Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Bilgi Arşivi

Rulet Bağımlısı Olmaktan korkuyorum...

Okunmamış 13 Aralık 2018, 00:57
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Meslek: Ön Muhasebe
Ad, Soyad: Ya... De...
Ticaret: 2, 100%
Hergün en az 4K Parayla Rulet oynuyorum bi merak sardı içime şu 5 günde en az 30K param gitmiştir sürekli bir kazanma hevesi ile devam ediyorum her seferinde oynamayacagimi dile getiriyorum ama tekrar tekrar oynuyorum Neden böyle birşey yaptım nereden bulaştım onu da aklım almıyor 2 sene önce zor zar bırakmıştım tekradan başladım ne yapmalıyım sizce is yerinde bile işle ilgilenmeyip bilgisayar da oyun oynamaya başlıyorum bana bir yol gösterecek ve ya akıl verecek birisi var mı ........ zararım çok fazla bilen bilir evi tadilat yapar iken duvardan altın çıkmıştı onların parası ve biraz biriktirdigim para var idi cogunu kaybettim kazanma hevesi ile. ....
Okunmamış 13 Aralık 2018, 01:07

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Si... Us...
Ticaret: 2, 100%
yakupdemir Öncelikle geçmiş olsun , yaptığınız alenen bir itiraf .Her şeyden evvel farklı bir yaklaşım ile başlayayım... Bunun yasal süreci olabilir dikkatli olunuz . Duvardan çıkan altın ( eğer ki 2863 sayılı kanuna aykırı bir durumdaysa ve bildirmeniz gerekiyorsa ) sorun teşkil edebilir .

Oynadığınız kumardan uzak durmanız için bir destek almanızı öneririm en kısa zamanda çünkü ; anlattığınıza göre engel olunamaz bir hale gelmişsiniz . Bu durum günlük yaşantınıza ve ilişkilerine olumsuz yansıyacaktır. Her şeyden önce '' Benden başkaları da var , onlara zarar vermemeliyim '' i aklınıza getirin ve buna göre hareket edin. Bu harcamaların sonunun cepte kalacak 0 kuruş olduğunu aklınızdan çıkartmayın . Ve size hiçbir şey katmayacağını , kumarı kazandığınızda bir sonraki oyunda kesinlikle kaybedeceğinizi getirin aklınıza.

Rulet yerine başka bir şey koyun , tamamen farklı bir oyun oynayın ( yararlı olsun ama ) kafanızı dağıtsın , ruleti düşünmeyin. Sizi ve ailenizi mutlu edecek işler için harcayın . inşAllah kurtulursunuz Yakup Bey .
yakupdemir bunu beğendi.
Www.Genclesiyoruz.Com - Www.Bilimsell.Com

Satılık alan adlarım için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 01:22
pmehmet Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Serbest
Ad, Soyad: Me... Pa...
Ticaret: 7, 100%
Canlı rulet oynuyorsanız onlar hileli haberiniz olsun
Okunmamış 13 Aralık 2018, 01:32
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Ad, Soyad: Al... Oz...
Ticaret: 0, 0%
internetten oynuyorsan büyük geçmiş olsun.. boşuna uğraşma zengin olamazsın olsanda parayı alamazsın aman dikkatli ol .. onun yerine dolara altına yatırım yapabilirsin
Okunmamış 13 Aralık 2018, 01:46
Escalous Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: İşsiz
Ad, Soyad: Ah... Şe...
Ticaret: 3, 100%
Hocam bir kumarhanede oynamanı öneririm. İnternettekiler alenen SCAM.

Bir soğuk su için. İnternetten x sitesinden para kazandım yorumları gördüyseniz onlardan biridir merak etmeyin.

Gidin bir bilgisayar oyununa bağımlılık yapın en azından vakit kaybedin hocam..

