wmaraci reklam

İnternet Ortamında Küfür Hakkında

47 Mesajlar 6.836 Okunma
wmaraci reklam

Helix Helix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

dbatasarim adlı üyeden alıntı

Uğraşmaya değmez mahkeme hep ileri tarihe atar bu durumlarda 1 2 yıl sonrada kapanır.

Bilmiyorum ama şuan gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Bu konuda düzenlemenin yapılması gerekiyor ozaman...

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Sokaktan bulun birilerini koyun cebine biraz para ağzını burnunu dağıtsınlar. En etkili yöntem budur. Bugüne kadar 50 tane konu gördük sizin gibi bir an galeyana gelip "küfür davası hakkında" diye konu açanları. Ertesi hafta unutulacak şeyler bunlar. Şuan sinirliyseniz dediğim gibi bulun birilerini adamın dilini hediye paketi yaparlar...

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Sokaktan bulun birilerini koyun cebine biraz para ağzını burnunu dağıtsınlar. En etkili yöntem budur. Bugüne kadar 50 tane konu gördük sizin gibi bir an galeyana gelip "küfür davası hakkında" diye konu açanları. Ertesi hafta unutulacak şeyler bunlar. Şuan sinirliyseniz dediğim gibi bulun birilerini adamın dilini hediye paketi yaparlar...

Orası öylede sizde çok güzel örnek oluyorsunuz :D Şimdi karşıdaki adam bulunduğum memlekette değil.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Helix adlı üyeden alıntı

Orası öylede sizde çok güzel örnek oluyorsunuz :D Şimdi karşıdaki adam bulunduğum memlekette değil.

Hiç problem değil, biraz fazla ücret ödeyerek uzaylıları bile dövdürebilirsiniz. Yeter ki işi bilin. O adamlar akşama kadar aç yatıyorlar, birilerinin önünü kesip 1 lira alacağına birilerinin dilini kesip 100 lira almayı tercih ederler.

Not: Gidip dilini kesin falan demeyin, sizin dilinizi keserler :) Sadece lafın gelişi bir örnek o.

wmaraci

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Hiç problem değil, biraz fazla ücret ödeyerek uzaylıları bile dövdürebilirsiniz. Yeter ki işi bilin. O adamlar akşama kadar aç yatıyorlar, birilerinin önünü kesip 1 lira alacağına birilerinin dilini kesip 100 lira almayı tercih ederler.

Not: Gidip dilini kesin falan demeyin, sizin dilinizi keserler :) Sadece lafın gelişi bir örnek o.

eed eed :D

Nese konu kiltilenebilir. Alacağımız kadar bilgi aldık zaten.

Ek Olarak: Yayında ve yapımda yardımcı olup emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.. :D

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Helix adlı üyeden alıntı

eed eed :D

Nese konu kiltilenebilir. Alacağımız kadar bilgi aldık zaten.

Boş bilgiler onlar, kağıt üzerinde geçerli şeyler. Kaç tane hakaret davası gördün böyle birebir? Büyük insanlara açılan davalardır para koparmak için. Sen karşı taraftan ne alacaksın? Adam hapishaneden çıkar gelir daha beter sonuçlar ortaya çıkar. Siz temel olarak gidilir dava açılır duruşma olur adam hapse gönderilir diye biliyorsunuz. O bilmediğiniz detaylar kendi kendinize daha fazla küfür etmenizi sağlayacak. Yakın zamanda saldırıya uğrayan boynundan bacağından ve birçok yerinden bıçaklanan alt komşunun davası 4 yıl sürdü. Sonra noldu biliyor musun? O bıçaklayan çocuğun babası gelip yok askere gidecek yok üniversite birşeyler birşeyler anlattı, hastahane masraflarını karşıladı 250 lira gibi bir parayı komşunun cebine koydu dava bitti.

Dava açmayacağını hepimiz biliyoruz...

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Boş bilgiler onlar, kağıt üzerinde geçerli şeyler. Kaç tane hakaret davası gördün böyle birebir? Büyük insanlara açılan davalardır para koparmak için. Sen karşı taraftan ne alacaksın? Adam hapishaneden çıkar gelir daha beter sonuçlar ortaya çıkar. Siz temel olarak gidilir dava açılır duruşma olur adam hapse gönderilir diye biliyorsunuz. O bilmediğiniz detaylar kendi kendinize daha fazla küfür etmenizi sağlayacak. Yakın zamanda saldırıya uğrayan boynundan bacağından ve birçok yerinden bıçaklanan alt komşunun davası 4 yıl sürdü. Sonra noldu biliyor musun? O bıçaklayan çocuğun babası gelip yok askere gidecek yok üniversite birşeyler birşeyler anlattı, hastahane masraflarını karşıladı 250 lira gibi bir parayı komşunun cebine koydu dava bitti.

Dava açmayacağını hepimiz biliyoruz...

Eğer işlem yapılacaksa ben hakkımı sonuna kadar savunurum.
Ki ben bu konuyu ramazandan sonra soruşturucam.
Kuzenim avukat onunlada konuşucam inşlh.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Helix adlı üyeden alıntı

Eğer işlem yapılacaksa ben hakkımı sonuna kadar savunurum.
Ki ben bu konuyu ramazandan sonra soruşturucam.
Kuzenim avukat onunlada konuşucam inşlh.

Hocam şöyle yapalım konu kilitlenmesin/silinmesin ve sizde kuzeninizin cevabını buraya yazın lütfen. Olur mu?

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Internette küfür yüzünden dava acilacagini hic bilmiyordum youtube yorumlarini okuyunca herkes davaci olmali :D

• Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam şöyle yapalım konu kilitlenmesin/silinmesin ve sizde kuzeninizin cevabını buraya yazın lütfen. Olur mu?

Daha yararlı olur diye düşünüyorum. Öyle yapalım.

Ek Olarak:
Avukatla az önce görüştüm yazdıklarını direkt olarak kopyaladım. Telefonda olduğu için pek fazla konuşamadım. Fakat aşağıda yazdıklarını bire bir kendisinden alıp yazdım. Buyrun ;

+Avukat;
Eğer yazılanlar eleştiri sınırını aşıp hakaret boyutuna veriyorsa tabi ki bunun cezası vardır. Hatta internet ortamında olduğu için ağırlaştırıcı neden sayılır. Ancak bunun için suçun oluştuğunu kabul etmek için öncelikle hakaretin acikca mağdura ( suçtan zarar gören) yönelik olmasi gerekmektedir. Tabi karşı tarafı da tespit etmek zor. Ancak sucu isleyenin IP numarasini tespit etmek gerekiyor. Ki o da çoğu zaman zor olabilir. Genelde böyle durumlarda başka bilgisayar kullanılıyor.

-Ben;
Yani küfür eden kişinin bulunması durumunda kesinlikle ceza verilir değilmi ?

+Avukat;
Delil varsa tabi ki ceza alir. Zaten kesin delil yoksa kimseye ceza verilemez.

JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al