wmaraci reklam

Aldığım Domain Esb Engelli Çıktı Yardım

4 Mesajlar 962 Okunma
wmaraci reklam

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşlar merhabalar;

Forumdan bir arkadaş yaklasik 1 ay önce name.com üzerinden bakiyesine karşılık uygun domain regleyebileceğine dair bir konu açmıştı.
Belirttiğim domaini arkadaşın hesabı üzerinden aldık 1 hafta sonra arkadaş benim hesabıma domaini gönderdi. Şuan whois bilgilerinde de benim bilgilerim bulunuyor.

Domain ile düşündüğüm projemi hayata geçirmek için gerekli kurulumları (wordpress) yaptım. Ancak bir kaç gün önce farkettim ki domain i http://www.sitemiz.com olarak cagirdigimizda ESB engeli yediğini gördüm. Site https://sitemiz.com olarak çağrıldığında engelsiz olarak siteye giriş yapıyor. E-devlet üzerinden sorgulattigimda ise

SAMSUN 2. SULH CEZA HAKİMLİĞİ Karar Tarihi : 01/02/2016

Arkadaşlar domainin benden önceki sahibi es-cort sitesi olarak kullanmış. Site şuan tamamen legal bir site. Daha yeni adsense alındı. Kadın hastalıkları yemek tarifleri gibi yaşam kategorisinde yer alan bir platform .Bu durumu nasıl cozebilirim ? Bu engeli kaldırmam mümkün mü ? Ayrıca domain yüzünden benim başım agrimaz değil mi ? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Ağırmaz Bilişime Git Site Temiz vs. vs. anlat durumu kaldırsınlar engeli

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
dump3cz hocam biraz önce esb yi aradım SAMSUN 2. SULH CEZA HAKİMLİĞİ ile görüşeceksiniz. İtiraz etmeniz gerekecek muhtemelen diyor.Bizim yapabileceğimiz bişey yok onlar kaldır derse kaldırabiliriz diyor. SAMSUN 2. SULH CEZA HAKİMLİĞİ 75 kere aradım telesekreter perseonellerimiz şuan meşguldür yanıtı veriyor kafayı yiyeceğim. Bilişim kesin çözer mi acaba sonuçta ilgim alakam olmadığı bir dönemde domainin eski sahibi yüzünden engel yemiş domain.

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
bimerden başvuru yapın kesin sonuç alırsınız

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al