wmaraci reklam

Kafamdakileri kağıda dökmekte zorlanıyorum

3 Mesajlar 643 Okunma
smmexpress

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 727
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)
Arkadaşlar merhaba, kafamda gayrimenkul sektörüyle alakalı güzel bir proje var bütün herşey kafamda net ve en ince ayrıntısına kadar düşündüm. Fakat kafamda düşündüklerimi kağıda dökmeye niyetlendiğimde tabiri caizse ilham gelmiyor öyle boş ekrana bakıp kalıyorum.

Nereden başlayacağımı bilemiyorum. Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim, kağıda dökerken ne gibi şeyleri dikkate alarak belli bir sıralamada veya düzende oluşturmalıyım.

Açıkçası daha önce böyle büyük kapsamlı bir projeyi kağıda dökmedim o yüzden zorlanıyorum. Proje hakkında şöyle söyleyebilirim yapılan veya mevcutta var olan birşey üzerine değil tamamen çok farklı bir çalışma mantığı ile hareket edeceğim bu yüzden talep olacağına ve projenin alıp başını gideceğinden eminim.

Şuan yakından tanıdığım bir kaç firma sermaye/bütçe konusunda destek olacak ve bir sunum istiyor böyle bir sunum yapmak için projeyi sağlıklı bir şekilde pazarlayabilmem için kağıda dökmem gerek.

Daha önce bu konuda tecrübe edinmiş arkadaşların tecrübelerini paylaşacağını ümit ederek teşekkür ederim.

// Acta est fabula
wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Storyboard tarzında çalışın. Yani tekil bir müşterinin siteye girişinden çıkışına kadar bir harita ve yol düzeneği şeklinde olumlu olumsuz tüm alanları içeren bir sunum hazırlayın. Gerizekalıya anlatır gibi tüm detaylardan bahsedin. Aklınıza bu müşteri ne düşünür diye gelen her cümleyi bu hikayeye adım adım sığdırın.
netman

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 727
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)
CenkOnsoy teşekkürler hocam bir bakayım bu Storyboard neymiş. Bu arada uzun zamandır projelerinizi takip edip çalışmalarınızı beğeniyorum. Projeyle alakalı intro ve animasyon konusunda zamanı geldiğinde umarım sizinle çalışırız teşekkürler tavsiyeniz için :rolleyes:

// Acta est fabula
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al