wmaraci reklam
lidertakipci

seohocasını nasıl bilirsiniz

38 Mesajlar 4.915 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
kimse garanti edemez zaten birinci sayfayı , zamanında iyi kastı sitesini bu işin en altından dibinden geldiği için tutuldu ve markalaştı ben 2007 yılından tanırım ve çalışmalarını taktir ederim aam gözümde büyütmedim hiç. kitapları yok satıyormuş ben ona bakmam ben işime yarayacak mı ona bakarım bu ülkede herkes kitap yazabilir. iyi veya kötü işine sadık olan kişiler daha çok tutulur şu an burda bunu bile tartışmak onun marka olduğu gösteriyor :D ama ne yapalım şimdi benim param olsa onunla çalışmam burda konuştuğum iş yaptığım bir kaç kişi çalışmam daha iyi olur tabi benimde kendime birşeyler katmam gerek.
bizim sorunumuz değil diyorsa :D paraya ihtiyacı yoktur.

ben 30 bin tl verdimizi biliyorum bir ay içerisinde yazar kasa kelimesinde gelmek için. geldik ama değdimi hayır :)

wmaraci
reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
SühaMete Yaptığımız bazı diyaloglarda konuşma açısından hiç güven vermediler açıkcası. Ben bir firmaya 10 bin ile 15 bin arasında ücret ödeyip sonrasında istediğim yere gelirse gelir gelmezse gelmez yapacak bir şey yok diyorlar açıkca.
Peki merak ettiğim konu şu şimdi benden gani gani para alıp beni ilk sayfaya yada ilk sıraya çıkartmayacak ise 2 3 4 sayfada olacaksam ben neden seo firması ile çalışayım(genel olarak) seo firmalarının çalışma mantığı nedir?

https://www.ozgurblog.net/

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Sorularla Seo kitabı yazım hataları ve sıradan bilgilerle dolu. Ayrıca bu firma hakkında bir şikayet bu foruma kadar taşındı (whatsapp konuşmaları v.s.). Ben kendilerinin Seozeo kadar profesyonel olmadıklarını düşünüyorum.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

SühaMete Yaptığımız bazı diyaloglarda konuşma açısından hiç güven vermediler açıkcası. Ben bir firmaya 10 bin ile 15 bin arasında ücret ödeyip sonrasında istediğim yere gelirse gelir gelmezse gelmez yapacak bir şey yok diyorlar açıkca.
Peki merak ettiğim konu şu şimdi benden gani gani para alıp beni ilk sayfaya yada ilk sıraya çıkartmayacak ise 2 3 4 sayfada olacaksam ben neden seo firması ile çalışayım(genel olarak) seo firmalarının çalışma mantığı nedir?

Kelimenin zorluğuna göre ilk sayfa garantisi alınabilir, fakat dediğim gibi sizin ilginizi de görmek istiyor seocu anlaşmayı bağlarken. Günde onlarca teklif mesajı iletiyorlardır birileri istedikleri en en iyi müşteri profiline uyacaktır. Siz uymuyorsanız onların sorunu değil açıkçası. Fakat tavır tartışılır, o konuda diyeceğim şeyler dediğim gibi bende kalsın.

O kadar para ödenip de ilk sayfada olmamak sıkıntı olur zaten, ona göre anlaşma yapılır. Eğer ki baştan savma konuşuyorsa o kişi bu zaten büyük sıkıntı. Sizi anladı ve teklifini dediğiniz şekilde verdiyse hoş değil. Ancak size verilen teklifi belki siz yanlış anlamış olabilirsiniz o da ihtimal dahilinde.

Büyük firma ile çalışmak başka, işinize gelirse hocam. Bana da mail atarsanız ben de teklifimi verebilirim fakat dediğim gibi zorluğu fazla olan kelimeler bana pm attıklarınız. Öyle lak diye ilk sıra garantisi vermek ahmaklık olur. Önce yükselme garantisiyle ilk sayfa dersin. İlk sayfa olmadıkça ücret almazsın, sonra da ücret ilk 3'e kayar gene ilk sıra değil. Siz sektördeki senelerce duran siteleri birkaç ayda geçemezsiniz haliyle.

wmaraci
wmaraci

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
SühaMete dediklerinize kesinlikle katılıyorum. Kafamı karıştıran olay ise bana gönderilen bir fiyat meblasında sitenin nereden nereye geleceğini tam kestiremiyorum. Bu konuda tam bir açıklama yok . Bu konu ile alakalı detaylı bir mail attım ve cevap bekliyorum.

https://www.ozgurblog.net/

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

Arestr adlı üyeden alıntı

Hocam konuyu hortlatmak gibi olmasında konu başlığı rahmetliyi nasıl bilirdiniz gibi bir şey olmuş gülümsettiniz :)

ahaha :D bende iyi bilirdik demek için gelmiştim valla :D

konuya gelecek olursak; seohocasi gerçekten işinin ehli..
Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

SühaMete dediklerinize kesinlikle katılıyorum. Kafamı karıştıran olay ise bana gönderilen bir fiyat meblasında sitenin nereden nereye geleceğini tam kestiremiyorum. Bu konuda tam bir açıklama yok . Bu konu ile alakalı detaylı bir mail attım ve cevap bekliyorum.

:)

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)

ZirveSEO adlı üyeden alıntı

Seo şirketi olarak Reknova tavsiyemdir. Seo kelimesinde bitane site var ilk sayfada "dolan"an ona bulaşma derim !

reknova link???

s

teknik4 teknik4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
2 yıl kadar önce kendilerinden bir iş için teklif almıştık, ancak aynı sektörde başka bir site için çalıştıklarından dolayı bizi kabul etmeyeceklerini belirttiler. Saygı duydum. Sadece şu tavırlarından, müşterisini önemsemesinden dolayı güvenilir bir firmadır bence.
Fiyat politikası ya da yukarıda ki durumlar hakkında bir şey diyemem, herhalde o şartlar altında çalışıp çalışmamak görecelidir.

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
SEO konusunda çok bilgim olmadığı dönemlerde elitmedya ile çalışmıştım. Ben o dönemde haklarında haksız yargıda bulundum. Bu yüzden kendilerinden özür de diledim. Şimdi tekrar böyle bir ihtiyacım olsaydı yine onlarla çalışırdım. Kesinlikle öneririm neden mi?

1- Kendi özgüvenleri yüksek. 1 adet anahtar kelime veriyorsunuz. O 1 anahtar kelimede ilk sayfaya gelene kadar sizden herhangi bir ücret talep etmiyorlar.

2- İlk verdiğiniz kelimede ilk sıraya geldikten sonra 2 anahtar kelime daha veriyorsunuz ve ücretlendirme oradan başlıyor. Veya en başından 3 kelime verip %50 peşin kalanı da ilk sayfaya çıkıldıktan sonra ödeyebiliyorsunuz. Garantili çalışıyorlar.

3- Sözleşme yapıyorlar ki bu güven verme açısından da önemli.

4- Rakamları piyasa ortalamasının çok altında. Fiyat garantileri de başarılı.

Sahibide @byboo nickli arkadaştı sanırım. Dileyen kendisiyle de görüşebilir.

Benim için kriter en iyi olması değil benim işimi en iyi yapmasıdır.

Saygılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al