wmaraci reklam

Vergi Levhası ile Kredi alabilir miyim ?

19 Mesajlar 47.093 Okunma
wmaraci reklam

Laciverta Laciverta Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Ticaret
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba.

Kredi başvurusu ile ilgili sizden bilgi almak istiyordum. Bu sorumun karşılığı olarak BANA TC KİMLİK NUMARANIZ İLE BAŞVURUN cevabını yazmayın bu durumda kredi almakta sorun yaşıyorum sebebi ise şimdi ben esnafım Ağır vasıtaların yedek parçalarının toptan satışını yapıyorum ve yaklaşık 7 aydır da bir bankadan kredi kartı kullanıyorum kredi kartımın ödemelerini her zaman ödüyorum bir sorunum olmadı ama ilk kredi kartını aldığımda tecrübesizliğimden dolayı kredi başvurusunda bulundum ve bir kaç kez üst üste bulundum ayrı bankalardanda bulundum bana verdikleri cevap biraz kredi kartlarınızı kullanın zaman geçsin gelin verelim oldu . Ama sonra gidip başvurduğumda bana verdikleri cevap şuydu çok fazla kredi alma başvurusu denemsinde bulunmuşsunuz bu sorun yaratıyor ve sanırım bir 6 ay kredi başvurusunda bulunmamam gerekiyormuşki alayım. şimdi ben o kredi başvurulaırnın hepsini bireysel kredi başvurusunda bulundum ama şimdi ise iş yerim üzerinden iş yerim için kredi başvurusunda bulunmak istiyorum bu durumda benim şahsi kredi başvurularım bunada engel olur mu ? kendi vergi levham ve gelir belgelerimle kredi almam mümkün mü ?

wmaraci
reklam

ctylmz ctylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek insaat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğim kadarıyla, online ve mesaj yolu ile yapılan kredi başvurularında genelde evet cevabı veriliyor mesaja ancak bankaya gidildiğinde ise aksi olabiliyor.
Bu yüzden mümkün olduğu kadar online ve mesaj yolu ile başvuru yapılmamalı.
Konuya gelicek olursak senin bireysel başvuruların bireysel kredi başvurularında engel olur, ancak firma için başvuracaksan Kuveyk bankasına gitmeni öneririm kurumsal kredi olanakları ve çözümleri onlarda daha fazla ve red cevabı alma olasılığın çok düşük.
Bireysel başvuruların firma için başvurduğunda sana bir engel teşkil etmeyecektir.

• Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Ticaret
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ctylmz adlı üyeden alıntı

Bildiğim kadarıyla, online ve mesaj yolu ile yapılan kredi başvurularında genelde evet cevabı veriliyor mesaja ancak bankaya gidildiğinde ise aksi olabiliyor.
Bu yüzden mümkün olduğu kadar online ve mesaj yolu ile başvuru yapılmamalı.
Konuya gelicek olursak senin bireysel başvuruların bireysel kredi başvurularında engel olur, ancak firma için başvuracaksan Kuveyk bankasına gitmeni öneririm kurumsal kredi olanakları ve çözümleri onlarda daha fazla ve red cevabı alma olasılığın çok düşük.
Bireysel başvuruların firma için başvurduğunda sana bir engel teşkil etmeyecektir.

Yukarda da belirtiğim gibi çok fazla başvuruda bulunmuştum başlangıçta Bunlar online ve Mesaj yoluyla oldu çoğu sonra birebir görüşmelerde ise bana dedilerki biraz kredi kartımızı kullanın gelin verelim. daha sonra gittiğimd ebana dedikleir şey şuydu çok fazla başvru isteğinde bulunmuşsunuz bu yüzden red ediliyor. Ama sanırım sizin dediğinize göre Kuvet bankası iş yeri üzerindne talep edeceğim bir kredi başvurusuna benim bireysel başvurularımı sorun etmeden değerlendirmeye alabilir öyle mi ?

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek insaat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Laciverta adlı üyeden alıntı

Yukarda da belirtiğim gibi çok fazla başvuruda bulunmuştum başlangıçta Bunlar online ve Mesaj yoluyla oldu çoğu sonra birebir görüşmelerde ise bana dedilerki biraz kredi kartımızı kullanın gelin verelim. daha sonra gittiğimd ebana dedikleir şey şuydu çok fazla başvru isteğinde bulunmuşsunuz bu yüzden red ediliyor. Ama sanırım sizin dediğinize göre Kuvet bankası iş yeri üzerindne talep edeceğim bir kredi başvurusuna benim bireysel başvurularımı sorun etmeden değerlendirmeye alabilir öyle mi ?

Evet doğru anladınız ki zaten kuveyk türk bankası genelde firma ve kuruluş kredilerine odaklı çalışıyor herhangi bir engeliniz yoksa ( online ve mesaj yolu ile başvurularınız hariç) öutlaka olumlu sonuç alırsınız.

wmaraci
wmaraci

WNLServers WNLServers SOFTLAYER-OVH-REDSTATION Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim Firması Sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Evet doğru anladınız ki zaten kuveyk türk bankası genelde firma ve kuruluş kredilerine odaklı çalışıyor herhangi bir engeliniz yoksa ( online ve mesaj yolu ile başvurularınız hariç) öutlaka olumlu sonuç alırsınız.

Kobisiniz her banka size leasing veya kredi verir aslı astarı yok bu anlattığınızın. Direk sorunsuz kredi verecek ilk banka HSBC.

• Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Ticaret
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler şansımı deneyeceğim bir , sonuçu paylaşırım sizlerle.

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek insaat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

WNLServers adlı üyeden alıntı

Kobisiniz her banka size leasing veya kredi verir aslı astarı yok bu anlattığınızın. Direk sorunsuz kredi verecek ilk banka HSBC.

Asl astarı yok mu? :) 7 yldır kuveyk le çalışıyorum ve daha öncede birebir tecrübe ettiğim için cevap yazdım!

WNLServers WNLServers SOFTLAYER-OVH-REDSTATION Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim Firması Sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Asl astarı yok mu? :) 7 yldır kuveyk le çalışıyorum ve daha öncede birebir tecrübe ettiğim için cevap yazdım!

Siz Kuveyt Türk'ü sallayın HSBC ye gidin görün :)

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)

7 yıldır Kuvek ile çalışıyorsun da Kuveyk diye bir banka yok.
Kuveyt Türk olmasın o? Hani 7 yıldır çalışıyorsun ya.

--------------------------

Yukarıdaki sebeplerden dolayı kobi kredisi çekerken bir sorun çıkmaz sadece başvuru süresi uzar.

• Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek insaat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

MMO Biti adlı üyeden alıntı

7 yıldır Kuvek ile çalışıyorsun da Kuveyk diye bir banka yok.
Kuveyt Türk olmasın o? Hani 7 yıldır çalışıyorsun ya.

--------------------------

Yukarıdaki sebeplerden dolayı kobi kredisi çekerken bir sorun çıkmaz sadece başvuru süresi uzar.

Ne o bişiler zoruna gitmiş gibi harf hatalarıma saldırıyosun?
Senin muhattabınmıyım ben?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al