wmaraci reklam

Edit.

11 Mesajlar 1.397 Okunma
smmexpress

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Edit.

wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
3 tanesi 5 TL kampanyası kesinlikle satışları arttırır.

SamedSEZGiN SamedSEZGiN Eski adı: Mirzaturumre Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 99 / 123
  • Ticaret 17, (%100)
Eğer Ticareti seviyorsanız ve kendinize güveniyorsanız mutlaka başlayın derim. İnanın İlk Ürünü sattıktan sonra geç kalmışım diyeceksiniz. Eğer ilgilenirsen tecrübe paylaşımı yapabilirim.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

Mirzaturumre adlı üyeden alıntı

Eğer Ticareti seviyorsanız ve kendinize güveniyorsanız mutlaka başlayın derim. İnanın İlk Ürünü sattıktan sonra geç kalmışım diyeceksiniz. Eğer ilgilenirsen tecrübe paylaşımı yapabilirim.

Tecrübenizi paylaşırsanız tabiki memnun oluruz.

wmaraci
wmaraci

SamedSEZGiN SamedSEZGiN Eski adı: Mirzaturumre Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 99 / 123
  • Ticaret 17, (%100)
* Öncelikle Ortaklık zor bir olay. Mutlaka aranızda bir iş paylaşımı yapın. Diğer arkadaşın senden çok çalışıyor veya bunun tam tersi bir durum olursa ve parayı eşit bölünürseniz bu durum ikinizi de rahatsız eder.
* Kazandığınız paranın hepsi kar değildir.
*Ürünün maliyetini mutlaka ayırın kenara. Ayrıca elektrik faturanız su faturanız telefon giderleriniz ulaşım giderleriniz ve reklam giderlerinizi de aynı şekilde mutlaka ayırın.
*Ondan sonra kalan meblağı ise direk ikiye bölmeyin. bir kısmını mutlaka şirket kasası için ayırın ki ilerleme gösterebilesiniz.
*Sakın gevşeme göstermeyin. Nasılsa iş bizim bugün gitmeyeyim vs. durumlara girmeyin unutmayın bu işiniz olmazsa bir şekilde birinin yanında çalışacaksınız o yüzden bu işinize 14-15 saat ayırın.
*harcama yaparken yada iş kurarken ilk alınan malzemeler çok tatlı gelir. sakın bu hataya düşmeyin gereksiz malzemeleri almayın.
*satış gücü var demişsiniz şuna emin olun sizi bu işe cesaretlendiren adamlar veya firmalar siz bir şeyler yapmaya başladıkça size ben şu fiyattan alıyorum diyebilirler hazır dediğiniz iş gücüne güvenmeyiniz.
*Peşin çalışmaya özen gösteriniz. peşin alımlarda iskonto uygulayarak bunu sağlamaya çalışın.
*kim olursa olsun yazılı bir evrak olmadan mal teslimi yapmayınız. yüklü miktarlarda en az maliyetin %70 i ni alın ki zararınız çok fazla olmasın aksi bir durumda.
teknolojinin nimetlerinden mutlaka faydalanın.
*sosyal sorumluluk projelerinde yer alın mutlaka. bulunduğunuz belediyeye gidin ve ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN diye bir kampanya yaptığınızı ve destek beklediğinizi söyleyin. Okullarda yada belediye sınırları içinde durumu olmayan ailelere çorap hediye edin.
*vs.vs.vs. diye uzar liste. kafanızı şişirdik kusura bakmayın.
VipTema cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Mirzaturumre adlı üyeden alıntı

