lostyazilim

Eticaret Sitesi Fatura

19 Mesajlar 2.640 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Merhabalar. Eticaret sitesi kurmayı düşünüyorum. Yalnız fatura kesmem gerekiyor sanırım ne yapmam lazım..

wmaraci
reklam

izmirweb35 izmirweb35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek PHP Developer , IT Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Türkiye'de Belirli yazılımlar vardır.. Opencart , Proticaret gibi yazılımları hiç bulaşma bence söyleyim..

2. Home office , olarak gösterirsen maliyeye kestigin faturalarıda gider gösterirsin olayın biter. Stopaj 3 ayda bir ödemen lazım. Kendi hazırladıgım yazılımı 3 yıl sonunda bitirdim. bende girmek üzereyim. Şuanda tedarik tamamlıyorum.. Hazır programınıda yapıyorum.. Fatura tahsilat yazılımı adı altında ..

Kullandıgın yazılıma göre ayarlaman lazım faturanı ama..

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

izmirweb35 adlı üyeden alıntı

Türkiye'de Belirli yazılımlar vardır.. Opencart , Proticaret gibi yazılımları hiç bulaşma bence söyleyim..

2. Home office , olarak gösterirsen maliyeye kestigin faturalarıda gider gösterirsin olayın biter. Stopaj 3 ayda bir ödemen lazım. Kendi hazırladıgım yazılımı 3 yıl sonunda bitirdim. bende girmek üzereyim. Şuanda tedarik tamamlıyorum.. Hazır programınıda yapıyorum.. Fatura tahsilat yazılımı adı altında ..

Home office için ne kadar ücret ödemem gerekiyor ?

izmirweb35 izmirweb35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek PHP Developer , IT Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam ben 1900 TL ödedim.. PM ile telefon gönderiyorum. ulaşırsanız detaylı görüşelim..

wmaraci
wmaraci

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Şahıs şirketi kurarak başlayabilirsin ortalama 750 tl ye falan kurarsın sanırım o civarlardaydı

www.kadinsalyasam.com

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)

Opencarttan uzak dur diyen arkadasim sebep nedir acaba ben yillardir opencartla ugrasiyorum bir suru musterim var hepsi memnun illa diger scriptlere binlerce lirami odemeyi tavsiye ediyorsunuz yada yillardir bizim gormedigimiz veya bilmedigimiz birseymi var bi yazilimi karalarken sebeplerini soyleyin ki bilenler cevaplasin bilmeyenler ogrensin amac nedir

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

halilozcevik adlı üyeden alıntı

Şahıs şirketi kurarak başlayabilirsin ortalama 750 tl ye falan kurarsın sanırım o civarlardaydı

Fatura kesmesek nasıl olur ?

Hocam ben 1900 TL ödedim.. PM ile telefon gönderiyorum. ulaşırsanız detaylı görüşelim..

Bakıyorum 200 TL falan yazıyor..

kendineozel adlı üyeden alıntı

Opencarttan uzak dur diyen arkadasim sebep nedir acaba ben yillardir opencartla ugrasiyorum bir suru musterim var hepsi memnun illa diger scriptlere binlerce lirami odemeyi tavsiye ediyorsunuz yada yillardir bizim gormedigimiz veya bilmedigimiz birseymi var bi yazilimi karalarken sebeplerini soyleyin ki bilenler cevaplasin bilmeyenler ogrensin amac nedir

Wordpress kullanıyorum bende şirketin sitesi 1 yıldır bir sıkıntı çıkmadı kendim kurdum sistemi..

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Fatura kesmeden kapıda ödeme ile mal satamazsın öncelikle bunu söylüyeyim. Fatura kesmeden mal satarsın ama kredi kartı için de sadece paypal ile ödeme alabilirsin. Devlet baba yakalarsa fatura kesmediğini gönderdiğin tüm kargoların bilgisini çıkarıp sana tek tek fatura sorar cevap veremezsen her fatura için ceza keserler kazandığının çok daha fazlasını ceza olarak ödersin faturasız hiç bulaşma bence

www.kadinsalyasam.com

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Fatura kesmesek nasıl olur ?

Bakıyorum 200 TL falan yazıyor..

Wordpress kullanıyorum bende şirketin sitesi 1 yıldır bir sıkıntı çıkmadı kendim kurdum sistemi..

Bu e ticarette wp nin opencarttan iyi oldugunumu gosteriyor... Bence opencarta bulasma kelimesini aciklayan bir cevap olmadi...

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

kendineozel adlı üyeden alıntı

Bu e ticarette wp nin opencarttan iyi oldugunumu gosteriyor... Bence opencarta bulasma kelimesini aciklayan bir cevap olmadi...

Ben opencart'a laf atmadım zaten..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al