wmaraci reklam

Şikayetim Sonuçlanıyor Davaya Adım Adım :)

43 Mesajlar 7.057 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BT1 BT1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Estafurullah hocam; yardımcı olabildiysem ne mutlu :) daha çok sevineceğiz hep beraber inşallah savcılığa iletildek sonra görün siz heyecanı :)

Hocam valla bende heycanla bekliyorum hele ki onun o hallerini görmek var herşeyin başı sabır bekliyorum inşallah mutlu sona ulaşacaz. :)
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

BerkayTosun adlı üyeden alıntı

Hocam valla bende heycanla bekliyorum hele ki onun o hallerini görmek var herşeyin başı sabır bekliyorum inşallah mutlu sona ulaşacaz. :)

İnşallah hocam ; adli tatilde bitti işler hız kazanır ; savcılık aşamasında biraz uzun sürer ama sabırla bekleriz yeter ki sonuç iyi olsun :)

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)

İnşallah hocam ; adli tatilde bitti işler hız kazanır ; savcılık aşamasında biraz uzun sürer ama sabırla bekleriz yeter ki sonuç iyi olsun :)

Aynen hocam beklerim 1 yılda olsa beklerim hep sabırsızlıktan bu olaylar başıma geldi.Ama en büyük hatam sabretmem bundan sonra sabreden derviş muradına ermiş cümlesiyle harekat edecem. :)

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Aynen hocam beklerim 1 yılda olsa beklerim hep sabırsızlıktan bu olaylar başıma geldi.Ama en büyük hatam sabretmem bundan sonra sabreden derviş muradına ermiş cümlesiyle harekat edecem. :)

aynen hocam öyle çok daha iyi olur yavaş yavaş ilerleyip çok yol katetmek daha çok hazverir şahsen ; hızlı olunca insan çabuk sıkılır ya da yanılır :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)

aynen hocam öyle çok daha iyi olur yavaş yavaş ilerleyip çok yol katetmek daha çok hazverir şahsen ; hızlı olunca insan çabuk sıkılır ya da yanılır :)

Valla hocam çok haklısınız umarım bunu gören arkadaşlarda cesaretli olup dolandırıldıkların da sessiz kalmazlar tavsiyem çekinmeden direk Siber Suçlara gitmeleridir.Kimseyi yemiyolar çok ta iyi karşılıyolar keyifli bir ifade ve sonrası mutlu son. :)
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Valla hocam çok haklısınız umarım bunu gören arkadaşlarda cesaretli olup dolandırıldıkların da sessiz kalmazlar tavsiyem çekinmeden direk Siber Suçlara gitmeleridir.Kimseyi yemiyolar çok ta iyi karşılıyolar keyifli bir ifade ve sonrası mutlu son. :)

Öncelikle cesaretiniz için sizi tebrik eder; diğer arkadaşlarında bu konuda hassasiyet gösterip yapmaları gerekenleri yerine getirmelerini rica ediyorum :) bu sayede internet pisliğinden kurtulma şansımız artacaktır , her geçen gür türemeye başladılar ama artık dur deme vakti :)

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)

Öncelikle cesaretiniz için sizi tebrik eder; diğer arkadaşlarında bu konuda hassasiyet gösterip yapmaları gerekenleri yerine getirmelerini rica ediyorum :) bu sayede internet pisliğinden kurtulma şansımız artacaktır , her geçen gür türemeye başladılar ama artık dur deme vakti :)

Aynen hocam bu olay bi çözülsün daha Twitter **************sı velet var onuda verecem çeksin cezasını bunlar yüzünden sanal ticaretin güveni sarsılıyor. :)

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Aynen hocam bu olay bi çözülsün daha Twitter **************sı velet var onuda verecem çeksin cezasını bunlar yüzünden sanal ticaretin güveni sarsılıyor. :)

çok iyi olur hocam onuda verin , dolandırıyordur şimdi milleti en kötü mahkeme de yüz ifadesini görmek yeterli olur :)

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad 1** 1**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 1 / 111
  • Ticaret 61, (%100)

çok iyi olur hocam onuda verin , dolandırıyordur şimdi milleti en kötü mahkeme de yüz ifadesini görmek yeterli olur :)

Aynen hocam hiç beklemiyecem zaten oda kara listede. :)

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
Böyle konulari gördükçe seviniyorum emek hırsızları vicdansizlar cezalarini çekerler inşallah geçmiş olsun

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al