* Öncelikle Ortaklık zor bir olay. Mutlaka aranızda bir iş paylaşımı yapın. Diğer arkadaşın senden çok çalışıyor veya bunun tam tersi bir durum olursa ve parayı eşit bölünürseniz bu durum ikinizi de rahatsız eder.
* Kazandığınız paranın hepsi kar değildir.
*Ürünün maliyetini mutlaka ayırın kenara. Ayrıca elektrik faturanız su faturanız telefon giderleriniz ulaşım giderleriniz ve reklam giderlerinizi de aynı şekilde mutlaka ayırın.
*Ondan sonra kalan meblağı ise direk ikiye bölmeyin. bir kısmını mutlaka şirket kasası için ayırın ki ilerleme gösterebilesiniz.
*Sakın gevşeme göstermeyin. Nasılsa iş bizim bugün gitmeyeyim vs. durumlara girmeyin unutmayın bu işiniz olmazsa bir şekilde birinin yanında çalışacaksınız o yüzden bu işinize 14-15 saat ayırın.
*harcama yaparken yada iş kurarken ilk alınan malzemeler çok tatlı gelir. sakın bu hataya düşmeyin gereksiz malzemeleri almayın.
*satış gücü var demişsiniz şuna emin olun sizi bu işe cesaretlendiren adamlar veya firmalar siz bir şeyler yapmaya başladıkça size ben şu fiyattan alıyorum diyebilirler hazır dediğiniz iş gücüne güvenmeyiniz.
*Peşin çalışmaya özen gösteriniz. peşin alımlarda iskonto uygulayarak bunu sağlamaya çalışın.
*kim olursa olsun yazılı bir evrak olmadan mal teslimi yapmayınız. yüklü miktarlarda en az maliyetin %70 i ni alın ki zararınız çok fazla olmasın aksi bir durumda.
teknolojinin nimetlerinden mutlaka faydalanın.
*sosyal sorumluluk projelerinde yer alın mutlaka. bulunduğunuz belediyeye gidin ve ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN diye bir kampanya yaptığınızı ve destek beklediğinizi söyleyin. Okullarda yada belediye sınırları içinde durumu olmayan ailelere çorap hediye edin.
*vs.vs.vs. diye uzar liste. kafanızı şişirdik kusura bakmayın.

tekstil mezunuyum ve belli yerlerde kurs gördüm corap makineleri nasıl bilmiyorum ama yukarda arkadaş durumu belirtmiş hayırlısı olsun diyorum.
SamedSEZGiN

kişi bu mesajı beğendi.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Çorap nasildir bilmem ama is güvenliği ve is elbiseleri üretim atolyem var.O yüzden tecrübelerimi paylasayim hemen.
Evde o makineleri kullanmanıza zabitalar izin vermez.Tespit edilirse pek çok kamu davasından çok fazla ceza alırsınız.
Bu is için mutlaka ama mutlaka sanayi bölgesinden bir dükkân bulun.
Makine konusunda sıfır yerine ikinci el tercih edin.Eğer ki gelişme gosterirseniz zamanla yenilersiniz zaten.Ancak ilerlemezse ikinci el değerinden yine rahat satabilirsiniz.
Yukarıdaki arkadaşında dedigi gibi nasılsa kendi isim deyip gitmemezlik ve geç gitme gibi hatalara düşmeyin.Eleman çalıştıracaksanız da denetimi sıkı tutun.Aksi taktirde başınız çok ağrır.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Şuan tekstil piyasası genel olarak her alanda çok kötü durumda kendimde 10sene civarı bir çok giyim alanında çalıştım Son olarak meslek değiştirdim iyikide değiştirdim boşa geçirdim 10 seneyi aceleci olmayın iş sahibi olucam diye sakın acele etmeyin resmi İşlemler konusunda iyice bilgi alın Son olarak bu iş sizin aile hayatınızı ve geri kalan günlerinizi etkileyeceği için konuyu mutlaka eşiniz ve aile bireyleri ile konuşarak istişare etmeyi unutmayın sizin yada bizim görmediklerimizi görebilir ve Size daha çok yol gösterebilirler allah hakkımızda hayırlısını versin inş Amin

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)

byemirbyorder adlı üyeden alıntı

Şuan tekstil piyasası genel olarak her alanda çok kötü durumda kendimde 10sene civarı bir çok giyim alanında çalıştım Son olarak meslek değiştirdim iyikide değiştirdim boşa geçirdim 10 seneyi aceleci olmayın iş sahibi olucam diye sakın acele etmeyin resmi İşlemler konusunda iyice bilgi alın Son olarak bu iş sizin aile hayatınızı ve geri kalan günlerinizi etkileyeceği için konuyu mutlaka eşiniz ve aile bireyleri ile konuşarak istişare etmeyi unutmayın sizin yada bizim görmediklerimizi görebilir ve Size daha çok yol gösterebilirler allah hakkımızda hayırlısını versin inş Amin

İs elbiseleri sektöründe herhangi bir aksama yok hocam.Çok şükür işlerim yolunda.Çok canlı bir piyasa yani.

Poyrazxx Poyrazxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
120 personelin çalıştığı tekstil firmasının muhasebe işini yapıyorum şu an piyasa gerçekten çok kötü ve piyasadaki para durumlarıda hiç iyi değil bilginiz olsun .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al