freelance iş ilanları

Yeni Açılan Web Sitemiz İçin Önerilerinize İhtiyacımız Var!

8 Mesajlar 714 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba Arkadaşlar!

Yeni bir oluşum içinde olduğumuz web sitemiz ile ilgili sizlerden fikir almak istiyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz!

Link vermeyelim şimdilik, ama sitemizin adı ReklamCinim şeklinde. Bunu sizce nasıl değerlendirebiliriz?

Neler ekleyip neler çıkarabiliriz?
Nasıl bir portföy oluşturabiliriz?
Ne tür kategoriler ekleyebiliriz?

Bu sitedeki amacımız, İnternet, Sosyal Medya, Kurumsal ve Bireysel Rklamcılık alanları ile ilgili potal tarzı bir sistem oluşturmak.

Fikir ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
reklam

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
Hocam açıkça söylemek gerekirse bu alan adından bir şey olmaz gibi gözüküyor. Sosyal medya v.b şeyler ile ilgili şeyler paylaşsanız alan adı uygun değil. Reklam firması açsanız isim fazla şirket ismi olacak gibi değil dağa çok oyuncinim v.b şeylere benziyor. Ama umudunuzu yitirmeyin sadece alan adından herşey başlamaz.

• Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)

berkakalinn adlı üyeden alıntı

Hocam açıkça söylemek gerekirse bu alan adından bir şey olmaz gibi gözüküyor. Sosyal medya v.b şeyler ile ilgili şeyler paylaşsanız alan adı uygun değil. Reklam firması açsanız isim fazla şirket ismi olacak gibi değil dağa çok oyuncinim v.b şeylere benziyor. Ama umudunuzu yitirmeyin sadece alan adından herşey başlamaz.

Görüşünüz için teşekkür ediyoruz @berkakalinn biz yeni oluşturduk sitemizi, amacımız reklamlar hakkında açıklayıcı, bilgilendirici içerikler oluşturabilmek. Sizin görüşünüze de saygı duyuyoruz. Tekrardan teşekkürler..

bankagundem bankagundem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 8 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

hocam sizin sitede ismine bakınca sanki kendisi vücut geliştiriyomuş gibi :) ya da siz mi geliştiriyosunuz üye olanların kini ?

igunayCOM nick li üye size alan adım tutar mı diye sormamış önerileriniz nedir demiş böyle karamsarlıkla insanların hayalleri ile oynamayın bence !!! Sağlıcakla

www.fikirbuldum.net İş Fikirleri,Hediye Fikirleri,Bayilik Veren Firmalar
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

bankagundem adlı üyeden alıntı

hocam sizin sitede ismine bakınca sanki kendisi vücut geliştiriyomuş gibi :) ya da siz mi geliştiriyosunuz üye olanların kini ?

igunayCOM nick li üye size alan adım tutar mı diye sormamış önerileriniz nedir demiş böyle karamsarlıkla insanların hayalleri ile oynamayın bence !!! Sağlıcakla

Hocam ben tutmayacak diye bir şey değil demedim evet yıllardır vücut geliştiriyorum. Sadece görüşümü belirttim, hayaller ile bir ilgisi yok bence ?

fikiryamaci fikiryamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 25 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bence domain uygun. Zengin içerikle siteyi besler ve biraz da profesyonelce işinizi yaparsanız başarılı olabilirsiniz.

Bir de daha önce de başka yerde domainle ilgili düşüncemi yazmıştım yine tekrarlamak istiyorum. Öyle büyük siteler var ki şu an, domainleri ilk başta bizim için çok saçma gelir ama adamlar yürümüş gitmiş. Hepimiz hayranlıkla onlara bakıyoruz ve aynı tarzda site sahibi olmaya çalışıyoruz. Sözün özü iyi domain iyi bir başlangıç olabilir ama iyi bir son olmayabilir. Çünkü çok iyi domainlere sahip olup da beş para etmez projeleri olan çok adam var. Ve hala yerlerinde sayıyorlar.
igunayCOM

kişi bu mesajı beğendi.

Yeni projeler peşinde

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Görüşünüz için teşekkür ediyoruz @berkakalinn biz yeni oluşturduk sitemizi, amacımız reklamlar hakkında açıklayıcı, bilgilendirici içerikler oluşturabilmek. Sizin görüşünüze de saygı duyuyoruz. Tekrardan teşekkürler..

Hocam aslında @bankagundem haklı olabilir. Biraz karamsar davranmış olabilirim :) ancak unutmayın facebook'un anlamı yüz defteri demek ve şuanda milyonlarca kişi kullanıyor. Reklamcinim'den google adsanse ve başka firmaların reklam anlatımlarını yapabilirsiniz.

• Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)

fikiryamaci adlı üyeden alıntı

Hocam bence domain uygun. Zengin içerikle siteyi besler ve biraz da profesyonelce işinizi yaparsanız başarılı olabilirsiniz.

Bir de daha önce de başka yerde domainle ilgili düşüncemi yazmıştım yine tekrarlamak istiyorum. Öyle büyük siteler var ki şu an, domainleri ilk başta bizim için çok saçma gelir ama adamlar yürümüş gitmiş. Hepimiz hayranlıkla onlara bakıyoruz ve aynı tarzda site sahibi olmaya çalışıyoruz. Sözün özü iyi domain iyi bir başlangıç olabilir ama iyi bir son olmayabilir. Çünkü çok iyi domainlere sahip olup da beş para etmez projeleri olan çok adam var. Ve hala yerlerinde sayıyorlar.

Değerli görüşünüz için çok teşekkür ediyorum hocam. Söyledikleriniz dikkate alınacaktır.

Ek Olarak:

Hocam aslında @bankagundem haklı olabilir. Biraz karamsar davranmış olabilirim :) ancak unutmayın facebook'un anlamı yüz defteri demek ve şuanda milyonlarca kişi kullanıyor. Reklamcinim'den google adsanse ve başka firmaların reklam anlatımlarını yapabilirsiniz.

Yapmak istediğimiz tam olarak böyle birşey hocam. Aklımızdaki kategoriler, konuyu açtığımda belirttiğim gibi. Alt kategori olarak ise Adwors, Adsense reklam anlatımları tarzı makale ağırlıklı bir şablon veya portal oluşturabilmek. Buraya konuyu açmamızın nedeni de burada daha profesyonel arkadaşlardan fikir edinmek. Yüz kere sor bir kere yap mantığıdır yani.

Değerli görüşleriniz için tekrar teşekkür ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al