yeni projemin demosu. fikir almak istiyorum

12 Mesajlar 1.174 Okunma
smmexpress

arcaglar arcaglar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
yeni projem yazılımcı, programcılar için bir sosyal paylaşım sitesi olacak aralarında anlık mesajlaşma sistemi arkadaşlık sistemi vs olacak. bu kişiler burada ders anlatımı yapıp koyabilecek sektörümüzdeki türkçe kaynak problemini bi nebze dahi olsa aşmayı hedefliyoruz.

arcaglar.com linkinde bitmemiş hali mevcut yayındadır kayıt olup içerik girilebilir durumda. insanları sitemize nasıl çekebiliriz nasıl daha iyi hizmet verebiliriz? ders ekleyecek uzmanları nasıl teşvik edip öğrenmek isteyenlere kaynak sağlarız? fikirlerinizi almak istiyorum.

Ve tasarımla ilgili yorumlarınızda bekliyorum.

Teşekkürler.

arcaglar.com
wmaraci
reklam

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Proje güzel amaçlara hizmet etse de ben tutmayacağını düşünüyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

TeamScriptim adlı üyeden alıntı

Proje güzel amaçlara hizmet etse de ben tutmayacağını düşünüyorum.

TeamScriptim neden hocam biraz açarsan?

arcaglar.com

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
ogretiyor[.]com bu site bahsettiğiniz platforma benziyor içerisinde her türlü paylaşım mevcut, fikrinizi ve projenizi geliştirip farkındalık yaratmalısınız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelikle arkadaş sitesi olarak kurulması bana bu izlenimi verdi. İkinci olarak ***, WmAracı gibi daha geniş kitlelere hitap edilebilecek platformlar zaten var. Bu durumda sizin göz önünde olmanız üstün efor ve çok sabır gerektirir bence. Beni yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemem ben sadece fikir beyanında bulunuyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle arkadaş sitesi olarak kurulması bana bu izlenimi verdi. İkinci olarak ***, WmAracı gibi daha geniş kitlelere hitap edilebilecek platformlar zaten var. Bu durumda sizin göz önünde olmanız üstün efor ve çok sabır gerektirir bence. Beni yanlış anlamayın hevesinizi kırmak istemem ben sadece fikir beyanında bulunuyorum.

ben olumsuz fikirleri öğrenmek için konuyu açtım zaten hocam sorun yok :) ama siteye bir girip baktıysan wmaracı ya da ***'la nasıl bi alaka kurdun merak ettim :) ben yazılım dersleri paylaşılsın vs diyorum siz forumlar varken ne gerek var diyorsunuz bence birbirinden farklı platformlar.

arcaglar.com

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)

arcaglar adlı üyeden alıntı

ben olumsuz fikirleri öğrenmek için konuyu açtım zaten hocam sorun yok :) ama siteye bir girip baktıysan wmaracı ya da ***'la nasıl bi alaka kurdun merak ettim :) ben yazılım dersleri paylaşılsın vs diyorum siz forumlar varken ne gerek var diyorsunuz bence birbirinden farklı platformlar.

Platformların birbirinde farklı olduğuna lafım yok zaten hocam. Ama aynı hizmet burada verilebilirken sizin sitenize neden girsinler? :)

Mustafa Kemal ATATÜRK!

• Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Platformların birbirinde farklı olduğuna lafım yok zaten hocam. Ama aynı hizmet burada verilebilirken sizin sitenize neden girsinler? :)

aynı hizmet burada nerede veriliyor ben göremedim herhalde :) ben burada node js ile angular js ile blog kodlamasını anlatan birini hiç görmedim :)

arcaglar.com

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim ülkemizde bi 50 tl geçin haledeyim düşüncesi olduğu sürece ben de pek tutacağını sanmıyorum. Kişi bilgisi ve emeğini hiç karşılık beklemeden insanlara sunar mı tartışılır? Ha şöyle yaparsın belki bunu aşmak için belirli bir aşamadan sonra kişi bazı hizmetlerine ve yardımlarına ücret talep edebilir şeklinde o aşamaya gelene kadar bazı detayları verir o aşamaya gelince de bazı konularda ücret talep eder. Bu şekil de hem rekabet ortamı olur belki hem bu işten para kazanmak için uğraşanlarda gelir belki. Kolay gelsin başarılar :)

karmixs karmixs Sana ne Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Öğretiyor da para söz konusu var arkadaşın platformu ücretsiz olursa geniş bir kitleye yayılabilir diye düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al