wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Proje Hakkında

8 Mesajlar 789 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

multimedya multimedya ☪☪☪☪☪☪ Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba Arkadaşlar, öncelikle merak ettiğim bir konu var fikirlerinizi almak istedim, scorp videolarını web sitesinde yayınlamak legalmidir, bir suç teşkil edermi ? Videoların başında ve sonunda Scorp logosu çıkıyor sadece onun haricinde logo reklam vs yok. O bölümler videodan çıkartılırsa hukuki olarak bir sorun çıkarmı, bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirlerse sevinirim.

İkinci olarak eğer hukuksal bir sıkıntı oluşturmayacaksa bu tarz bir web sitesi projesi düşünüyorum ama bunu tek yapmak zor olacaktır, çok fazla sayıda scorp kullanıcısı olduğu için videolara tek kişinin yetişebileceğini düşünmüyorum, bu nedenle birden fazla kişi ile birlikte böyle bir projeye başlamak istiyorum.

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.
wmaraci
reklam

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Sizi üzmek istemem ama zaten var :/

https://scorpapp.com/

• Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Genç evet scorpun resmi sayfası bu, birtane daha var gooogle'da alt sıralarda kasımdan bu yana içerik girilmemiş, temasıda pek tema denmeyecek şekilde :) 2.site olmakta fena olmaz. Ama dediğim gibi yayınlamak ile alakalı sorun çıkarmı.

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.

• Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
multimedya gerçek anlamda yasal boyutunu bilmiyorum ancak ana site varken neden sizin sitenizi tercih etsinler ? :) Elbette rakip olmak güzel bir şey çoğu şeyde ancak bu projenin tutacağını pek sanmam.Çünkü asıl site varken ( uygulamanın resmi sitesi ) böyle bir girişim pek desteklenmez.

Ancak farklı bir boyuta taşıyacağım değişik fikirlerim var derseniz saygı duyarım :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Genç İmzanızdakini yapmaya çalışıyorum sanırım :) işin şakası bir yana, haklısınız tabiki ana site varken neden girsinler diye düşünmek daha mantıklı, farzediyorum bi haber sitesi, film sitesi rekabeti mantığında düşündüm ben ilk etapta, hatayı orda yaptım sanırım :D alanlar farklı olunca rekabet boyutu değişiyor

BerkAkcaoglu BerkAkcaoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Arayüz Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 76 / 22
  • Ticaret 4, (%100)

Genç adlı üyeden alıntı

multimedya gerçek anlamda yasal boyutunu bilmiyorum ancak ana site varken neden sizin sitenizi tercih etsinler ? :) Elbette rakip olmak güzel bir şey çoğu şeyde ancak bu projenin tutacağını pek sanmam.Çünkü asıl site varken ( uygulamanın resmi sitesi ) böyle bir girişim pek desteklenmez.

Ancak farklı bir boyuta taşıyacağım değişik fikirlerim var derseniz saygı duyarım :)

c2.me var ve Ribony var. İkisi de aynı amaç site. Ama ikisi de kullanılıyor hocam. Böyle şeylere takılmamak lazım. :)

• Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)

multimedya adlı üyeden alıntı

Genç İmzanızdakini yapmaya çalışıyorum sanırım :) işin şakası bir yana, haklısınız tabiki ana site varken neden girsinler diye düşünmek daha mantıklı, farzediyorum bi haber sitesi, film sitesi rekabeti mantığında düşündüm ben ilk etapta, hatayı orda yaptım sanırım :D alanlar farklı olunca rekabet boyutu değişiyor

Bir alt mesajımdada açıkladım Scorpa benzer bir proje mantığı olsa rekabet dediğiniz gibi olabilir.Kendinizde söylemişsiniz ilk etapta farklı düşünmüşssünüz.Banada oluyordu öyle şeyler :D

İmzam banada hep ilham kaynayığı olmuştur.Dayak yemeyi sevmek gibi bir şeye dönüştü son zamanlarda ama olsun :D Umarım aklınıza güzel fikirler güzel projeler gelir ve helal paralar kazanırsınız , iyi akşamlar :)

BerkAkcaoglu adlı üyeden alıntı

c2.me var ve Ribony var. İkisi de aynı amaç site. Ama ikisi de kullanılıyor hocam. Böyle şeylere takılmamak lazım. :)

Öncelikle merhabalar,
Tabikde çoğu alanda rekabet oluşturmak iydir bir üst mesajımda da söyledim.Ama bu her hangi bir film sitesi/sosyal medya sitesi/haber sitesi/video sitesi/bilgi sitesi gibi bir proje olmadığı kanaatindeyim.Çünkü scorp kendi uygulaması kendi sitesini oluşturmuş başlı başına bir proje.Demek istediğim Scorpa benzer bir proje yapıp ismini Snake koyup içeriği biraz değiştirip bir web sitesi-uygulama oluşturulsa zaten buna lafım asla olmaz.Sosyal medya rekabeti denir konu kapanır. :)
BerkAkcaoglu

kişi bu mesajı beğendi.

kalemdir kalemdir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 106 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
sıkıntı yapabilir , sonuç olarak adamarın içeriği ile adamlara rakip oluyorsun. Aynı şeyi sana yapsalar sıkıntı çıkarmaz mıydın? o açıdan düşün.

---
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al