wmaraci reklam

Görsel Lisansları Hakkında Acil Yardım.

2 Mesajlar 1.118 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ozr147 ozr147 Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar, birkaç gün önce people images adlı bir firma tarafından
firmamızın web sayfasında kullandığımız bir resim için uyarı maili geldi. bizde bu resmi kaldırdık sitemizden. Kendilerinin lisanslı görseli imiş ve bunun için kaçak kullanım bedeli diye 150$ fiyat biçmişler ve talep ediyorlar.
Bahsi geçen görsel.

Bu Görsel Google Arama Sonuçlarında İş Güvenliği Banner Diye arama sonuçlarında Çıkan Bir Görsel.

Kaçak Kullanım Bedelini Ödemez isek yasal olarak işlemleri başlatılacağını mail olarak bildirdiler sizce ne yapmam gerekiyor ?
Avukatınıza Danışın Diyorlar ama Çalışmakta Olduğum bir Avukatım yok. ************** olduklarını düşünüyorum. People İmages Hk Bilgisi Olan Bu Tip Bir Olay Başından Geçmiş Arkadaşların Yardımlarına İhtiyacım var.

Bana Gelen Son Mail:
Tarafınıza yapılan bildirim sonrası Fatura ibrazı yapılmadığı ve uzlaşma sağlanmadığı için, dosyanız yasal işlem başlatılabilmesi için bugün mesai saatleri içerisinde yurtdışı merkez ofisimize raporlanacaktır. Konunun ciddiyeti ile ilgili avukata danışmanızı tavsiye ederiz.

Bir Önceki Mail:
Web sitenizde tarafımıza ait olan lisanslı bir görsel kullandığınız tespit edilmiştir.
Gerekli bilgiler ektedir. Kullanmış olduğunuz görselin kaçak kullanılmadığına dair faturasını rica etmekteyiz.
Fatura bulunmuyor ise sonradan lisanslama (Late) bedeli üzerinden uzlaşma teklif edilmiştir.
Aksi taktir de yasal işlem başlatılacaktır.
Görselimizin satış linki, lisans bilgileri, model bilgileri ve fotoğrafçı bilgilerine ait detaylar linktedir.
Konu ile ilgili 3 iş günü yasal süreniz vardır. Konunun ciddiyeti ile ilgili avukatınıza danışmanızı tavsiye ediyoruz.

wmaraci
reklam

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Aynısı benim başıma geldi. Bi nevi kimden para koparabilirlerse... Resmi silin gitsin. Kullanmayın,ben öyle yaptım. Enya ******* aracılık bilmem ne diye şirket miş miş miş :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al