freelance iş ilanları

Yurt Genelinde Küçük Esnafın Menfaatine Bir Proje Geliştiriyorum.

7 Mesajlar 951 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mizraklar mizraklar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Elektronik Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Yurt Geneline hitap eden bir proje geliştiriyorum. Bu proje kapsamında Gönüllü çalışmak isteyen her il den ve ilçeden bir arkadaşımıza veya ekip olarak çalışacak arkadaşlarımıza ihtiyacımız var.

Proje Henüz Geliştirme Aşamasında. ve küçük esnaflarımıza ücretsiz hizmet verecek olan bu proje de çalışmak isteyen tüm arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz.

Ayrıca Bu Projeyi Desteleyecek (Maddi Olarak) Yatırımcılara da ihtiyacımız var.

Proje Küçük Esnafa ( esnaf odasına kayıtlı olanlara) Yönelik bir proje olacak.
Kısa vade de getiri beklenmemesi gerekiyor. uzun vade de getiri sağlayacak bir proje olduğu için bu projeyi destekleyebilecek yatırımcılara ihtiyaç var.

Tüm Forum Eşrafına Duyurulur.

NOT : Proje Yalnızca Türkiyeyi Kapsayacaktır.

-----------------------------------------------------------------------------------

Sistem için veri girişi yapmaya gönüllü olan arkadaşlarımızın vereceğim mail adresine ilgili şablonu doldurmaları ve göndermelerini rica ederim.

Bilgilerinizin Gönderileceği mail adresi : gonulluler@sehirehberi.org

Mail Başlığı : Sisteme veri girişi için gönüllüyüm.

mail içeriği :
Merhaba sisteme veri girişi için gönüllü olduğumu beyan ederim.
sistem hazır hale geldiğinde benimle bu mail üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Adım Soyadım :
Telefon Numaram :
mail Adresim :
Bulunduğum il/ilçe :

wmaraci
reklam

CubbeliGandalf CubbeliGandalf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 10 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam proje içeriği hakkında bilgi verseydiniz keşke.

• Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Elektronik Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

Cübbeli Gandalf adlı üyeden alıntı

Hocam proje içeriği hakkında bilgi verseydiniz keşke.

Merhaba Arkadaşlar,

Proje Kısmi detayları Şöyle.

Küçük esnafı kalkındırmaya yönelik bir proje

Yurt genelinde esnaf ve sanatkarlar odalarına kayıtlı tüm küçük esnafın kayıtlı bulunduğu bir proje bu.

Orta ve Büyük İşletmeler hariç tüm küçük esnafı bu proje ile nete taşımayı hedefliyorum.

il il ilçe ilçe belge belde köy köy bu isteme işlenecek ve bunun karşılığında esnaf dan para alınmayacak.

Burada Para Kazanma Olayı projenin ilerlemesi karşısında listeye almayacağımız orta ve büyük işletmelerden alınan reklamlar ile gelir elde edilecektir. bu ileri ki bir aşama tabi öncelikle küçük esnaf internet kullanan müşterileri ile buluşturulacak.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Başlama zamanı çok yakın bir tarih değilse kısa süre sonra geri döneceğim İstanbul/Pendik bölgesinde yardımcı olmak isterim, zaten yeterince nefret ettiğim mahalle arası avmlerle büyük marketlerle dolu bir bölge, bu açıldığı yerin halkını daha da fakirleştiren, mahallelerden parayı alıp büyük şirketlerin kasasına hortumlayan sistemin çarkına gönüllü çomak sokmak isterim.
Hatta maddi yükü altından kalkabileceğim bir miktarsa bölgesel olarak onu da üstlenebilirim.
mizraklar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

CubbeliGandalf CubbeliGandalf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 10 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

mizraklar adlı üyeden alıntı

Merhaba Arkadaşlar,

Yurt genelinde esnaf ve sanatkarlar odalarına kayıtlı tüm küçük esnafın kayıtlı bulunduğu bir proje bu.

