wmaraci reklam

Yapılan iş teslim edilmedi (100₺)

24 Mesajlar 3.866 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

polloshermanos polloshermanos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Dijital Amele
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

edelweiss adlı üyeden alıntı

Bir arkadaşım yaptırdı, onun adına yazıyorum. Özgün makale içeriklerine keywords çalışmaları için anlaşmışlar. İstediği gibi olmadı.100 lira için savcılıkta ugrasmalimiyiz? Daha önce böyle küçük miktarlarda dolandırılan üyeler var mı neler yaptılar vs bilgi almak istedik

Savcılıktan bir sonuç alabileceğinizi sanmıyorum. Zira en fazla kişiyi bulabilseniz bile en fazla ihtar çekilecektir. Bu kişiler birer şirket değilde birey oldukları için herhangi bir fatura ve benzeri bir belge de olmadığından ötürü bir sonuç alamazsınız. Karşıdaki kişi bir kaç belge sunup istenileni yaptığını iddia edip süreci bilir kişiye yönlendirir falan. Eğer aranızda kişisel çok büyük bir sorun geçmediyse ben şahsen uğraşmazdım. Ama eğer uğraşmak isterseniz aslında çokta bir iş yükü yok hatta avukata bile gerek yok sadece dosyayı takip etmeniz yeter. En azından karşınızdakine bir ders verirsiniz.

wmaraci
reklam

Angelyus Angelyus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müşteri İlişkileri Uzmanı
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 122 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
100tl ye seo mu olur :)

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Mutlaka şikayet edin. Sonuç alınmasa da karşı taraf en azından akıllanmış olur. Sözleşme olayında da herkesin yanlış bildiği bir durum var. Sözleşme denilen şeyde mutlaka imza, yüzlerce madde, karşı tarafta kurumsal bir firma olmak zorunda değil. İki kişinin sözlü anlaşması dahi sözleşme niteliğindedir. Ancak ispat durumu daha zordur. Siz de elinizdeki belgelerle **************lık olarak savcılığa bildirin. Karşı tarafa ders olsun.

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)

edelweiss adlı üyeden alıntı

Bir arkadaşım yaptırdı, onun adına yazıyorum. Özgün makale içeriklerine keywords çalışmaları için anlaşmışlar. İstediği gibi olmadı.100 lira için savcılıkta ugrasmalimiyiz? Daha önce böyle küçük miktarlarda dolandırılan üyeler var mı neler yaptılar vs bilgi almak istedik

Merhaba, kanıt aşamasında ciddi eksiklikler yaşarsınız. Güven elbette güzel birşey ama ititmat'da kontrole mani olmamalı. Hele ki ticarette güven artık 2. Plan kalmakta. Daha realist ve profesyonel düşünülüp yaklaşılmalı artık ticari mevzulara. Freelance çalışıp tehlikeli kişiler olabileceği gibi vergi levhası sahibi, işyeri, adı sanı belli olan ve fatura kesip de insanın kandıranlar da mevcut maalesef... Bu, (İşyeri, ofisi olması, vergi levhası, telefonu vb. Olması) tek kriter olmamalı hizmet seçiminde.

100 lira değil gerekirse 5 lira için dahi mücadele edilmelidir, o ayrı konu. Ama somut bilgi ve belgelerle bir sonuca varmanız zor gibi gözüküyor, ilk başta da söylediğim gibi, kanıtlama aşamasında... Savcılığın "Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar" vermesi yüksek ihtimal...Bu tecrübe olmuş olsun..

*Bu arada ucuz etin de yahnisi bol olur demiş bir Atasözü.
edelweiss

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

semihaydin semihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben bunu yapan ************** WEBMASTER adına özür diliyorum. Dilerseniz aynı hizmeti ÜCRETSİZ bir şekilde vereceğim.

antikkentleri.com
tatilyardimcim.com
Wordpress Uzmanı & Seo & Editör

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
şöyle bişi yap karşılığını beklemeden savcılığa git ver

Ecomanya Ecomanya Gece, Gündüz, Hayal... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Kamuda Görevli
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Bence işin parasında değilseniz, sonuç alamayacak olsanız bile vermelisiniz savcılığa uğraşmalısınız. Parayı alsanızda almasanızda başı belada olduğunu hissettiği an böyle işlere girişmeyecektir.

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
100 liraya SEO çalışması mı olur 😄

Umutk Umutk Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 325
  • Beğeniler 93 / 91
  • Ticaret 2, (%100)
geçmiş olsun hocam neyse ki böyle birşeyin başınıza gelmesini ders olarak düşünün 100 tl gitti ama büyük bir ders oldu sizin için, Bence siber suçlara bildirim yapabilirsiniz.

İNGİLİZCE SİTEDEN TANITIM YAZISI

demantools demantools webrakun.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 16 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Savcılık vs. değer şeklinde geri dönüşler gördüm ancak. Burada verilen para karşılığında hiçbir şey yapılmamış denilmiyor. Söylenildiğinden daha az söylenildiğinden daha farklı bir iş yapıldığı söyleniyor. Bu durumda gerçekten bir şey elde edilir mi sizce? Teknik olarak kendisi işi yapmış geri savunma olarak elbette işi yaptığını söyleyecektir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al