Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

9Beğeni
  • 1 Yazan sospas
  • 1 Yazan MehmeTKkcu
  • 1 Yazan SilentTurk
  • 1 Yazan Eko61
  • 3 Yazan Bulduk
  • 1 Yazan MuhammedAVCI
  • 1 Yazan Atom

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Bilişim Hukuku

uzmantect hakkında

Okunmamış 26 Temmuz 2016, 17:36
Atom Adlı Üyenin Avatarı
mertcankolatan.com

Ad, Soyad: Me... Ko...
Ticaret: 8, 100%
merhabalar uzmantect firmasında bir adet domain mevcut baktıgımda siteyi kapatmışlar domain de haliyle kapanmış kendilerine ulaşamıyorum. bu durumda nasıl bir hukuki yol izlerim acaba
Web Site | Skype: mertcankolatan | info@smhmedya.net
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 17:47
sospas Adlı Üyenin Avatarı
www.mustafasevinc.com.tr

Ad, Soyad: Mu... Se...
Ticaret: 36, 100%
Merhaba, uzmantech ise forumda bir üyelikleri bulunmakta. Kendilerine ulaşırsanız belki çözüm yolu üretilir. MehmeTKkcu
MehmeTKkcu bunu beğendi.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 17:49
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Kö...
Ticaret: 4, 70%
sospas , uzmantech ile 14 nisan 2016 tarihinden itibaren hiç bir ilgim alakam kalmamıştır. Detaylı bilgiyi aşağıda ki konuyu okuyarak öğrenebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/hosting-fi...ar-338733.html

Ek olarak ; Gönderiyi oluşturan arkadaşa yardımcı olmak amacı ile pm gönderilmiştir.
sospas bunu beğendi.
Konu MehmeTKkcu tarafından (26 Temmuz 2016, 17:56 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 18:00
SilentTurk Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Meslek: Elektronik
Ad, Soyad: Se... To...
Ticaret: 1, 100%
Web sitesi bakımda olduğu için geçici süreliğine kapalıdır.
Eko61 bunu beğendi.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 18:03
WM Aracı

Ad, Soyad: Ek... Ka...
Ticaret: 0, 0%
merhaba sayın atom domainiz hakkında herhangi bir kapanma söz konusu değildir.
Bir yere kaçtığımız yok kimseyi dolandırdığımız yok.
Biz ulaşamama durumunuz yok facebook sayfası aktif telefonlarımız aktif.
Neyin hukiki yolundan bahsediyorsunuz. Bünyenize yeni sunucu ekliyoruz bu nedenle data center le bağlantı kesintisi yaşıyoruz sitemizin kapanma durumu yok sadece yenileniyoruz.
Lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın.
SilentTurk bunu beğendi.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 18:46
Bulduk Adlı Üyenin Avatarı
www.webaski.com

Meslek: Web Yazılım
Ad, Soyad: Me... Çe...
Ticaret: 66, 99%
merhaba konuya atildigim icin once konuyu acan arkadastan ozur diliyorum. yalniz eko61 arkadasimizin mesajina sitem etmedim degil... hocam adamin sacma sapan yorum yaptigi yok adam gayet hakli bir sekilde sorununu dile getirmis. siz hangi hakla kendinizi uste tasidiniz onu anlamis degilim. yenileniyor olabilirsiniz bunu musterilerinizi magdur etmeyecek sekilde yapacaksiniz veya izin alarak yapacaksiniz. varsayalim ki bir e-ticaret sitesinin domaini barindiriliyor ve adamin satislari gayet iyi siz bu adama donus yapmadan izin almadan sitesini 1 gun bile kapali birakma hakkiniz olamaz.. musterinizi arayip musade isterseniz onun zaten bir itirazini edecegini dusunmuyorum. lutfen siz yorumlariniza dikkat edin, herkes cok hakli bir sekilde dile getirmisler. konuya dahil oldugum icin tekrardan ozur diliyorum. sorunun en kisa surede cozulecegini umaraktan herkese guzel gunler dilerim.
MehmeTKkcu, Since1912 ve MuhammedAVCI bunu beğendi.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 18:52
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Sa... Gö...
Ticaret: 5, 100%
Alıntı:
Eko61 Adlı Üyeden Alıntı
Neyin hukiki yolundan bahsediyorsunuz. Bünyenize yeni sunucu ekliyoruz bu nedenle data center le bağlantı kesintisi yaşıyoruz sitemizin kapanma durumu yok sadece yenileniyoruz.
Adam gibi önce müşterilerinize, durumu izah edin.Sonra gelin buraya !!saçma sapan yorumlar yazmayınız!! cümlenizi kurun.

ceqyat arkadaşımızada sonuna kadar hak veriyorum.Gerekenleri söylemiş.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 19:59
MuhammedAVCI Adlı Üyenin Avatarı
İlla Edep! İlla Edep!

