wmaraci reklam

Rulet Bağımlısı Olmaktan korkuyorum...

14 Mesajlar 4.357 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yakupdemir yakupdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
Hergün en az 4K Parayla Rulet oynuyorum bi merak sardı içime şu 5 günde en az 30K param gitmiştir sürekli bir kazanma hevesi ile devam ediyorum her seferinde oynamayacagimi dile getiriyorum ama tekrar tekrar oynuyorum Neden böyle birşey yaptım nereden bulaştım onu da aklım almıyor 2 sene önce zor zar bırakmıştım tekradan başladım ne yapmalıyım sizce is yerinde bile işle ilgilenmeyip bilgisayar da oyun oynamaya başlıyorum bana bir yol gösterecek ve ya akıl verecek birisi var mı ........ zararım çok fazla bilen bilir evi tadilat yapar iken duvardan altın çıkmıştı onların parası ve biraz biriktirdigim para var idi cogunu kaybettim kazanma hevesi ile. ....

wmaraci
reklam

viarequal viarequal via RequaL Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanat Tarihçisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 245 / 118
  • Ticaret 10, (%100)
yakupdemir Öncelikle geçmiş olsun , yaptığınız alenen bir itiraf .Her şeyden evvel farklı bir yaklaşım ile başlayayım... Bunun yasal süreci olabilir dikkatli olunuz . Duvardan çıkan altın ( eğer ki 2863 sayılı kanuna aykırı bir durumdaysa ve bildirmeniz gerekiyorsa ) sorun teşkil edebilir .

Oynadığınız kumardan uzak durmanız için bir destek almanızı öneririm en kısa zamanda çünkü ; anlattığınıza göre engel olunamaz bir hale gelmişsiniz . Bu durum günlük yaşantınıza ve ilişkilerine olumsuz yansıyacaktır. Her şeyden önce '' Benden başkaları da var , onlara zarar vermemeliyim '' i aklınıza getirin ve buna göre hareket edin. Bu harcamaların sonunun cepte kalacak 0 kuruş olduğunu aklınızdan çıkartmayın . Ve size hiçbir şey katmayacağını , kumarı kazandığınızda bir sonraki oyunda kesinlikle kaybedeceğinizi getirin aklınıza.

Rulet yerine başka bir şey koyun , tamamen farklı bir oyun oynayın ( yararlı olsun ama ) kafanızı dağıtsın , ruleti düşünmeyin. Sizi ve ailenizi mutlu edecek işler için harcayın . inşAllah kurtulursunuz Yakup Bey .
yakupdemir

kişi bu mesajı beğendi.

www.sinanusta.com.tr

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Canlı rulet oynuyorsanız onlar hileli haberiniz olsun

alihanozan1 alihanozan1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 98 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
internetten oynuyorsan büyük geçmiş olsun.. boşuna uğraşma zengin olamazsın olsanda parayı alamazsın aman dikkatli ol .. onun yerine dolara altına yatırım yapabilirsin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam bir kumarhanede oynamanı öneririm. İnternettekiler alenen SCAM.

Bir soğuk su için. İnternetten x sitesinden para kazandım yorumları gördüyseniz onlardan biridir merak etmeyin.

Gidin bir bilgisayar oyununa bağımlılık yapın en azından vakit kaybedin hocam..

Konuyuda kaldırmanızı öneririm.

noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Allah kolaylık versin inşallah . Elinizdeki kredi kartı veya birikim varsa güvendiğiniz birine teslim edin . Ve sakın size vermemesi gerektiğini söyleyin ona . Eğer bu zamana kadar bir şeyleri satıp buna para yatırmadıysanız yani giden para sadece birikimizden olduysa bunla kendinizi teselli edebilirsiniz . Sonuçta elinizdekilerden de olabilirdiniz. Başka oyun olur , yemek olur , sosyal faaliyet olur , namaz olur . Kendinizi vereceğiniz ya da oyalayacağınız bir iş bulun ve rahatlayın . Bu şekilde inşallah sıkıntıdan kurtulursunuz

tayfuntemel tayfuntemel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 65 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
elindeki herşey bitince bırakıyosun merak etme. o gün geldiğinde borç arıycaksın ama bulamıycaksın. kredi çekeceksin ve çektiğin krediyide bitireceksin. en sonunda sana kalacak olan bir sürü borç ve her ay bankalardan gelen taksidinizi ne zaman ödeyeceksiniz sorusu. battıkça batacaksın. eğer benim gibi şanslıysan kardeşin yada yakınından birisi sana destek olacak. ama şansızsan intiharı düşüneceksin. oynamak yada oynamamak senin elinde. hayatını ister batır istersen o bir günde bitirdiğin 4 bin tl ile bir web sitesi al ve onunla uğraş. web sitesi alır ve kurarsan emin ol kaybettiklerini alırsın. bir yerden başlamış olursun ama oynamaya devam edersen çok değil 3 ay sonra intiharı düşünürsün.
yakupdemir Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

https://3dprinter.blog

DRAVR DRAVR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Benim önerim biraz farklı olabilir. Tıpkı sigarayı bırakmak gibi kendinize farklı bir aktivite seçin. Çünkü bir insan aynı anda 2 farklı şeye heyecan duyamıyor.

Örnek olarak neyi seviyorsunuz futbol mu golf mu veya yüzmek yada internet ortamında oyun oynayın yada website açın onunla ilgilenin ya da film izleyin.

Kendinizi başka şeylere yönlendirin. Ama yaptığınız şey sizin için kumar oynamaktan daha heyecanlı gelsin.

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
Şu açıdan bakın hocam. Oynayacak paranız kalmadığında artık bağımlı olmayacaksınız.

Önünüzde iki yol var ya her şeyi kaybedip bağımlılıktan kurtulmak ya da şu an bırakıp kaybettiklerinizi geride bırakmak.

Elbette bir bağımlıda mantık aranmaz bence bağımlılıklardan kurtulmak için en iyi yol dışarıdan destek almak.

Bu sistem şöyle işliyor:

Bir arkadaşınızı ya da büyüğünüzü yanınıza alıyorsunuz. Bağımlılığınızı ona açıklıyorsunuz ve ondan her zaman yanında olmasını istiyorsunuz siz rulete elinizi attığınız an size uçan tekme atıp bayıltıyor bunu yaklaşık olarak 10 bin sefer tekrarladıktan sonra artık bağımlılık ortadan kalkacaktır.

Teşekkürler, saygılar umarım en kısa süre içinde kurtulursunuz.
SosyalAbi Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Bkz:Kıbrıs Tatili

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al