wmaraci reklam

İyzico kullanıp ödeme alan arkadaşlar deneyimini paylaşabilir mi acaba?

3 Mesajlar 651 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zAkcan zAkcan Çok yakında :) Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WEB Developer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 13 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar iyi çalışmalar;
İyzico kullanıp ödeme alan arkadaşlar deneyimini paylaşabilir mi acaba?
Yeni açılıcak sitemiz için kullanmayı düşünüyoruz artıları ve eksileri ile yorumlarınızı bekliyorum.

Skype; live:zakcan1925
Mail; zakcan1925@hotmail.com
wmaraci
reklam

EGuler EGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hem B2C hem de C2C(pazaryeri) için iyzico ile uzun süredir çalışıyoruz.

Kendi deneyimlerime göre;

Avantajlar:

• Müşteri desteği

• Entegrasyon eklentileri, dökümanları ve en önemlisi entegrasyon için müşteri desteği

• Kullanışlı kontrol paneli

Dezavantajlar:

• Ödemelerin haftalık yapılması (ödemeleri ertesi gün yapan rakipleri mevcut)

• Yüksek komisyon oranı (rakipleri bize çok daha uygun komisyon oranları teklif ediyor)

Listelerden de görebileceğiniz üzere en büyük artısı ve beni iyzico ile çalışmaya bağlayan şey; her anlamda rakiplerine göre kesinlikle daha hızlı ve iyi bir şekilde müşteri desteği sunmaları... Bence bu yeterli iyzico ile çalışmak için.

Ancak rakiplerine göre daha yüksek komisyon oranına sahipler ve uzun süredir çalışmamıza, hesapta ciddi para akışı olmasına rağmen komisyonda pek düşüşe gitmiyorlar.

Bir de pazaryeri için hazır e-ticaret sistemleri kullanmayıp, kendi sistemimizle kendi entegrasyonumuzu yaptığımızda pazaryeri üyeliğini alana dek epey uğraşmıştık. Yine uzun süredir müşterileri olmamıza rağmen... Sanırım chargeback ve hatalı işlemlerle uğraşmaktan, **************lık gibi durumlarla karşılaşmaktan vs. fazlasıyla kaçındıkları için bu konuyu biraz sıkı tutuyorlar.

Tabii iyzico yakın zamanda PayU tarafından satın alındı diye biliyorum. Bu durum ücretlerde/komisyonlarda veya çalışma sistemlerinde ne gibi değişiklikler yaratır bilemiyorum. Zamanla göreceğiz... :)

ovkdigital ovkdigital OVK DİGİTAL Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Digital Pazarlama
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 30 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
ben size paytr tavsiye ederim hem ertesi gün ödeme hem entegrasyon destegi var ayriyetten eskisinden daha iyi bir durumda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al