wmaraci reklam
lidertakipci

Download Sitesi Kuracak Arkadaşlarım için..!

22 Mesajlar 2.738 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Merhaba arkadaşlar geçmişte yaşamış olduğum tecrübelerimi ve bilgilerimi sizlerle paylaşarak sizleri kar ettirmeye çalışacağım.

Öncelikle indirme sitesi kurma kararı aldınız şunu unutmayın bu iş ciddi sabır, azim ve emek ister.

Dediniz ki bende bunlar var boş zaman da var peki o zaman kullanıcıların akıllarında kalacak bir domain alarak ve hostta birleştirerek işe başlayabilirsiniz.

Ya birisinin sitesi var şu şu değerde onu alayım önde başlayım.. Değerli arkadaşım bu tür siteler zaten en hızlı index alan siteler ki adamın işi konu kasmaktır bırakta indexi ve değerleri yüksek olsun ama sen dersen ki ya adamın download sitesinde 5 adet Google Backlink var Pr değeride işlemiş tamam al derim ama alexa değerini görüpte indexi fazla diye bence hiç almayın arkadaşlar o siteye vereceğiniz paraya link, makale, reklam vs alırsınız çok daha iyidir...

Hostunuza önerim şudur wordpress site kurun ama sizin isteğinize kalmıştır bu durum.

Güzel bir download teması bulun ve kurun sitenize ardından eklentilerinizi kurun 5-10 adet kadar konu kasın ve Google'a site kayıdı yapın.

Geldik ikinci aşamaya siteniz ne üzerine ise (film, program, vs..) artık onları full ve tek link mümkünse indirin içini reklamlardan temizleyin ve kendi reklamınızı atın ;) tekrar rar dosyası haline getirin ve ben çok pişman oldum şifreleme yapın önemlidir.

Sitenizin ana gelir kaynakları indirme başına paradır. Peki hangi sistem bana kalırsa direk CostAction sistemi arkadaşlar indirme başına ciddi para veriyor, Türkçe sistem sitesi ve minimum ödeme 10 dolar...

Artık hangi sisteme kayı olduysanız rarlı dosyalarınızı upload ediyorsunuz. Ettiniz linki çıkardı verdi. Bekleyin ikinci kazanma olayı link kısaltmayada girin çerez parasıdır. Bunun için link.tl ve benzeri siteleri kullanın ardından aldığınız linkleri ise sitenizde paylaşabilirsiniz.

Sisteminiz artık kurulu : programı indir -> reklam temizle reklamını koy -> rarla ve şifrele -> sisteme upload et -> link kısalt -> paylaş bu şekilde ilerleyeceksiniz.

Siteniz için şunlara dikkat edin kalıcı linkler oluşturun mesela: counter-indir değil counter-stike-16-full-indir bu daha da iyi olacaktır.

Sitenize birkaç seo ayarı yaparak ve webmasterdan kontrol sağlayarak işleminize devam edin.

Bu iş sabır işidir arkadaşlar 1-2 ay hiç kazanamayabilirsiniz ancak şunu unutmayın ki 5-6 ay ciddi çalışmalar ile çok iyi kazanabilirsiniz.

WP Tema için indirlive temasını öneririm https://mega.nz/#!moxCFI6L!HHMCOGgwRCiVp6eciLWovVvoHa9KEBn9gt2hE9U-iuA

Sistem için Costaction veya Letitibit derim

Link Kısaltma için ise

link.tl olabilir arkadaşlar.

Bu arada belirtmekte fayda görüyorum sistemlere upload ederken rarlara GTA4 diye isim vermeyin kendinize bir sistem yapın mesela GTA4 = 128 olsun rara 128 ismi verin ve öyle upload edin aksi takdirde belli süre sonra dosyalarınız telif ihlalinden silinecektir ve tüm emekler boşa gidecektir.