Orta ve Büyük İşletmeler hariç tüm küçük esnafı bu proje ile nete taşımayı hedefliyorum.

il il ilçe ilçe belge belde köy köy bu isteme işlenecek ve bunun karşılığında esnaf dan para alınmayacak.

Burada Para Kazanma Olayı projenin ilerlemesi karşısında listeye almayacağımız orta ve büyük işletmelerden alınan reklamlar ile gelir elde edilecektir. bu ileri ki bir aşama tabi öncelikle küçük esnaf internet kullanan müşterileri ile buluşturulacak.

Hocam sormak istediğim gönüllü kişiler ne yapacak ?

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

mizraklar adlı üyeden alıntı

Merhaba Arkadaşlar,

Büyük işletmelerden alınan reklamlar derken ?
Esnafa yönelik yardımcı olma derken yine esnafı sitede içerik oluşturan piyonlar haline getirip büyüklerinin reklamlarını almanın faydası nerede olacak nasıl olacak burayı anlamadım. Firma rehberinin boyanmışımı olacak ?

• Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Elektronik Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Başlama zamanı çok yakın bir tarih değilse kısa süre sonra geri döneceğim İstanbul/Pendik bölgesinde yardımcı olmak isterim, zaten yeterince nefret ettiğim mahalle arası avmlerle büyük marketlerle dolu bir bölge, bu açıldığı yerin halkını daha da fakirleştiren, mahallelerden parayı alıp büyük şirketlerin kasasına hortumlayan sistemin çarkına gönüllü çomak sokmak isterim.
Hatta maddi yükü altından kalkabileceğim bir miktarsa bölgesel olarak onu da üstlenebilirim.

Merhaba Arkadaşlar,

Tarih Olarak Zaman var tabi ki bu sisteme karşı durmak isteyen arkadaşlarımız ile çalışmak isteriz burada amaç zaten yeterince kanımızı emen büyük firmaların arasında kaybolmaya yüz tutan ve netten bir haber olan esnafımızın tanıtımını yapmak. en azından bölgesinde bulunan internet kullanıcıları ile bu esnafları buluşturmak.

Ek Olarak:

LikeSend adlı üyeden alıntı

Büyük işletmelerden alınan reklamlar derken ?
Esnafa yönelik yardımcı olma derken yine esnafı sitede içerik oluşturan piyonlar haline getirip büyüklerinin reklamlarını almanın faydası nerede olacak nasıl olacak burayı anlamadım. Firma rehberinin boyanmışımı olacak ?

Merhaba Arkadaşlar,

Hayır Tam tersi olacak. sistemin tamamında küçük esnaf yer alacak. burada öncelik küçük esnafın. yatırımcı bulunamaması durumunda küçük reklam alanları ile yine yerel orta ve büyük işletmelerin reklamları ücretli olacak.

reklam alımı derken global firmaların reklamlarını kastetmiyorum yine bizim olan yerel işletmelerin reklamlarından bahsediyorum.

Ek Olarak:

Cübbeli Gandalf adlı üyeden alıntı

Hocam sormak istediğim gönüllü kişiler ne yapacak ?

Merhaba Arkadaşlar,

Gönüllü Arkadaşlarımız sokak aralarında bulunan esnafın kaydını bu sisteme işleyecekler..

Ek Olarak: Merhaba Arkadaşlar,

Projemiz için Düğmeye Bastık inşallah en kısa sürede tamamlayıp sizlere duyuracağız.

ilk adım olarak projemiz için Sosyal Medya Sayfalarını açtık.
ikinci adım olarak bu sosyal medya sayfaları için uygulama geliştireceğiz.
üçüncü adım olarak web sayfamızı hizmete açacağız..

en son olarak da mobil uygulamalar ile hizmetinize gireceğiz..

Ek Olarak: Merhaba Arkadaşlar,

projemizin %93 lük kısmı tamamlandı. inşallah çok yakında hizmete gireceğiz.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al