wmaraci reklam
lidertakipci

Bir Müşterim ile Yaşadığım Diyalog, Kim Haklı, Kim Haksız?

32 Mesajlar 4.160 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Siz haklısınız tabiki ama bu işlerden anlamadığı için sizi haksız tutacaktır her seferinde aslında en korktuğum müşteri tipidir diyebilirim.

Siz siz olun müşterilerinize ilettiģiniz bilgileri kendinize mail olarak atın. Bu sayede bu bilgilere acil durumlarda bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
Domain firmasını arasaydı yardımcı olurlardı ama

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.
wmaraci
reklam

Designers Designers UI/UX Designer Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)

ikratasarim adlı üyeden alıntı

Bir anda benim de bir zamanlar yaşadığım olay geldi aklıma :) sen yine iyi sabırlı davranmışsın ben direk hakaret ve iftira üzerinden mahkemeye verdim.

Standart bir müşteri olsaydı eğer bunu kesinlikle bu gün yapardım fakat bir yakınımın tanıdığı ve benim de artık yakınım sayılır, dışarda da vakit geçirdiğim ve değer verdiğim bir insandı. Fakat bu yakıştırmaları almak canımı sıktı, konu çözüme ulaşmazsa ve hakaretler devam ederse olacak olan şey bu zaten. Arabulucu araya girdiği zaman benim bir suçumun olmadığını o vakit anlayacaktır diye düşünüyorum.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3905
  • Ticaret 6, (%100)
NS'ler domain yenilenmediği için bu şekilde değişir. Standart bir uygulama yani.

Müşterinizin bir an önce Veridyen'e telefon ile ulaşmasını sağlayın. Domaini yenilemek ve kaybetmek istemediğini iletsin. Veridyen yardımcı olacaktır.
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam bence sizin bir suçunuz yok çünkü açıkça beyan etmişsiniz "UNUTMA" Diye not geçmişiniz

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya
wmaraci
wmaraci

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Gizlilik gerekçesiyle her isteyene tabii ki bilgileri vermeyeceklerdir. Fakat sizin elinizde ödeme gibi altın bir nimet var, ödeme yapılan kart ve kişi bilgileri ile hesabınızı geri talep edebilirsiniz. Alan adı sağlayıcı ile iletişime geçin.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Designers adlı üyeden alıntı

Hesap bilgilerine ulaşmak için veridyenden destek talep etmiştim fakat gizlilik sebebi ile paylaşım yapılmamıştı, yeni domaine bu sebepten dolayı ani bir geçiş yaptık. Şuan eski domainin otomatik yenilendiğini görüyorum fakat ns adresleri değişmiş, bunu çözmeye çalışıyorum, teşekkür ederim.

Eğer bağlantıya alan adının bulunduğu hesabın sahibi geçtiyse ve bilgi verilmediyse yanlış bir davranış olmuş fakat siz geçtiyseniz Veridyen yapması gerekeni yaparak bilgileri doğal olarak sizinle paylaşmamış olabilir. Halen geç değil Psycho nun dediği gibi süresi bitmiş olsa da belirli bir süre eski sahibi alabilecek şekilde kilitli kalıyor alan adları diye biliyorum.

Designers Designers UI/UX Designer Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)
Şuan bilgileri bulduk fakat eski alan adındaki anahtar kelime çalışmaları çöp olmuş mudur?

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
hocam domaine yapılan dış seo çalışmaları çöp olmamıştır. Muhtemelen indexleriniz bile duruyordur diye tahmin ediyorum fakat durmuyorsa bile eski konumuna gelmesi için sitenizi yayına almanız gerekiyor. Yaklaşık 2 sene önce karşılaştığım bir durumdu.
kemalunlu70

kişi bu mesajı beğendi.

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar,
Konuyu yeni gördük, geç yanıt için özür dileriz.Konu hakkında genel özet vermek gerekirse gün içinde müşteri adına arayan yada kendini o müşteri gibi tanıtıp bilgi almaya çalışan birçok kişiyle görüşüyoruz.Bu nedenle bilgi paylaşımı yapılmadan önce bazı doğrulamalarımız oluyor.Bu doğrulamalar sağlanmadıysa adli makamlar haricinde bilgi paylaşımı kesinlikle yapılamamaktadır.

Netice olarak okuduğum kadarıyla konuyu açan üyenin müşterisi bize ulaşıp durumu aktarmış sanırım.Yine de yapmamız gereken ekstra bir durum olursa bize info@veridyen.com adresinden e-posta atarak ulaşabilirsiniz.

Sevgiler, saygılar.

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)

Designers adlı üyeden alıntı

Şuan bilgileri bulduk fakat eski alan adındaki anahtar kelime çalışmaları çöp olmuş mudur?

Neden olsun linkler kalıcı olduğu taktirde kısa süre içerisinde gelir.

Geçmiş olsun bu arada aynı sorunu bizlerde yaşıyoruz. Bu sebeple tüm müşterilerime hem yazılı hem sözlü iki farklı şekilde bilgilerini kayıt ettiriyorum.

Söz uçar yazı kalır. Sizin müşteriniz bilgisi olmadığı için fevri davranmış ve konuşma seviyesi de bilgisinin olmadığını gösteriyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al