wmaraci reklam

yerel haber sitesi

21 Mesajlar 3.099 Okunma
wmaraci reklam

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
merhaba arkadaşlar, uzun zamandır aklımda yerel haber tarzı site açmak var fakat hep olmaz, tutmaz, ziyaretçi çekebilir miyim, ziyaretçilerin isteğini karşılayabilir miyim falan diyordum.
Şuan gerçekten açmayı düşünüyorum ama nasıl yapabilirim, daha önce bu tür sitelerle uğraşan varsa biraz bilgi verebilir mi?
Her türlü yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
yerel derken hocam ? il mi ilçe mi kasaba mı ?

• Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

BeTu adlı üyeden alıntı

yerel derken hocam ? il mi ilçe mi kasaba mı ?

il için hocam ancak ilçeleri içinde paylaşım olur yani.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
bende var 2 tane ama iş yapmadı hiç bende saldım çayıra mevlam gayıra
hayatim53

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

bende var 2 tane ama iş yapmadı hiç bende saldım çayıra mevlam gayıra

bende öyle olacak diye korkuyorum. forumda bi arkadaş konu açmıştı maraş ile ilgili bi haber sitesiydi baya memnundu o siz değildiniz heralde.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
canım kardeşim merabalar şuanda yerel haber sitesi olarak açılan tüm siteler çöplük ;sebebi şudur ki adam kahtalihaber olarak çıkmış sonra full izle parça parça izle dizi fragmanlarını basıp geçiyor sonra site çöplük oluyor bence uğraşma emeğe yazık

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
canım kardeşim merabalar şuanda yerel haber sitesi olarak açılan tüm siteler çöplük ;sebebi şudur ki adam kahtalihaber olarak çıkmış sonra full izle parça parça izle dizi fragmanlarını basıp geçiyor sonra site çöplük oluyor bence uğraşma emeğe yazık

Napsın adam? 'Köyümüzde Şazıment Yenge vefat etti. Dostlar sağolsun' deyip de site giderini mi karşılasın? Bir imamla bir ebe bulur; bugün o öldü, bugün bu doğdu der geçer o zaman. Milliyet bile Avrupa'nın 3. büyük sitesiyim dediği halde gelirinin çoğunu o haberlerden sağlıyorken sıradan adama kabahat bulmam ben şahsen.

Yerel haber sitelerinden para çok da güzel kazanılır ama İstanbul'da oturup harranhaber diye site açmazsan. Kaliteli iş yapacaksın, ajans üyeliği alacaksın. Üstüne kendin özel haberler yazacaksın. Zaten sonra mail kutuna o yöreden haberler gönderilmeye başlanır. En son da hitlerin belli bir düzeye geldi mi gidip sabit reklam için dükkanlarla görüşeceksin. O bölgenin iş adamları, partilileri, dükkan sahipleri vs. zaten sana gelir zamanla. Dün site açtım bugün para kazanayım diye yola çıkılırsa zaten öyle rahatlık olsa hepimiz yaparız.
engin86 Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

b3yaz adlı üyeden alıntı

bende öyle olacak diye korkuyorum. forumda bi arkadaş konu açmıştı maraş ile ilgili bi haber sitesiydi baya memnundu o siz değildiniz heralde.

yok hocam maraş için yatırım yapılmaz benim görüsüm 2 yılık sitem ve birde domainim var birsey olmadı yani aslında bende hic calıstırmadım benimde sucum var sanırım

işte buu

• Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

hocam kahtalihaber derken?

KadirHameş adlı üyeden alıntı

yok hocam maraş için yatırım yapılmaz benim görüsüm 2 yılık sitem ve birde domainim var birsey olmadı yani aslında bende hic calıstırmadım benimde sucum var sanırım

hocam keşke biraz üzerinde dursaydınız belki bir şeyler olurdu.

NK1864 adlı üyeden alıntı

Napsın adam? 'Köyümüzde Şazıment Yenge vefat etti. Dostlar sağolsun' deyip de site giderini mi karşılasın? Bir imamla bir ebe bulur; bugün o öldü, bugün bu doğdu der geçer o zaman. Milliyet bile Avrupa'nın 3. büyük sitesiyim dediği halde gelirinin çoğunu o haberlerden sağlıyorken sıradan adama kabahat bulmam ben şahsen.

Yerel haber sitelerinden para çok da güzel kazanılır ama İstanbul'da oturup harranhaber diye site açmazsan. Kaliteli iş yapacaksın, ajans üyeliği alacaksın. Üstüne kendin özel haberler yazacaksın. Zaten sonra mail kutuna o yöreden haberler gönderilmeye başlanır. En son da hitlerin belli bir düzeye geldi mi gidip sabit reklam için dükkanlarla görüşeceksin. O bölgenin iş adamları, partilileri, dükkan sahipleri vs. zaten sana gelir zamanla. Dün site açtım bugün para kazanayım diye yola çıkılırsa zaten öyle rahatlık olsa hepimiz yaparız.

işte bende kaliteli bir şey olsun diyorum, ajans üyeliği falan almalıyım diyorum, geçen seneydi heralde ihlas bölge temsilciliğini aradım senelik tam hatırlamıyorum ama 2000 üzeri bi fiyat verdiler kvd hariçti ama fiyatı tam hatırlamıyorum. aynen açtıktan sonra kendimde farklı özel haberler girebilirim ancak haber gönderileceğini pek sanmıyorum. dediğiniz gibi de belli bi hitten sonra belli başlı reklam verebilecek olan kişilerle görüşülüp reklam alınabilir diye düşünüyorum. aslında üzerinde durulursa bence iş yapar

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tür sitelerde yapılan en büyük hata, başka sitelerden çekilen kopya haberler. Eğer siz de başka sitelerden haber toplayıp, kopyala yapıştır mantığı ile içerik üretecekseniz. Olmaz boşuna uğraşmayın. Ama başka haberleri kendi cümleleriniz ile yorumlarayarak yazacaksınız hatta kendiniz orjinal haberlelr üretecilecekseniz olur neden olmasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al