wmaraci reklam

Film sitesi telif ?

12 Mesajlar 2.289 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Film sitesi satın alacağım başka sunucudan çekilen filmler için telif hakkı davası açma hakları var mıdır direkt olarak? Yoksa mail yoluyla fln mı kaldırmamı isterler?

VaveTR
wmaraci
reklam

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Mail ya da wmtools a siteni ekledikten sonra oraya mesaj olarak da gelir.

• Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)

Umutİrhan adlı üyeden alıntı

Mail ya da wmtools a siteni ekledikten sonra oraya mesaj olarak da gelir.

Yani mail atarlar değil mi ? Film sitesini alacağım arkadaş sitenin altına bir yazı eklemiş bu olduğu sürece dava açamazlar dedi.

VaveTR

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)

NeMerak adlı üyeden alıntı

Yani mail atarlar değil mi ? Film sitesini alacağım arkadaş sitenin altına bir yazı eklemiş bu olduğu sürece dava açamazlar dedi.

Hiç mail atmadan da açabiliyorlar diye biliyorum. Mail ile uyarmak insiyatif dahilinde olabilir. İyice araştırmanızı öneririm.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Mail göndermek daha doğrusu sizi uyarmak gibi bir zorunlulukları yok. Zaten işleyişe bakacak olursak her şey ortada; Suç olduğunu bilmiyordum demek sizi suçsuz yapmaz.

Batuhnrr Batuhnrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)
Bilgileriniz ulaşılır durumda ise mahkemelik olma şansınız çok yüksek başıma geldiği için biliyorum. Sunucu ve domain yurt dışı olup domain bilgileri gizli sunucu ip'si de cloudflare ile gölgelenmiş olur ise mail yoluyla çözmeyi tercih ederler. Her 2 durumda da mail atarlar fakat ilk durumda mail atmalarına rağmen gidip mahkemeye verme gibi bir durumları olabiliyor.

semx semx insolissistibiturbalocis Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 120 / 63
  • Ticaret 2, (%100)
Bu konuda her zaman söylüyorum, *** forumlarında uyarı maili gelmeden dava edilen bir arkadaş mevcut; araştırın, bilgilenin.

Satılık torrent oyun sitesi: https://wmaraci.com/forum/3410458-mesaj1.html

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Bana kalırsa hiç film sitesi işlerine girmeyin
Hem yasal değil, hem artık demode bir piyasa oldu (demodeden kastım her önüne gelen film sitesi açtı ve artık belli başlı oturmuş siteler var. Onlardan başka sitelere girilmez.), hem de para falan kazanamazsiniz. Ha illaki açacam dersenlz yerli film koymazsaniz, whois bilgileriniz gizli olursa ve sunucu lokasyonu yurt dışı olursa sıkıntı çıkmaz. Ama bu işler belli olmuyor işte, bir gün bir yasa çıkarırlar başınıza belayı alabilirsiniz.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri

• Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)

mFrkan adlı üyeden alıntı

Hiç mail atmadan da açabiliyorlar diye biliyorum. Mail ile uyarmak insiyatif dahilinde olabilir. İyice araştırmanızı öneririm.

tolhur adlı üyeden alıntı

Mail göndermek daha doğrusu sizi uyarmak gibi bir zorunlulukları yok. Zaten işleyişe bakacak olursak her şey ortada; Suç olduğunu bilmiyordum demek sizi suçsuz yapmaz.

Batuhnrr adlı üyeden alıntı

Bilgileriniz ulaşılır durumda ise mahkemelik olma şansınız çok yüksek başıma geldiği için biliyorum. Sunucu ve domain yurt dışı olup domain bilgileri gizli sunucu ip'si de cloudflare ile gölgelenmiş olur ise mail yoluyla çözmeyi tercih ederler. Her 2 durumda da mail atarlar fakat ilk durumda mail atmalarına rağmen gidip mahkemeye verme gibi bir durumları olabiliyor.

semx adlı üyeden alıntı

Bu konuda her zaman söylüyorum, *** forumlarında uyarı maili gelmeden dava edilen bir arkadaş mevcut; araştırın, bilgilenin.

emreyavsan adlı üyeden alıntı

Bana kalırsa hiç film sitesi işlerine girmeyin
Hem yasal değil, hem artık demode bir piyasa oldu (demodeden kastım her önüne gelen film sitesi açtı ve artık belli başlı oturmuş siteler var. Onlardan başka sitelere girilmez.), hem de para falan kazanamazsiniz. Ha illaki açacam dersenlz yerli film koymazsaniz, whois bilgileriniz gizli olursa ve sunucu lokasyonu yurt dışı olursa sıkıntı çıkmaz. Ama bu işler belli olmuyor işte, bir gün bir yasa çıkarırlar başınıza belayı alabilirsiniz.

Hepinize teker teker teşekür ederim. emreyavsan doğru söylüyorsunuz hocam bilindik siteler haricinde kolay kolay girmezler benim açacağım siteye. Dava işlerinden korktuğum için açmamaya karar verdim.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

VaveTR

ontedi ontedi www.ontedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı, Matematikçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1119
  • Beğeniler 325 / 324
  • Ticaret 2, (%100)
Hiç bulaşma. Belli dönem iyi kazanırsınız belki daha sonra bir telif uyarısı gelir ağzının tadı bozulmakla kalsa iyi.

www.ontedi.com
www.cizgi.site
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al