wmaraci reklam

Dropshipping hakkında yardımcı olabilecek var mı

2 Mesajlar 463 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

chechen chechen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Kreatif Dijital Ajans
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar youtube da gezinirken ekim kaya diye bi adamın reklamı çıktı önüme dropshippingden para kazanılabilir falan filan diye konuşuyodu araştırdım gerçekten kazanan insanlar var peki nedir bu olay örneğin ben bir e ticaret sitesi açsam veya yurt dışındaki bir platformda mağaza oluştursam bu ürünleri nasıl çekerim aliexpress ve amazondan çekiyor anladığım kadarıyla adamın kursuda var ama 1000 tl nin üstünde bu işi nasıl yaparım bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

wmaraci
reklam

Monster95 Monster95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 54 / 55
  • Ticaret 14, (%100)
Dostum olayı anlatayım sana kısaca elinde ürün olmadan sıfır stokla ürün pazarlamaya çalışmalısın bayilik ücreti vb şekilde kargo ücreti paketleme ücreti mevcut kısaca biraz elinde sermayen olmalı faturayı sen yada onlar ayarlıyor, tek pazarlama vb şekilde reklam olayı var

pazaryeri gibi mantıkla ilerliyor aslında n11 hepsiburada gibi düşün başkasının malını stok varmış gibi kendi siten üzerinden pazarlıyorsun

Not: sağlam bir ekip ile güzel işler çıkar bende yardımcı olabilirim hatta sana pm ile iletişime geçersen sevinirim
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al