wmaraci reklam

Yandex Mail

9 Mesajlar 915 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Arsmt Arsmt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek E-Ticaret ve Pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Merhabalar,

Arkadaşlar sitesinde düzenleme yaptığımız bir müşterimizin mail adresi yaklaşık 5,6 ay önce kurulurken açılmış info. ve kendi adına 2 mail adresi mevcut. Kendileri bize yeni mail adresi eklememizi söylediler iki hesaptan'da baktığımızda kurum.yandex sayfasında alan adı kısmında bulunmuyor. Yani yeni hesap oluşturamıyoruz ve alan adının bulunduğu maili ne yazık ki bulamıyoruz.

Bunun için nasıl bir yol izleyebiliriz? Önerileriniz ve yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

wmaraci
reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
webmail.alanadi.com adresine girmeyi denediniz mi?

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Onda zaten bir sıkıntı yok, biz yandex ana hesabımızı bulamadığımızdan yeni hesap yandex üzerinden oluşturamıyoruz. Mailler hostingde yetersiz, yandex iyi bir depo sağlıyor ve kullanımı kolay.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Ana yandex hesabını bulmadan işin çok zor. Bildiğim kadarı ile alan adı bir hesapta kayıtlı ve aktifken başka hesaba kayıt edilemiyor. Ne yapın ne edin yandex hesabını bulmaya çalışın yada son çare alan adının yönlendirmesini iptal edip bir kaç gün sonra yeni bir yandex hesabına kayıt etmeye çalışın olacağını sanmıyorum ama başkada bir fikir gelmiyor aklıma. Kurum tarzı bir mail olduğu için hiç bir yerden hangi yandex hesabına kayıtlı olduğunu göremezsiniz. En azında ben en eski kullanıcılarındanım halen böyle bir şey görmedim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Siteyi ilk yapan arkadaş normalde kaç mail gerekiyor diye sorması gerekli, hepsini oluşturması lazım. Ayrıca bu ana hesap bunu kaydedin demesi'de gerekli ama ne yazık ki bazıları çok baştan savma iş yapıyor.

owuzan owuzan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 82 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Başka bir kurumsal yandex mail hesabı açıp siteyi tekrardan doğrulayın. Önceki doğrulamasa ana dizine html dosyası yüklediyseniz onu silin ve yeni vereceği html dosyasını yukleyin. Eski mail adreslerini yine aynı şifre ile acın ve giriş yapıp doğrulayın. Daha sonra yeni açmak istediğiniz mail adresini yandex üzerinden acabilirsiniz.
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Yazılım Blogu: https://oguzhan.dev/

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Tam olarak anlayamadım ama? owuzan

owuzan owuzan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 82 / 59
  • Ticaret 4, (%100)

Arsmt adlı üyeden alıntı

Tam olarak anlayamadım ama? owuzan

Şimdi anladığım kadarıyla bir site uzantısıyla yeni bir mail almak istiyorsunuz ama alamıyorsunuz. Ör: mail@siteadresi.com

Daha önceden 2 tane mail adresi alınmış Yandex Kurumsal üzerinden ama artık Yandex Kurumsal'da açtığınız mail adresinizi unuttunuz. Yani örnek vermek gerekirse arsmt@yandex.com gibi bir mail adresiniz vardı ve bu adresin üzerinde Yandex Kurumsal üzerinde kendi sitenizi kaydettiniz ve site adınızla mail adresleri aldınız.

Şimdi site adresinizi Yandex Kurumsala kaydetmek için sitenin sizin olduğunu doğrulaması gerekiyor ve bunun için de size bir kod ve içim veriyor. Bir HTML dosyası içine de o kodu girip hostiniginizde ana dizine koymanızı istiyor ki sitenin sizin olduğunu doğrulayabilsin.

Ben de diyorum ki madem arsmt@yandex.com(böyle değildir tabi ben sizin kullanıcı adınızı yazdım sadece) gibi bir mail adresinizi unuttunuz: Ana dizin üzerinden Yandex'in verdiği HTML'i kaldırın ve yeni bir Yandex Kurumsal hesabı açarak sitenizi tekrar doğrulayın. Tekrar doğrulamak için de yeni vereceği HTML dosyasını ana dizine atın ve yapılmadıysa MX kaydınızı yapın. Ama daha önce de Yandex üzerinden aldığınız için mail adreslerini muhtemelen MX kaydı mevcuttur. O yüzden sadece sitenizi doğrulamanız yetecektir.

Son olarak daha önceki kaydınızda açtığınız mail adreslerini bu kurumsal hesabınız üzerinden tekrardan açın ve giriş yapıp doğrulayın. Daha sonrasında istediğiniz kadar site uzantılı mail adresi açıp kullanabilirsiniz.
Arsmt

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Yazılım Blogu: https://oguzhan.dev/

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
owuzan Bakalım sanırım sorunu halletim, birkaç yöntem ile ana mail adresine dair birkaç ipucu buldum. Yardım için çok sağ ol dostum.
owuzan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al