wmaraci reklam

1 btc 53.500 tl :)

38 Mesajlar 4.724 Okunma
wmaraci reklam

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
Beyler 70k ya dayandı btc :) Ben kendi kendimi yiyorum şu anda :D

wmaraci
reklam

brknt brknt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 120 / 29
  • Ticaret 25, (%100)
Saadet zinciri ve türevleriyle bir tutamayız çünkü onlarda "en yakının da dahil" insanları kandırarak para kazanılıyordu. En son katılan insan, başka kandıracak insan bulamayınca kazanamayacak tabiki. Burada durum farklı, sonucu kestirilemiyor. Kazanmak mı istiyorsun? Seni zora sokmayacak ve tatmin edecek belli bir miktardan vazgeç, al, bekle. Diyelim ki arttı, sat, çek, kazan. Amacına göre hareket edersin. Çok mantık ararsanız bence doymasını da bilmeniz gerekir. Doyarsanız da arttığı anda satar, kazanmış olursunuz, konu kapanır. Tekrar ekliyorum kesinlikle bir kesinliği yoktur, az sonra ne olacağı belli olmaz, tavsiye değildir.

Biraz araştırırsanız en çok Btc'ye sahip cüzdanda bile toplam Btc'nin %1'i yok. Yani bu tek başına al sat yapması değerleri oynatamıyorken, Kaynak çok çok yüksek alım yapmadığınız sürece sizin almanız benim için bir şey ifade etmiyor. Ben "balonu kimse tek başına şişiremez, söndüremez"'e inanmak istiyorum. Bir de "ineceği anı bekleyen alıcılar" var. Yani bazılarının da kazanç tarzı bu al, sat.

Bu bahsettiğimiz olayda bir yerden sonra aklımın almadığı, üzerine çok düşemediğim bir teknoloji var kabul ediyorum ama anlamaya, denemeye çalışıyorum. Önceki sayfada bahsettiğim gibi altın vs değerli şeyler bile daha fazla rezerv bulunur ya da türevleri üretilince/bulununca insanlar o yeni değerli şeye yönlenir ve altınlarını satar, değeri düşer. Yani benim gözümde birçok şeyin kesinliği yok.

Değerli olan neyin varsa düşmeye başladığında amacın daha az zararla kapatmaksa sen de satarsın. Uzun vadede artar kazanırım diye düşünür "risk" alırsan alır, artmasını beklersin.

vs vs.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)

GüvenSEO adlı üyeden alıntı

Teknoloji'den uzak olmanız dijital paraları saadet zinciri sahtekarlığına indirgemenizi gerektirmez. Elbet patlayabilir , fakat yorumunuz mantık dışı ve bilgisizce olmuş.

Ben yabancı sitelerden alım satım yapıyorum. Cex.io ve binance'yi öneririm.

"Bilgin yok" dediğin konuyla ilgili her gün araştırma yapıyor ve yazı yazıyorum. Öncelikle bunu hatırlatayım sana.. İkincisi; şahsi fikrim bu..! Hakaretvari cümleler kurma hakkını kimden alıyorsun aslan parçası?

Xiqenon Xiqenon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 46 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Çok Sürmez btc ler sahiplerinin elinde kalacak rez alın :)

wmaraci
wmaraci

GuvenSEO GuvenSEO Seo Hizmetleri Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Seo Manager, Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 57 / 66
  • Ticaret 34, (%100)

Aykut adlı üyeden alıntı

"Bilgin yok" dediğin konuyla ilgili her gün araştırma yapıyor ve yazı yazıyorum. Öncelikle bunu hatırlatayım sana.. İkincisi; şahsi fikrim bu..! Hakaretvari cümleler kurma hakkını kimden alıyorsun aslan parçası?

Öncelikle " aslan parçası " gibi kelimeleri kime kurduğunuza dikkat edin zira ben size hakaretvari cümleler kurmadım , sadece yaptığınız yorum bilgisizce olmuş dedim. Araştırma yaptığınız kaynakları değiştirmenizi öneririm. İngilizceniz yok sanırım o nedenle ciddi kaynaklara erişemiyorsunuz ama ben size bu konuda yardımcı olabilirim :)

Tartışmamızın ana noktasına inersek , siz BTC gibi paraları saadet zincirine indirgediniz. İşte burası bilgisizce. Ben demiyorum ki bu paralar sonsuza kadar artarak devam edecek. Patlayan paralarda oldu , burda sizde haklısınız ama saadet zinciri sahtekarlığı bambaşka bir konu.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
GüvenSEO Sen önce kendine yardımcı ol :) İngilizce pratik istersen de ben sana yardımcı olurum aslan parçası...!

GuvenSEO GuvenSEO Seo Hizmetleri Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Seo Manager, Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 57 / 66
  • Ticaret 34, (%100)
Aykut Bey 40 yaşına gelmişsiniz fakat olgunlaşamamışsınız anlaşılan. Sizinle tartışmak istemiyorum ve iyi forumlar diliyorum. Teknoloji ve gelişen dünyanın dijital paralarıyla ilgili bilgi almak isteyen pm gönderebilir , yardımcı olurum.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Fed kendi dijital parasını çıkartmayı düşünüyor çıkartırsa bitcoin biter net :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al