wmaraci reklam
lidertakipci

Godaddy alan adıma el koydu.

25 Mesajlar 3.111 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

curve curve WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
2 hafta önce iyi kazandıracak bir alan adı aldım. 1$dan. Tam projemi bitirdim, dosyaları host'a atacaktım ama hesabıma giriş yapamadım. ve alan adımın who is bilgilerine bakınca godaddy'de kayıtlı ama benim bilgilerim gözükmüyor.

mail gönderdim ama ingilizce cevap verdikleri için pek anlayamadım.

This verification process is done as a precautionary measure for our customers. Your timely compliance will ensure a quick resolution. To complete this verification process, please log into your account with us today. During the login process, to verify the payment method’s account holder has authorized usage of this payment method, our secure site will prompt you to upload a viewable, scanned copy of the payment method account holder’s government-issued photo identification, such as a driver’s license or passport.
If you are unable to upload your documentation, a scanned image (under 1 MB in size) can be attached as a response to this message, or faxed to:
Fax Number: (480) 287-8003
Attention: Verification Office
Upon receipt of the requested documentation, we will re-evaluate the status of your account. We thank you in advance for your cooperation and apologize for any inconvenience this may cause.
Sincerely,
Verification Office

en azından başka bir firmaya transfer yapabilsem çok iyi olacak.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kozmik Kozmik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Teknolojileri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
Domainin alındığı kart görüntüsü ve kimlik görüntüsü gönderin hocam, onaydan geçerse açarlar, geçmezse 80$ a yeniden satarlar

Keyword bir domain değilse eğer bi süre bekleyin düşürürler, ama üstüne giderseniz fahiş fiyattan satmaya kalkarlar
bbking imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Kozmik adlı üyeden alıntı

Domainin alındığı kart görüntüsü ve kimlik görüntüsü gönderin hocam, onaydan geçerse açarlar, geçmezse 80$ a yeniden satarlar

Keyword bir domain değilse eğer bi süre bekleyin düşürürler, ama üstüne giderseniz fahiş fiyattan satmaya kalkarlar

Keyword bir alan adıydı hocam. 1 aydır proje üzerinde çalışıyordum. bugün bitirdim ama böyle bir sorun çıktı işte.. keşke bir Türk firmasından alsaydım. şimdi bu firmaya güvenipte kimlik vs.. paylaşamam.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Hybrid Hybrid Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 15, (%100)
El koymamış bilgi istiyor sizden kimliğinizi ve kredi kartının reminin çekip atın 24 saate açıyorlar.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kozmik Kozmik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Teknolojileri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)

curve adlı üyeden alıntı

Keyword bir alan adıydı hocam. 1 aydır proje üzerinde çalışıyordum. bugün bitirdim ama böyle bir sorun çıktı işte.. keşke bir Türk firmasından alsaydım. şimdi bu firmaya güvenipte kimlik vs.. paylaşamam.

Domain kaydederken çok dikkat ettim, çunki bu duruma, şahsen keyword olduğunu düşündüğüm kendime ait olan bir domaini kurtaramadım

Hybrid adlı üyeden alıntı

El koymamış bilgi istiyor sizden kimliğinizi ve kredi kartının reminin çekip atın 24 saate açıyorlar.

Online belge gönderiminde 2 3 dk içinde de açıyorlar ama bu aralar sıkı yönetim, çok irdeliyorlar o nedenle ya fahiş fiyata satın alabilir sahibi yada vazgeçer
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

Geçmiş olsun Türk firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Godaddy,Networksolutions,1and1 gibi firmalarda yabancı müşteriler çok problem çekiyor buna Türk müşterilerde dahil.

Umarım sorununuz çözülür.

Saygılar.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
LosTTeeN Haklısınız hocam, sağolun. harcadığım zamana acıyorum. başka bir alan adıyla tutması zor gibi geliyor.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

curve adlı üyeden alıntı

@LosTTeeN Haklısınız hocam, sağolun. harcadığım zamana acıyorum. başka bir alan adıyla tutması zor gibi geliyor.

dert edilecek bir durum değil hesap bilgilerini doğru girdiyseniz ve domaini aldığınız kartın arkalı önlü resmini gelen mailde istenilen yere atmanız halinde domainleriniz aktifleşicektir.

İyi forumlar.
dtmuratcan imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr

• Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

dert edilecek bir durum değil hesap bilgilerini doğru girdiyseniz ve domaini aldığınız kartın arkalı önlü resmini gelen mailde istenilen yere atmanız halinde domainleriniz aktifleşicektir.

İyi forumlar.

ön ödemeli kart ile almıştım hocam. o yüzden göndersem bile kimlik isterler diye tahmin ediyorum.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
scanned copy of the payment method account holder’s government-issued photo identification, such as a driver’s license or passport.

Nüfus cüzdanının arkalı önlü taranmış hali veya ehliyetin arkalı önlü taranmış hali veya pasaportun tarayıcıdan geçirilmiş halini (1 MB'dan daha düşük olmalı) bu maile cevap vererek ek (attached) olarak gönderilmesini istemiş. Kredi kartı değil sakın öyle bir şey yapmayın!
ysnbulut imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al