wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni aldığım alan adına öneriler

4 Mesajlar 425 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Merhabalar geçen günlerde uzun bi alan adı araştırmasından sonra nedenyapilir.com alan adını almaya karar verdim ve aldım. Aklımda çok güzel projeler ve yatırımlar var eğer işler rast giderse. Ancak şu konularda kararsız kaldım;

[*]Neden yapılır telaffuz edildiği zaman 2 farklı şekilde anlaşılabiliyor. Bunlardan birincisi Cam neden yapılır? Cam kumdan yapılır işlenme süreci şöyledir vs. vs. 2. anlamı da; Cam saydamdır. Dairelerin dış yüzeyini korumak ve dışarıyı görmek için binalarda arabalarda kullanılır vs. Aslında mantıklı olan tabiki de ilk anlamıyla site açmak bana göre işlenme sürecinin anlatılması, destekleyici videolarla youtube kanalı gibi. Ancak 2. anlamı ile makaleler yayınlayarak sizce reklam almam mümkün olur mu? Örneğin "cam evinizi koruduğu gibi size tasarruf da ettirebilir. Cam ve pencerelerinizde Egepen kullanarak yeni teknolojileri sayesinde ısınma masraflarınızı en aza indirin tarzında.

[*]Wordpress üzerine siteyi kuracağım. Ancak nasıl bir tema seçmem konusunda kararsız kaldım. Ücretsiz temalardan kullanmayı düşünmüyorum. Gözüme çarpan teknoloji temaları var aklımda şu ana kadar sadece onlar kaldı ve mantıklı geldi. Tema konusunda da önerilerinizi ve tavsiyelerinizi söylerseniz hatta link olarak konu başlığı altında paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim :)

wmaraci
reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
cam.nedenyapilir.com
telefon.nedenyapilir.com gibi uzar bu ama malum bununla ilgilenmek baya uzun zaman alir ve bir ekip gerekir. En iyisi siz youtube kanali acin orada guzel videolar cekin sonrada videolarinizi sitenizdede paylasin ve s.

poyraz4111 poyraz4111 Yardımsever Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yardım
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 7, (%100)
Piyasada bu kadar bilgi sitesi, facebook grupları vs. varken,
googLe bunu mu demek istediniz diyebiliyor iken, gereksiz uğraştan başka bir işe yaramayacak bir proje bence.

Başarılar.

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

cam.nedenyapilir.com
telefon.nedenyapilir.com gibi uzar bu ama malum bununla ilgilenmek baya uzun zaman alir ve bir ekip gerekir. En iyisi siz youtube kanali acin orada guzel videolar cekin sonrada videolarinizi sitenizdede paylasin ve s.

Öncelikle makaleler üzerinden başlamayı düşünüyorum. Alt alan adı olarak daha mı etkili olur dersiniz? nedenyapilir.com/cam-neden-yapilir olarak düşünmüştüm ben. Birde makale yazarı olduğum için kendimi biraz da bu projeye sakladım içerik olarak sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Video işini de ilerleyen aşamalarda kolay şeylerin uygulamasını çekerek yapmayı düşünüyorum, eğlenceli ve profesyonel bir şekilde. Görüşleriniz için teşekkür ederim :)

Piyasada bu kadar bilgi sitesi, facebook grupları vs. varken,
googLe bunu mu demek istediniz diyebiliyor iken, gereksiz uğraştan başka bir işe yaramayacak bir proje bence.

Başarılar.

Ben piyasadaki sitelerden biraz daha farklı biraz daha eğlenceli bir şeyler yapmayı planlıyorum. Sadece makale yayını olup da insanları sıkacak, klasik türden değil. Umarım istediklerimi uygulayabilirim. Görüşleriniz için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al