wmaraci reklam

nasıl satabilirim yardım & fikir

8 Mesajlar 810 Okunma
wmaraci reklam

DATA DATA ( Tugra ) Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)
Merhaba arkadaşlar

günlük sitemin 1000 tekili var ve hepsi bayanlardan oluşuyor örgü ve el işlerine bakmak için. amacım bu giren 1000 kişiyi gelire dönüştürmek istiyorum bayan iç çamaşırı vesayre gidermi ve nasıl yapabilirim fikirlerinize ihtiyacım var.

wmaraci
reklam

KATLAV KATLAV Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Editör / Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 42 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Bak simdi örgü ve el işleri diyorsun sonra iç çamaşır diyorsun olmaz sen şunu yapacaksın

Tig ip çeşit çeşit iplikler renkli el örgüsü yazma kazak satacsksin %25 bir satış yapabilirsin boyle
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Google AdSense reklamları yerleştirebilirsiniz.Bunun dışında Affialite ile bayan ürünleri satarak gelir sağlayabilirsiniz :)
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)

ka44 adlı üyeden alıntı

Bak simdi örgü ve el işleri diyorsun sonra iç çamaşır diyorsun olmaz sen şunu yapacaksın

Tig ip çeşit çeşit iplikler renkli el örgüsü yazma kazak satacsksin %25 bir satış yapabilirsin boyle

evet hocam haklısınız. örgü işi kazak yelek daha çok gider galiba

Ek Olarak:

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Google AdSense reklamları yerleştirebilirsiniz.Bunun dışında Affialite ile bayan ürünleri satarak gelir sağlayabilirsiniz :)

adsense henüz koymadım yani adsensem yok :(

wmaraci
wmaraci

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Egerki isterseniz benim adsensemi sitenize koyabilirsiniz ay sonunda kac para kazanirsaniz hepsini paypal hesabiniza gonderirim sadece paypal gonderme ucretini siz odersiniz .Ilk ay sizden hicbirsey istemiyorum ikinci ay memnun olursaniz kazancinizdan gonlunuzden kac para koparsa helal edip verirsiniz.Guvenme konusunda guvenebilirsiniz hickimsenin 1 lirasini yemis degilimdir guvenebilirsiniz.Birde tek sartim var reklamlariniza kendiniz tiklamayacaksiniz.Reklamlara sizin tarafinizdan tiklama oldugunu anladigim an reklamlari kaldiririm yinede kac para ucret kazanmis iseniz ucretinizi gonderirim.
RadiKaL

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
Bu 1000 kişi neye göre 1000 kişi, eğer analytics te toplam bin kişi ise Edinme başlığı altından organik ve referans tıklamaları ayır, Organikten geleni baz al derim. (Referanstan gelenleri de ayırabilirsin sosyal medyayı buna ekleyebilirsin). Ama yabancı siteler spamdır onları mutalaka çıkarmalısın

• Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Lojistik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 149 / 112
  • Ticaret 15, (%87)

flatcast adlı üyeden alıntı

Egerki isterseniz benim adsensemi sitenize koyabilirsiniz ay sonunda kac para kazanirsaniz hepsini paypal hesabiniza gonderirim sadece paypal gonderme ucretini siz odersiniz .Ilk ay sizden hicbirsey istemiyorum ikinci ay memnun olursaniz kazancinizdan gonlunuzden kac para koparsa helal edip verirsiniz.Guvenme konusunda guvenebilirsiniz hickimsenin 1 lirasini yemis degilimdir guvenebilirsiniz.Birde tek sartim var reklamlariniza kendiniz tiklamayacaksiniz.Reklamlara sizin tarafinizdan tiklama oldugunu anladigim an reklamlari kaldiririm yinede kac para ucret kazanmis iseniz ucretinizi gonderirim.

teklifinizi değerlendireceğim.

Ek Olarak:

donmezhasan adlı üyeden alıntı

Bu 1000 kişi neye göre 1000 kişi, eğer analytics te toplam bin kişi ise Edinme başlığı altından organik ve referans tıklamaları ayır, Organikten geleni baz al derim. (Referanstan gelenleri de ayırabilirsin sosyal medyayı buna ekleyebilirsin). Ama yabancı siteler spamdır onları mutalaka çıkarmalısın

hocam sosyal hesaplar açtık ama pek bakmıyorum yani ordan hit yok gelen kişilerin hepsi googleden gelen kişiler yani organik hit. aramalar sonucu bulunup giren kişiler.
donmezhasan

kişi bu mesajı beğendi.

ozguroyun ozguroyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 74 / 35
  • Ticaret 10, (%100)
- gecersizdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al