wmaraci reklam

Telif Hakkından İfade

100 Mesajlar 19.008 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
Videoyu kaldırıp kaldirmaman önemli değil. Paylaşmak direkt suç. Uyarildigin halde kaldırmıyorsan suç islemeye devam ettiğin için daha fazla ceza yersin. Kısacası telifli eseri izinsiz PAYLASAMAZSİN. Vay ben yer saglayiciyim vay ben bilmem ne diye birşey yok. Paylaşmak suç. Korsan cd almak da satmak da suc mesela.

wmaraci
reklam

fabriklord fabriklord WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Filmci
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
hiç bir problem olmaz zaten sen mail geldikten 3 gün ıcınde kaldırman gerekıyor ki sana maili atanlar yapımcılar değil onların anlaşma yaptıkları telif haklarını kurcalayan kişiler karakolda da bir sorun çıkmaz git korkmadan çelişkili konuşma ve sitendeki filmlerin sosyal ortamda olan filmler olduğunu söyle korsan çekim vs gibi şeyler derlerse youtube vb siteler üzerinde olan videolar benim bir alakam yada maddi bir beklentim yok dersin. sonucu bekliyorum.
topalogluhost

kişi bu mesajı beğendi.

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
Hangi telefon numarasından aradılar ve karakoldan arandığına nasıl eminsin bu kadar? Arkadaşların troll atıyor olmasınlar? Bir kere başıma geldi arkadaş telefonumu alıp rehberde kendi ismini "Polis" olarak değiştirmiş. Öbür gün beni arayıp troll attı bende arayan kişi ismini Polis olarak görünce inanmıştım açıkçası..

topalogluhost topalogluhost Innovative Solutions Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 153 / 58
  • Ticaret 56, (%100)
APOINT bu konular ile ilgili pek bir bilgin yok evet sana dava açılmış fakat kendini doğru yönde savunamamışsın konular hep farklı yönlere gitmiş ve sen kendini hatalı bulmuşsun. İşin özü evet telifli bir filmi yüklemek suçtur. Fakat sen bu telifli değil mi araştıramassın bunu telif sahibi sana bildirmekle yükümlü olur sende kaldırmakla yükümlü olursun sorun çözülür. Burda sen aracısın film siten var videoyu bir başka yere upload ediyorsun. ( senin upload ettiğini kimse bulamaz upload ettiğin firmada senin bilgilerini asla paylaşmaz sadece videoyu siler.). Anlıyacağın APOINT sen linki kendi sitende yayınlıyorsun burada sen aracısın. Benim madde 5 de seni inandırmaya çalıştığım gibi.

Sen en iyisi bu sorununu bir avukat ile görüş ki çözüme kavuşsun. Eğer senin dediğin gibi olursa yüklü miktarda para cezası alırsın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Hukuki konuda çok bilgim yok ancak. Ortada bir bilişim suçu var ve senin bilgilerine ulaştılar ise mahalle karakoluna ifade vermeye çağıracaklarını pek sanmıyorum. Savcılığa ifadeni almak için çağırırlar. Onuda yazılı bir belge ile yaparlar telefon ile arayarak değil.

Arkadaşlarının yada rakiplerinin yapmış olma ihtimalini düşünebilirsin.

+ Yer sağlayıcı değilim diye düşünen ve bir gün başına iş açılmayacağını düşünenler kendilerini kandırıyorlar

MehmetOYAMAK MehmetOYAMAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 125 / 156
  • Ticaret 41, (%95)
Geçmiş olsun. Öyle sil gitme, etme diyen arkadaşları ciddiye alma. İfadeye çağırdılarsa bir soruşturma durumu vardır. İfade vermezsen polis seni haber vermeksizin gelip evinden yaka paça alabilir ki bu da senin itibarını karalar. Gideceksin çocuk şubeye adliyeye gönderirler seni. 18 yaş altı olduğun için ifaden psikolog gözetiminde alınır. Birşey olacağını düşünmüyorum. İfade alındıktan sonra takipsizlik çıkacaktır. Soruşturma numaranı al ve durumunu ayda bir UYAP'tan kontrol et
APOINT

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetOYAMAK MehmetOYAMAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 125 / 156
  • Ticaret 41, (%95)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Hukuki konuda çok bilgim yok ancak. Ortada bir bilişim suçu var ve senin bilgilerine ulaştılar ise mahalle karakoluna ifade vermeye çağıracaklarını pek sanmıyorum. Savcılığa ifadeni almak için çağırırlar. Onuda yazılı bir belge ile yaparlar telefon ile arayarak değil.

+ Yer sağlayıcı değilim diye düşünen ve bir gün başına iş açılmayacağını düşünenler kendilerini kandırıyorlar

Savcılıktan şüphelinin konumuna en yakın karakola yazılı dilekçe gönderilir. Karakoldaki görevli polisler de önce telefonla çağırır ama ifade vermezseniz gelip alırlar
Batuhnrr

kişi bu mesajı beğendi.

Batuhnrr Batuhnrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Hocam direk emniyet mudurlugune cagirdi zaten mahalle karakoluna değil.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)

MehmetOYAMAK adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun. Öyle sil gitme, etme diyen arkadaşları ciddiye alma. İfadeye çağırdılarsa bir soruşturma durumu vardır. İfade vermezsen polis seni haber vermeksizin gelip evinden yaka paça alabilir ki bu da senin itibarını karalar. Gideceksin çocuk şubeye adliyeye gönderirler seni. 18 yaş altı olduğun için ifaden psikolog gözetiminde alınır. Birşey olacağını düşünmüyorum. İfade alındıktan sonra takipsizlik çıkacaktır. Soruşturma numaranı al ve durumunu ayda bir UYAP'tan kontrol et

Çok teşekkür ederim hocam aydınlattjğınız icin arkadaşlar sonucu yarin neler oldugunu basamak basamak konu altina yazicam tekrardan değerli yorumlariniz icin teşekkür ederim.

• Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)
Gelen telifleri tek tek gizli sekmeden kontrol ettiğimde recep ivedik 5 filminin sadece o sayfasının tib yediğini ve bu kararın 3.ayda verildiğini gördüm bana anca ulaştı.
Uyarı konusunda da 3.ayın 14 ünde 14:40 da gönderilmiş 16:54 de ise ben kaldırdığıma dair cevap atmışım 3 gün değil 3 saat te kaldırdığım film yüzünden bu hale düştüm.
Bakmak isteyen arkadaşlar için buyrun link:
http://www.hdfilmdefteri.com/recep-ivedik-5-full-hd-izle-yerli-komedi-2017/2/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al