wmaraci reklam

Yahoo Satılıyor

26 Mesajlar 4.846 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Samurai hocam verdiğiniz cevaplar fan olduğunuzun gerçekliğidir sizde fan olduğunuzu kabul edin yahoo'ya yazdıklarınızı ben sizden önce yazdım google geldi onu geçti diye notunuza değinecek olursam siz konuya tek taraflı bakmışsınız doğru çin,iran,k.kore'de yasaklardan google geçilmiş olabilir ancak Japonya'da Yahoo Google'ı yasaksız geçti, Rusya'da Yandex Google'ı Yasaksız geçti daha adını sayamadığım birkaç ülke daha var yani böyle ;)

wmaraci
reklam

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Üzüldüm. Yahoo internet aleminde özel yeri olan bir firmadır. Arama motoru işindeki kayıplarını bir türlü portalları ile telafi edemediler. Yazık oldu. Sanırım Alibaba alır. Çinli'ler global pazarda bir marka istiyor uzun zamandır. Baidu yerel kaldı

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
RosenCruz hocam aynen katılıyorum baidu istedikleri potansiyeli veriyor ancak yerel bir marka ve global'de pek bir artısı yok yahoo'yu alırsa güzel işler çıkarabileceklerine inanıyorum.
RosenCruz

kişi bu mesajı beğendi.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)

phrase adlı üyeden alıntı

Google fanları gelmeden çabuk yazmayı unutmuşum pardon :) bu dünyada tek Google diye birşey yok önce bunu anlamalısınız pek çok ülkede Google'ın yüzüne bile bakılmıyor bizim ülkemizde ki bu Google fanatikliği nerden geliyor işte orasını bir türlü anlamıyorum hayır şirketin çalışanı felan olursunuzda size para verir ekmek kapınızdır savunursunuz anlarım da diyeceğim ama evet doğru AdSense olduğu için ekmek kapınız ve savunuyorsunuz Bing'inde kendi geliştirdiği reklam ağı var ve Türkiye pazarında 1. Olmak isterse Google'ın sunduğu bütün servislerin aynısını hatta bazı konularda daha yüksek teknolojiye sahip olarak sunabilecek kapasitede ve Google'dan farklı servisleride sunabileceğine inandığım bir şirket ama ben size her ne kadar burda Bing'i, Yandex'i ve Baidu'yu yada diğer arama motorları Ask,Aol veya DuckDuckGo'yu anlatsamda siz yine Google diyeceksiniz ama bir yerde hata yapıyorsunuz BURASI YAHOO NUN SATILIYOR OLDUĞU KONU BURDA GOOGLE FANLIĞI DEĞİLDE KONUYLA ALAKALI YORUMLAR YAZIN. Der susarım :)

Yahonun bingin yandexin aramalarına bakıyorumda nerde alakasız site var en tepede bunları gerçekleştirsinler googleyi bırakıp kullanmaya başlıyayım

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Inchredible sizde haklısınız hocam. Sizin istediğiniz sorgularda belki istediğiniz yanıtı vermeyebilir bahsettiğiniz arama motorları ancak ben çoğu aramamda Google'dan başarılı sonuçlar alıyorum o arama motorlarından.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Benim bu dediğim fanboyluk değil en iyi hizmeti kim veriyorsa onu kullanırım yahoodan şimdi türkçe arattım 10 sonucun 7 si yabancı siteler ne diyelim buna dostum ? phrase
nokta

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Google' ı Yandex yiyecek. Bekleyin...

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
Yahoo, cok önceden kaybetmişti, Arama motoru eskiden iyiydi ama şimdi Google var. Ve herzaman olacaktır. Bazı arkadaşlarımız yazmışlar, google'yi geçerler gibisinden yahu ? imkanı varmı? GOOGLE INC' den bahsediyoruz ;) o yüzden hayırlısı neyse o olsun

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Inchredible iyide hocam ben burda size fanboyusunuz demedim ki doğru sizde haklısınız dedim bulamadığınız sonuçları kasteddim kendi sorgularımı örnek teşkil ettirdim beni anlayacağınızı umuyorum.

Noiser Noiser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şöför
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 31 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Google bize biraz para kazandırıyor bence ondan savunuyorlar bu ülkede kazanacak arama motoru yayıncılarina para verirse kazanir

www.gofretoyun.net & WBTurkiye.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al