Konuyuda kaldırmanızı öneririm.

noktapanel bunu beğendi.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 01:58
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Ad, Soyad: Mu... Ac...
Ticaret: 1, 100%
Allah kolaylık versin inşallah . Elinizdeki kredi kartı veya birikim varsa güvendiğiniz birine teslim edin . Ve sakın size vermemesi gerektiğini söyleyin ona . Eğer bu zamana kadar bir şeyleri satıp buna para yatırmadıysanız yani giden para sadece birikimizden olduysa bunla kendinizi teselli edebilirsiniz . Sonuçta elinizdekilerden de olabilirdiniz. Başka oyun olur , yemek olur , sosyal faaliyet olur , namaz olur . Kendinizi vereceğiniz ya da oyalayacağınız bir iş bulun ve rahatlayın . Bu şekilde inşallah sıkıntıdan kurtulursunuz
Okunmamış 13 Aralık 2018, 02:07
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: webmaster
Ad, Soyad: Ta... Te...
Ticaret: 1, 100%
elindeki herşey bitince bırakıyosun merak etme. o gün geldiğinde borç arıycaksın ama bulamıycaksın. kredi çekeceksin ve çektiğin krediyide bitireceksin. en sonunda sana kalacak olan bir sürü borç ve her ay bankalardan gelen taksidinizi ne zaman ödeyeceksiniz sorusu. battıkça batacaksın. eğer benim gibi şanslıysan kardeşin yada yakınından birisi sana destek olacak. ama şansızsan intiharı düşüneceksin. oynamak yada oynamamak senin elinde. hayatını ister batır istersen o bir günde bitirdiğin 4 bin tl ile bir web sitesi al ve onunla uğraş. web sitesi alır ve kurarsan emin ol kaybettiklerini alırsın. bir yerden başlamış olursun ama oynamaya devam edersen çok değil 3 ay sonra intiharı düşünürsün.
yakupdemir ve Heisenberg0133 bunu beğendi.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 02:20
DRAVR Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Ba... Ku...
Ticaret: 0, 0%
Benim önerim biraz farklı olabilir. Tıpkı sigarayı bırakmak gibi kendinize farklı bir aktivite seçin. Çünkü bir insan aynı anda 2 farklı şeye heyecan duyamıyor.

Örnek olarak neyi seviyorsunuz futbol mu golf mu veya yüzmek yada internet ortamında oyun oynayın yada website açın onunla ilgilenin ya da film izleyin.

Kendinizi başka şeylere yönlendirin. Ama yaptığınız şey sizin için kumar oynamaktan daha heyecanlı gelsin.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 02:44
Cmehmet Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Mü... Yö...
Ticaret: 23, 90%
Şu açıdan bakın hocam. Oynayacak paranız kalmadığında artık bağımlı olmayacaksınız.

Önünüzde iki yol var ya her şeyi kaybedip bağımlılıktan kurtulmak ya da şu an bırakıp kaybettiklerinizi geride bırakmak.

Elbette bir bağımlıda mantık aranmaz bence bağımlılıklardan kurtulmak için en iyi yol dışarıdan destek almak.

Bu sistem şöyle işliyor:

Bir arkadaşınızı ya da büyüğünüzü yanınıza alıyorsunuz. Bağımlılığınızı ona açıklıyorsunuz ve ondan her zaman yanında olmasını istiyorsunuz siz rulete elinizi attığınız an size uçan tekme atıp bayıltıyor bunu yaklaşık olarak 10 bin sefer tekrarladıktan sonra artık bağımlılık ortadan kalkacaktır.

Teşekkürler, saygılar umarım en kısa süre içinde kurtulursunuz.
Heisenberg0133 bunu beğendi.
Okunmamış 13 Aralık 2018, 02:51
fbyazilim Adlı Üyenin Avatarı
Selam.

Ad, Soyad: Ba... Ak...
Ticaret: 21, 96%
Bkz:Kıbrıs Tatili
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Bilgi Arşivi