmı açabilirsin siteye hem sitede kalma süresini uzatır hemde ilgiyi artıır. yemek tariflerinin videolu şekilde verilmeside artı bir değerdir tabi.

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

sınırsız kaynak varsa sadece adwors kullan hitin artsın :) şaka bi yana facebook reklamlarını etkin bir şekilde kullanarak sayfalarını daha aktif yapabilirsin sınırsız kaynak mevcutsa 1000 tl lik reklam ver gelen kişi saysı hitini 3 e katlasın. Bunun yanı sıra bolca tanıtım yazısı mantıklı bir tercih olur yemek sitesi gibi bir sitede özellikle. Forum ve sözlük tanıtımları ile desteklemende iyi olur. He birde bi yolunu bulursan yemek oyunları kısmı açabilirsin siteye hem sitede kalma süresini uzatır hemde ilgiyi artıır. yemek tariflerinin videolu şekilde verilmeside artı bir değerdir tabi.

aslında şu swf oyun sitesi olan birisine rastlasam bu çok güzel olurdu. facebook'a reklam vermeden beğeni sayısını organik olarak 50k'ya kadar çıkarabilirim şuan ama o zaman burada pazarlayacak bir şeyim kalmaz :) benim sorunum ziyaretçilerle değil aslında, siteyi nasıl güncel tutabilirim? nefis yemek tariflerine günde binlerce tarif girilirken ben buna benzer bir akışı nasıl yakalayabilirim? burada tıkanıyorum sanırım.

Ek Olarak: konu güncel.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al