wmaraci reklam

İlan sitesi

4 Mesajlar 1.218 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
Ben bir konuda ilan sitesi açmak istiyorum. blogger tabanlı, ilan scripti kullanmadan ve üyeliksiz olacak. İlanları iletişim yoluyla gönderecekler ben de onayladıktan sonra kendim yazacağım ilanları. Merak ettiklerim;
Şimdi siteyi açtık ilanlardaki ürünleri alıcı ve satıcılar kendi aralarında kendi e-mail hesaplarından görüşüp pazarlık vs. alım satım yapsa yani site üzerinden alım satım olmayacak.
1-) Alım satım işlerinde **************lık olursa benim sitem mi sorumlu tutulur (sonuçta kendi aralarında kendi e-mail adreslerinden alım satım yapacaklar)?
2-) İstediğim ürün hakkında ilan sitesi açabilir miyim? yani birisi mesela araba ilanları sitesi açtı diye ben açamaz mıyım yani böyle durumlarda telif hakkı olur mu?
3-) İlan sitelerinin başka yasal sorumlulukları var mı?

wmaraci
reklam

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Yanlış sorular soruyorsun. Sorman gereken soru şu:
- Sahibinden, gitti gidiyor gibi üzerine sorumluluk alan, yıllanmış, marka değeri taşıyan ilan siteleri varken, blogger tabanlı, hiç bir sorumluluk kabul etmeyen, ilan girme sistemi olmayan bir site açarak ne kadar başarılı olabilirim?

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)

Kurşun Kalem adlı üyeden alıntı

Yanlış sorular soruyorsun. Sorman gereken soru şu:
- Sahibinden, gitti gidiyor gibi üzerine sorumluluk alan, yıllanmış, marka değeri taşıyan ilan siteleri varken, blogger tabanlı, hiç bir sorumluluk kabul etmeyen, ilan girme sistemi olmayan bir site açarak ne kadar başarılı olabilirim?

düşüncen doğru ama vereceğim ilanlar o sitelerde bulunmuyor ve bu ilan kategorisi sadece 1 sitede var oda meşhur bi site değil

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Blogger tabanlı ve dediğin sistemle sen de pek meşhur olamazsın. Öncelikle insanlara güven vermen lazım ki bu şekilde o güveni vermen mümkün değil.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al