wmaraci reklam
lidertakipci

#İNSTAGRAM# Sınırsız Kayıt Yapabilmek için Beyin Fırtınası?

5 Mesajlar 907 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

Değerli arkadaşlar;

2015 Yılından beri ROOT'lu Akıllı Android Cep telefonumdan İNSTAGRAM hesapları açıyordum..

İnstagram sağolsun taş koydu bu duruma ve bir sürü yeni güncelleme ile 1 telefondan artık yeni kayıt yaptırmak çok zor hale geldi.

Elimde 3000 Adet önemli denilecek kullanıcı adları mevcut. Şimdi diyeceksiniz 3000 tane hesabın var ne alaka daha hale ne uğraşıyorsun, Seviyorum instagramı öyle diyebilirim.

Bu konuyu açma amacım hem kendi sorunumu dile getirmek hem de sizde aynı dertten müzdaripseniz, gelin birlikte ne yaparız, nasıl yaparız, onu tartışalım.
Çözüm bulmaya çalışalım, birbirimize yardımcı olalım.

Benim araştırmalarım aşağıdaki gibidir;

Akıllı Telefonlarda root olsun olmasın farketmiyor, Cihaz ID, Telefon ID ve User-Agent değerleri. Bu değerleri değiştiremediğiniz için sınırsız hesap açamıyoruz.

Bir bilgi daha User-Agent değeri: Instagram {Uygulama Sürümü} Android ({Derleme Sürümü}/{Android Sürümü}; {Ekran DPI Değeri}; {Cihaz Çözünürlüğü}; {Üretici Adı};{Cihaz Modeli}; {Cihaz Dili})
Post edilen User-Agent değeri sabittir ve tamamen cihaz bilgilerini içerir.

Telefon ROOTLU olsada VPN olsa da, Yukarıdaki cihaz bilgileri değişmeden 1 telefondan bir çok hesap açılınca kapanıyor artık..

Yukarıda yazdıklarım android telefonlar için geçerliydi. Benim bilgilerim şimdilik bu kadar. Sizler de ekleme yaparsanız çok memnun olurum bilglierimizi birleştirirsek herkes amacına kolay bir şekilde ulaşır diye düşünüyorum...

Proxy kullan halledersin diyen arkadaşları duyar gibiyim, paralı proxy dışında hiç bir şekilde instagramı yenmek mümkün değil diye düşünüyorum. Yine de olur diyen arkadaşlar olursa buyrun beni aydınlatabilirsiniz..

Gelelim Web Tarayıcı İnstagram PC web sürümünde de Pc IP Adresi ve Mac Adresi vs devreye giriyor. 5 hesap açtıktan sonra yine ihlal yiyor veya telefon onayına takılıyor hesaplar. Web konusunda pek bilgi sahibi değilim çünki ben hep telefon ile açtım hesaplarımı.

Sizlerinde görüşlerini almak istiyorum. Bilgi paylaşınca güzeldir esirgemeyin paylaşalım ne yaparız ne yapabiliriz çözüm bulalım tartışalım fikir alışverişi her zaman iyidir.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

RooTR RooTR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Social Expert
  • Konum Yunanistan
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 8, (%88)
Benim kendi kodlamıs oldugum user acıcı var instagramda ben telefondan bi yontem deniyordum artık olmuyor instagram sagolsun eger bu olayı acıga kavusturursak cok deli paralar olucak :)

Baya emek harcadım fotograf paylasma dahi yaptım user acıcıda :)

Ama gel görki instagram acımıyor :(

bkns user acıcı konum
https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/instagram-oto-hesap-acicim-hakkinda-511801.html

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

RooTR adlı üyeden alıntı

Benim kendi kodlamıs oldugum user acıcı var instagramda ben telefondan bi yontem deniyordum artık olmuyor instagram sagolsun eger bu olayı acıga kavusturursak cok deli paralar olucak :)

Baya emek harcadım fotograf paylasma dahi yaptım user acıcıda :)

Ama gel görki instagram acımıyor :(

bkns user acıcı konum
https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/instagram-oto-hesap-acicim-hakkinda-511801.html

Maalesef acımıyor hocam bu 3000 hesabım var diyorum ya 3500 4000 civarıydı 3000 e kadar düştü maalesef yeni güncellemeler ile maalesef..
Hepsi kural ihlali, form yolluyorum belli bir hesaptan sonra açmıyor maalesef.

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Nerhaba. Ben bir yöntem geliştirdim sadece bi mail adresi ve telefon numarası kullanarak İNSTAGRAM.com üzerinden hesap aciyorum. Basit olmasona rağmen hep çalıştı şuan. Panelde denedim bi sıkıntı olmadi. Bana jenerik kullanıcı adları (100-200 tane) atmanız karsiliginda bu yöntemi anlatabilirim size. Benim hesaplar kapanmadi ama kapanmayacaginin garantisi yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Nerhaba. Ben bir yöntem geliştirdim sadece bi mail adresi ve telefon numarası kullanarak İNSTAGRAM.com üzerinden hesap aciyorum. Basit olmasona rağmen hep çalıştı şuan. Panelde denedim bi sıkıntı olmadi. Bana jenerik kullanıcı adları (100-200 tane) atmanız karsiliginda bu yöntemi anlatabilirim size. Benim hesaplar kapanmadi ama kapanmayacaginin garantisi yok.

Merhaba hocam;

Başlıkta da belirttiğim üzere "Beyin Fırtınası" yapalım bilgi alışverişi yapalım, birlikten kuvvet doğar anlamında bir yaklaşım ile açtım konuyu..

Teşekkür ediyorum, teklifiniz için iyi çalışmalar diliyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al