LikeSend adlı üyeden alıntı

Başlama zamanı çok yakın bir tarih değilse kısa süre sonra geri döneceğim İstanbul/Pendik bölgesinde yardımcı olmak isterim, zaten yeterince nefret ettiğim mahalle arası avmlerle büyük marketlerle dolu bir bölge, bu açıldığı yerin halkını daha da fakirleştiren, mahallelerden parayı alıp büyük şirketlerin kasasına hortumlayan sistemin çarkına gönüllü çomak sokmak isterim.
Hatta maddi yükü altından kalkabileceğim bir miktarsa bölgesel olarak onu da üstlenebilirim.

Merhaba Arkadaşlar,

Tarih Olarak Zaman var tabi ki bu sisteme karşı durmak isteyen arkadaşlarımız ile çalışmak isteriz burada amaç zaten yeterince kanımızı emen büyük firmaların arasında kaybolmaya yüz tutan ve netten bir haber olan esnafımızın tanıtımını yapmak. en azından bölgesinde bulunan internet kullanıcıları ile bu esnafları buluşturmak.

Ek Olarak:

LikeSend adlı üyeden alıntı

Büyük işletmelerden alınan reklamlar derken ?
Esnafa yönelik yardımcı olma derken yine esnafı sitede içerik oluşturan piyonlar haline getirip büyüklerinin reklamlarını almanın faydası nerede olacak nasıl olacak burayı anlamadım. Firma rehberinin boyanmışımı olacak ?

Merhaba Arkadaşlar,

Hayır Tam tersi olacak. sistemin tamamında küçük esnaf yer alacak. burada öncelik küçük esnafın. yatırımcı bulunamaması durumunda küçük reklam alanları ile yine yerel orta ve büyük işletmelerin reklamları ücretli olacak.

reklam alımı derken global firmaların reklamlarını kastetmiyorum yine bizim olan yerel işletmelerin reklamlarından bahsediyorum.

Ek Olarak:

Cübbeli Gandalf adlı üyeden alıntı

Hocam sormak istediğim gönüllü kişiler ne yapacak ?

Merhaba Arkadaşlar,

Gönüllü Arkadaşlarımız sokak aralarında bulunan esnafın kaydını bu sisteme işleyecekler..

Ek Olarak: Merhaba Arkadaşlar,

Projemiz için Düğmeye Bastık inşallah en kısa sürede tamamlayıp sizlere duyuracağız.

ilk adım olarak projemiz için Sosyal Medya Sayfalarını açtık.
ikinci adım olarak bu sosyal medya sayfaları için uygulama geliştireceğiz.
üçüncü adım olarak web sayfamızı hizmete açacağız..

en son olarak da mobil uygulamalar ile hizmetinize gireceğiz..

Ek Olarak: Merhaba Arkadaşlar,

projemizin %93 lük kısmı tamamlandı. inşallah çok yakında hizmete gireceğiz.