wmaraci reklam

Yeni projem için blog yazarları arıyorum

33 Mesajlar 4.835 Okunma
wmaraci reklam

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

berqan adlı üyeden alıntı

Ben katılabilirim gayet özgün ve yorumlayıcı,eleştirici yazılarım vardır.Genelde İnsan yararına şeyler yazmayı tercih ederim.Gayet güzel proje.Yazar olmasam bile destekliyorum.

çok teşekkür ederim bu arada projede kullanacağım domain patlican.us

Bıraya takılcan,ortama akıcan,PATLICAN sloganıda

maskotu bile var :D

ama eğer ekip domaini beğenmezse ben yine domainide karşılayacağım her türlü fikire açığımdır benimle birlikte bu proje yer almak isteyenler ve destek vermek isteyenler info@muratacar.eu msn adresini yada friedekind@gmail.com gtalk adresimi eklesinler ekibi oluşturalım ama lütfen gerçekten yazı girecekler gelsinler ki sitemizi güncel bir blog olarak ayakta tutabilelim sonradan bizi yüzüstü bırakmasın kimse bıraksada bize olan bir şey olmaz ama hayalkırıklığına uğramak istemiyorum ekiptekilerinde uğramasını istemem sonuçta herkes emek verecek bu işte

wmaraci
reklam

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

FriedeKind adlı üyeden alıntı

çok teşekkür ederim bu arada projede kullanacağım domain patlican.us

Bıraya takılcan,ortama akıcan,PATLICAN sloganıda

maskotu bile var :D

ama eğer ekip domaini beğenmezse ben yine domainide karşılayacağım her türlü fikire açığımdır benimle birlikte bu proje yer almak isteyenler ve destek vermek isteyenler info@muratacar.eu msn adresini yada friedekind@gmail.com gtalk adresimi eklesinler ekibi oluşturalım ama lütfen gerçekten yazı girecekler gelsinler ki sitemizi güncel bir blog olarak ayakta tutabilelim sonradan bizi yüzüstü bırakmasın kimse bıraksada bize olan bir şey olmaz ama hayalkırıklığına uğramak istemiyorum ekiptekilerinde uğramasını istemem sonuçta herkes emek verecek bu işte

merhaba attığım özel mesaja cevap verirsen sevinirim :)

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
cevap verdim bu arada katılacaklar varsa bu projeye verdiğim adresleri eklesinler domaini sloganı ve maskotu beğenmeyenler varsa fikirlere açığım ama beğendiyseniz domaini yenilemem lazım o yüzden bir anca önce ekibi oluşturmamız gerekiyor başvuracak arkadaşlar varsa başvursunlar

Ubeyd Ubeyd ubeyd değil ubeydullah Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 24 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Katılabilir ve elimden geleni yapabilirim :)

Bir Kişisel Blog Yazarı: adamkarga.net
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

ubeyyubeydullah adlı üyeden alıntı

Katılabilir ve elimden geleni yapabilirim :)

çok sevinirim katılırsan ama güncel yazılar eklenmeli bloga ve kendiniz yazmalısınız bu sayede ister sitenize eklediğiniz yazıyı eklerseniz isterseniz yeniden yazarsanız amaç bir çok yazarla bir çok paylaşım yapmak

Ubeyd Ubeyd ubeyd değil ubeydullah Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 24 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
elbette

Bir Kişisel Blog Yazarı: adamkarga.net

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Kendi sitemizdeki yazıları gönderebiliyorsak, bunu yazar toplama şeklinde yapmana gerek yok. İnsanlar kendi sitelerindeki yazıları göndermeleri için bir form yap, sen sadece gelen yazıları onayla. Bu işi öyle yazarlık gelir fln abartmaya gerek yok bence. Projenize saygı duyuyorum ama, insanlar kendi sitesindeki bir yazıyı reklam amacıyla sizin sitenizde yayınlamak isteyecektir, büyük çoğunluk bunu düşünür, en azından ben şu andaki piyasada bunu görüyorum. Bir de bu yazıları paylaşacak olanlar işe yeni girenler olacaktır. Sizin siteniz bir değer kazanana kadar, sitesi az çok yol almış adamlar tenezzül bile etmezler. (Acı ama gerçek) Yani bu iş öyle "yazarlar gelsin yazsın" ile yapılacak iş değil.

Lütfen eleştirilerimi saygısızlık olarak almayın. Amacım kimsenin düşüncesine hakaret etmek değil, ortaya attığınız projenin zor taraflarını belirtmek istedim yalnızca. Anlayışınız için peşinen teşekkür ediyorum.

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
işte reklamını bile yapsa sonuçta yazı girecektir yazısını girmesi yeterli benim için o yüzden zor bir taraf yok bence siz projeyi anlamadan yazdınız yazarlarda gelirse gelir gelmezse gelmez burdaki projede yazarlar site sahibidir kendi sitesi nasılsa burası öyle olacak ki öyle düşünenler yazar olacak o zaman zorluk kalmıyor bence siz proje baştan bir okuyun başlığı okuyup yazmışsınız ilk mesajıda okuyun projeyi anlarsanız ek olarak ben burda projem için yazar arıyorum fikir aramıyorum ortalık filan gibi tekliflerde etmesin kimse

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

sametweb adlı üyeden alıntı

Kendi sitemizdeki yazıları gönderebiliyorsak, bunu yazar toplama şeklinde yapmana gerek yok. İnsanlar kendi sitelerindeki yazıları göndermeleri için bir form yap, sen sadece gelen yazıları onayla. Bu işi öyle yazarlık gelir fln abartmaya gerek yok bence. Projenize saygı duyuyorum ama, insanlar kendi sitesindeki bir yazıyı reklam amacıyla sizin sitenizde yayınlamak isteyecektir, büyük çoğunluk bunu düşünür, en azından ben şu andaki piyasada bunu görüyorum. Bir de bu yazıları paylaşacak olanlar işe yeni girenler olacaktır. Sizin siteniz bir değer kazanana kadar, sitesi az çok yol almış adamlar tenezzül bile etmezler. (Acı ama gerçek) Yani bu iş öyle "yazarlar gelsin yazsın" ile yapılacak iş değil.

Lütfen eleştirilerimi saygısızlık olarak almayın. Amacım kimsenin düşüncesine hakaret etmek değil, ortaya attığınız projenin zor taraflarını belirtmek istedim yalnızca. Anlayışınız için peşinen teşekkür ediyorum.

Güzel öneri fakat maalesef böyle oluncada kimsenin yazı gönderesi gelmiyor. Yani "özen ve ilgi" denen birşey kalmıyor yazıyı gönderecek kişide :)

Fakat yazar'a ait özel bilgiler olursa yani kendisi girip yazısını ekleyebilirse, daha çok verim oluyor.

• Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
zaten atakan benim projemde böyle olacak yazarlar sayfası olacak tasarıma henüz karar vermedim ama yazıların altında author bilgisi olacak yazarlar sayfasında yazarların son 3-5 yazısı filan olacak biyografisinin altında aklımda olanlar bunlar ama önce ekibi oluşturmam gerekli

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al