Sormak istedikleriniz istediğiniz şekilde sorunuz. İnşAllah yararlı olmuştur.

wmaraci
reklam

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Paylaşımın için teşekkürler. Güzel tavsiyelerde bulunmuşsun.
Sen bu işi hali hazırda hala yapıyor musun ?

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

kuvayi adlı üyeden alıntı

Paylaşımın için teşekkürler. Güzel tavsiyelerde bulunmuşsun.
Sen bu işi hali hazırda hala yapıyor musun ?

hayır hocam zamanında 1 sene önce falan çok ciddi şekilde çalıştım

• Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Peki illegal dosya paylaşımı konusunda hukuki sakıncalar yok mu bu işte ? Yani denetleme ve engellemeler sıkıntı yaratmıyor mu site sahiplerine ?
Bir de başlangıç olarak ortalama kapasiteli bir sistem için kabaca ne kadar yatırıma ihtiyaç var bu konuda ?
Bu aralar ciddi ekonomik kriz içerisindeyim ve iş bulamıyorum bir süredir. Alternatif çözüm arayışı içerisinde olduğum için soruyorum sorularımı. Ayrıca bu vesileyle konuyu merak edenler de faydalanırlar belki.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Peki illegal dosya paylaşımı konusunda hukuki sakıncalar yok mu bu işte ? Yani denetleme ve engellemeler sıkıntı yaratmıyor mu site sahiplerine ?
Bir de başlangıç olarak ortalama kapasiteli bir sistem için kabaca ne kadar yatırıma ihtiyaç var bu konuda ?
Bu aralar ciddi ekonomik kriz içerisindeyim ve iş bulamıyorum bir süredir. Alternatif çözüm arayışı içerisinde olduğum için soruyorum sorularımı. Ayrıca bu vesileyle konuyu merak edenler de faydalanırlar belki.

Hocam sorularınız gayet mantıklı cevaplayayım:

1-) illegal dosya paylaşımı konusunda şöyle önlem alırsınız " Telif Hakkı İhlali " sayfası altında bir uyarı yazarsınız bize bildirin inceleyelim diye şuna benziyor bazı siteler var +18 yaşındamısın soruyor sende ihlal sayfası oluşturursun ihlal düşünen için yol koyarsın.

2-) Ben 3-4 yıldır o işlerdeyim daha denetlemeymiş engellemeymiş karşılaşmadım.

3-) Yatırım olarak hocam domain+host+isteğe bağlı tema yeterlidir inşAllah ilerleme olursa kazancınız olursa baktınız gidiyor zamanla link alarak sosyal medya reklamları alarak yatırım yaparsınız.

Siz sitenize telif hakları ihlaline dair sayfa ve iletişim formu yapın bence sorun kalmaz.

• Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkür ederim bilgiler için.
Sanırım net rakam vermek güç biraz bu işlerde.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Teşekkür ederim bilgiler için.
Sanırım net rakam vermek güç biraz bu işlerde.

Malesef hocam bu iş tamamen SAĞLAM LİNKLERLE sürekli konu kasma işidir. Konularınızı özgün yazın, linklerinizi seo ya uygun atayın gerisi gelir :)

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

Demeley adlı üyeden alıntı

Malesef hocam bu iş tamamen SAĞLAM LİNKLERLE sürekli konu kasma işidir. Konularınızı özgün yazın, linklerinizi seo ya uygun atayın gerisi gelir :)

Bloggere kurmam konusunda ne diyorsunuz ?

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

berkakalinn adlı üyeden alıntı

Bloggere kurmam konusunda ne diyorsunuz ?

Hocam önermem şu açıdan veritabanında arızalarda ve benzeri durumlarda wordpress gerçekten iyi bir sistemdir. Ancak kurmayın diyemem bloggerr tecrübem az

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

Demeley adlı üyeden alıntı

Hocam önermem şu açıdan veritabanında arızalarda ve benzeri durumlarda wordpress gerçekten iyi bir sistemdir. Ancak kurmayın diyemem bloggerr tecrübem az

İllegal program konusunda düşünüyorum :) riskli bir iş.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al