wmaraci reklam

telif hakkında

8 Mesajlar 1.411 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
Şimdi sitemde özlü sözler facebook twitter gibi sitelerde paylaşılan sözleri paylaşsam telif hakkı var mı bu sözlerin? Birde fıkraların bilmecelerin telif hakkı var mı?

wmaraci
reklam

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Tabiki hayır sözü,yazıyı veya resimi tescil etmiş olmalı hiç bir sıkıntı olmaz.

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

zekican09 zekican09 Gelirli Siteler Alınır PM Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 4 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

Kumrat adlı üyeden alıntı

Tabiki hayır sözü,yazıyı veya resimi tescil etmiş olmalı hiç bir sıkıntı olmaz.

telif hakkıyla korunan içerikleri sorgulayabileceğimiz bir yer bilimiyomusunuz?

PC: Sony Vaio
Konsol: Playstation 4 Pro
Telefon: Samsung J7 Prime
Blog: ...

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Marka olarak http://online.tpe.gov.tr/trademark/servlet/TMSearchServlet
Burdan sorgulata bilirsiniz ama yazı, resim veya içerikleri sorgulatmak imkansız kimse kolay kolay yazdığı yazıyı veya başka bişeyi tescil etmez kurumsal firmalar resimlerini tescil ettirir. Normal kullanıcılar yazdığı içeriği tescil ettirmez. Kurumsal firmaların içeriğine bulaşılmadığı sürece sıkıntı olmaz, ben çok yaşadım. Digiturk,elemanonline,delonghi ve daha nicesi ile avukatlık olduk hellettik sonra meseleri, yani hiç bir sıkıntı olmaz tescil etmiş olmalı facedeki fotorafıda kimse tescil ettirmez

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Sorun yaşamazsın
Ortada bir eser müzik sinema filmi yada reklam filmi gibi konularda değilse sorun yaşamazsın
Sitenin altına not olarak ekleyip mail adresi yazarsan problem olan konularda sana hak Sahibi ulaşır sende silersin.

Ek Olarak: Sorun yaşamazsın
Ortada bir eser müzik sinema filmi yada reklam filmi gibi konularda değilse sorun yaşamazsın
Sitenin altına not olarak ekleyip mail adresi yazarsan problem olan konularda sana hak Sahibi ulaşır sende silersin.

suskun009 suskun009 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Şuan işsiz...
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 127 / 85
  • Ticaret 17, (%88)
Herkese teşekkürler. O yazıları biliyorum sitenin altına yazılan 5651 sayılı yasaya göre yazan geçerliliği varm I o yazıların bir de o kanunda değişiklik falan yapıldı sanırım son günlerde

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
telif hakkı olayları çok garipleşmeye başladı şu sıralar neye telif vereceklerini şaşırmışlar. Benim sitemde bir diziye ait kendi fikirlerimle yazdığım özet konunun üstüne orijinal kendi sitesine giden yazıya bile telif uyarısı geldi. Konun içinde sadece yazı var birde orijinal sitesine giden link. onun için iyice kusura bakmayın mala bağlamış bir sistem var her şey telif olabilir

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

Untouchable adlı üyeden alıntı

telif hakkı olayları çok garipleşmeye başladı şu sıralar neye telif vereceklerini şaşırmışlar. Benim sitemde bir diziye ait kendi fikirlerimle yazdığım özet konunun üstüne orijinal kendi sitesine giden yazıya bile telif uyarısı geldi. Konun içinde sadece yazı var birde orijinal sitesine giden link. onun için iyice kusura bakmayın mala bağlamış bir sistem var her şey telif olabilir

youtube ta bile oluyor o :) ben kendim gitar çaldığım için kanalımda coverlarımı paylaşıyorum. geçenlerde bir grubun coverını yapıp paylaştım direk telif hakkı ihlali mesajı aldım. üstelik bu grubun internette milyonlarca coverları geziyordu.

ayrıca özlü sözlerin falan telif hakkı yok. zaten o siteler reklamlarla para kazanmak için açılmıştır. zaten adamın sana dava açacak parası yok öğrenci insanlar açıyor o siteleri. telif hakkı mı alacak bir de ona :) dert etmeyiniz
suskun009

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al