Ad, Soyad: Mu... Av...
Ticaret: 26, 96%
ceqyat hocam çok haklı bir açıklama yapmış Eko61 yorumunuzu okuduğumda yorum yapmadan geçemezdim ilk olarak bir hizmet veriyorsunuz kurumsal bir hizmet onun için satıcı - müşteri konuşma düzenine dikkat etmeniz gerekmektedir. sizden birisi domain alıyorsa ve onun 1 yıllık ücretini ödüyorsa sizde o domain hakkında değişiklik, kullanım hakkını 1 yıl sunmanız gerekmektedir. herhangi bir bakım ve kullanılmazlık söz konusu olduğu zamanda ise ilk olarak e mail adresinden daha sonrasında çok acil bir durum ise telefondan bildirmeniz gerekmektedir. iyi çalışmalar dilerim...
Bulduk bunu beğendi.
Okunmamış 26 Temmuz 2016, 21:11
Atom Adlı Üyenin Avatarı
mertcankolatan.com

Ad, Soyad: Me... Ko...
Ticaret: 8, 100%
Alıntı:
sospas Adlı Üyeden Alıntı
Merhaba, uzmantech ise forumda bir üyelikleri bulunmakta. Kendilerine ulaşırsanız belki çözüm yolu üretilir. MehmeTKkcu
firmayı devrettiğini biliyorum

Alıntı:
Eko61 Adlı Üyeden Alıntı
ne bildirim ne mail nede size ulaşabilecek bilgiler yok siteniz bile gözükmüyor ayrıca böyle bir yapılandırma benim hizmetim kesilmeden yapmanız gerekmektedir.
ki ayrıca sitemi mail olarak bankalar vs gerekli yerlerde kullanıyorum. söz konusu domainim tekrar açılmasını istiyorum.

Alıntı:
ceqyat Adlı Üyeden Alıntı
merhaba konuya atildigim icin once konuyu acan arkadastan ozur diliyorum. yalniz eko61 arkadasimizin mesajina sitem etmedim degil... hocam adamin sacma sapan yorum yaptigi yok adam gayet hakli bir sekilde sorununu dile getirmis. siz hangi hakla kendinizi uste tasidiniz onu anlamis degilim. yenileniyor olabilirsiniz bunu musterilerinizi magdur etmeyecek sekilde yapacaksiniz veya izin alarak yapacaksiniz. varsayalim ki bir e-ticaret sitesinin domaini barindiriliyor ve adamin satislari gayet iyi siz bu adama donus yapmadan izin almadan sitesini 1 gun bile kapali birakma hakkiniz olamaz.. musterinizi arayip musade isterseniz onun zaten bir itirazini edecegini dusunmuyorum. lutfen siz yorumlariniza dikkat edin, herkes cok hakli bir sekilde dile getirmisler. konuya dahil oldugum icin tekrardan ozur diliyorum. sorunun en kisa surede cozulecegini umaraktan herkese guzel gunler dilerim.
teşekkür ederim iyi izah etmişiniz.

Alıntı:
muhammedavci Adlı Üyeden Alıntı
ceqyat hocam çok haklı bir açıklama yapmış Eko61 yorumunuzu okuduğumda yorum yapmadan geçemezdim ilk olarak bir hizmet veriyorsunuz kurumsal bir hizmet onun için satıcı - müşteri konuşma düzenine dikkat etmeniz gerekmektedir. sizden birisi domain alıyorsa ve onun 1 yıllık ücretini ödüyorsa sizde o domain hakkında değişiklik, kullanım hakkını 1 yıl sunmanız gerekmektedir. herhangi bir bakım ve kullanılmazlık söz konusu olduğu zamanda ise ilk olarak e mail adresinden daha sonrasında çok acil bir durum ise telefondan bildirmeniz gerekmektedir. iyi çalışmalar dilerim...
teşekkür ederim
MuhammedAVCI bunu beğendi.
Web Site | Skype: mertcankolatan | info@smhmedya.net
Okunmamış 20 Ağustos 2016, 04:08
turudu Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Le... Tü...
Ticaret: 0, 0%
http://whois.domaintools.com adresinden sitenizi yazın ve sorgulayın. "Registrar" yazan yerdeki firmanın adını not edin. Bu firmanın sitesine ulaşın ve durumunuzu belirten olayı açıkça yazın. Admin contact adresinin sahibi olduğunuzu belirtin. Alan adınızı geri alabilirsiniz.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Bilişim Hukuku