wmaraci reklam

Bilişim sistemleri mühendisliği hk. merak ettiklerim

13 Mesajlar 2.758 Okunma
smmexpress

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Merhaba dostum,

Bende bilgi işlem üzerine çalışıyorum 3 senedir özel bir holding de IT sorumlusu olarak görev alıyorum, üstelik ilkokul mezunu olmama rağmen.

Bu konu üzerine gönlün varsa Tural beyin dediği gibi hiç bir şekilde işsiz kalmazsın maaşın güzel olur ve işini severek yaparsın (bazı olumsuz durumlar hariç :rolleyes:).

Tavsiye eder misin dersen kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim, geleceğin için büyük bir yatırım yapmış olursun.

Seçim senin, hakkında hayırlısı olsun. :)

Olumsuz durum derken biraz daha açarsanız? :rolleyes:

wmaraci
reklam

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

Abdullah İskifoglu adlı üyeden alıntı

Olumsuz durum derken biraz daha açarsanız? :rolleyes:

Olumsuz derken yanlış anlama işin stresli tarafı asıl orasıdır şirkette çalışan herkesin orta veya profosyonel derece de bilgisayar kullanım bilgisi olmadığından sistemlere çok rahat virüs bulaşabiliyor ve bilgisayarlar etki alanın da olduğundan dolayı virüsler bilgisayardan sunucuya geçip sunucudan ise bütün bilgisayarlara geçme gibi olaylar diyebilirim.

Bunlar tabi her 10-20 günde olan olaylar değildir senede 1-2 defa olabilir, altyapınız sağlamsa hiçte olmayabilir. :)

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Olumsuz derken yanlış anlama işin stresli tarafı asıl orasıdır şirkette çalışan herkesin orta veya profosyonel derece de bilgisayar kullanım bilgisi olmadığından sistemlere çok rahat virüs bulaşabiliyor ve bilgisayarlar etki alanın da olduğundan dolayı virüsler bilgisayardan sunucuya geçip sunucudan ise bütün bilgisayarlara geçme gibi olaylar diyebilirim.

Bunlar tabi her 10-20 günde olan olaylar değildir senede 1-2 defa olabilir, altyapınız sağlamsa hiçte olmayabilir. :)

Anladım, teşekkürler. :)
turansonkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al