wmaraci reklam

Yeni Blog Temamı Yayına Aldım

5 Mesajlar 679 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Bu tarz konu açmayı pek sevmem lakin sormak istedim, bir şeyler eksik gibi geliyor. Kişisel blog sitemin eski temasını da kendim kodlamıştım ancak wordpress'in yeni editörü ve birkaç özelliğinden dolayı temada bozulmalar, kırılan yerler olmuştu bu sebepten yeniden bir tema yapmaya karar verdim.

Şuan canlı olarak yayına aldım, gördüğüm eksikleri veya hataları tamamlamaya çalışıyorum ancak bir de başkalarının ne gördüğünü merak ettim.

Site: https://huseyinkorbalta.com

Gördüğünüz eksikleri, hataları yazarsanız çok makbule geçecek :)

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Merhabalar temanıza bayıldım ki eğer uygun görürseniz kendi blogumda da kullanmak çok isterim. Aramızda kalacağına emin olabilirsiniz ;) Ayrıca şunu da ekliyim mobil sürümü çok harika duruyor

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Mobilden inceledim gayet hızlı ve sade güzel bir kaç rütuş ile iyi fiyatlara satilir

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
PC'den inceledim, fotoğraflar sayfaya yayılıyor (yırtılıyor) ve yazılar tüm ekranı kaplıyor. Bir çözüm bulmalısınız.

https://prnt.sc/mo9d0s

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)

BerkinAKTAŞ adlı üyeden alıntı

Merhabalar temanıza bayıldım ki eğer uygun görürseniz kendi blogumda da kullanmak çok isterim. Aramızda kalacağına emin olabilirsiniz ;) Ayrıca şunu da ekliyim mobil sürümü çok harika duruyor

Merhaba,

Mobil sürümünde amp teması aktif, masaüstü teması mobil uyumlu ancak bir kaç hatası mevcut olduğu için amp temasını kullanmaya devam edeceğim.

Temayı kendim kullanacağım için ona göre kodlama yaptım, herhangi bir yönetim paneli vs bulunmuyor ayrıca temada her şey manuel olarak yapıldı olabildiğince az eklenti kullanmayı amaçladım ve daha önce eklenti ile yaptığım bir çok şeyi eklentisiz manuel olarak gerçekleştirdim. Bu yüzden temada ki her şey sitemin yapısına göre uyarlandı.

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Mobilden inceledim gayet hızlı ve sade güzel bir kaç rütuş ile iyi fiyatlara satilir

Teşekkür ederim, satışı olmayacak temanın da rütüş gerektiren yerler nelerdir? gözünüze takılan yer neresi ise söyleyebilirseniz çok makbule geçer.

birhabervar adlı üyeden alıntı

PC'den inceledim, fotoğraflar sayfaya yayılıyor (yırtılıyor) ve yazılar tüm ekranı kaplıyor. Bir çözüm bulmalısınız.

https://prnt.sc/mo9d0s

Temada ki birçok yapı responsive, bootstrap'ın kemik yapısı kullanıldı. Bu yüzden temada ki o resimlerin ekran boyutuna göre kendini yeniden boyutlandırıyor. Resimler bir de ekstra olarak hem temanın içerisinde ki yazdığım fonksiyon kodu ile hem de önbellekleme eklenti ile sıkıştırılıyor böylelikle pixelleşmeler ve bozulmalar olması muhtemeldir. Site hız optimizasyonu için bu yapılması gereken bir şey, olabildiğince en aza indirgemeye çalışırım.

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al